Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
 • Content count

  16112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

jola&tina last won the day on February 9

jola&tina had the most liked content!

6 Followers

About jola&tina

 • Rank
  jolantina

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4489 profile views
 1. Widzę, że nas więcej nieśpiących.
 2. W nocy to pewnie samoobsługa :) Więc ja się obsłużyłam i zjadłam napoleonkę popijając herbatą z cytryną. Proszę o przesłanie rachunku do domu :)
 3. Ja też nie śpię - hop
 4. Zapraszamy w nocy też!
 5. Musimy teraz sprzedać dużo szalików - pustki w sercu Uli nie zapełnimy, ale chociaż zajmiemy jej ręce i głowę wysyłką fantów. Zapraszam.
 6. Żegnaj kochana Feciu - znałam cię tylko ze zdjęć i opowiadań Twojej Pani a jednak żal serce ściska :(
 7. :( Nie pytajcie, nic więcej nie wiem. Nie wiem, kiedy Ula będzie miała siłę wejść tutaj. Aż trudno mi sobie wyobrazić,co Ona teraz przeżywa. Przecież to miało być tylko badanie a potem miało być coraz lepiej. Nie na taką wiadomość dzisiaj po 13-tej czekałam :(
 8. Dzieńdoberek :) Czyli wszędzie mglisto, bo u mnie też. Ale cieplutko - 18o
 9. Dzień dobry - już prawie weekend :)
 10. Dziękuję bardzo. Zaraz spróbuję :) zapisać nr 49 za 12 zł. Zdjęcie 46c w całości wstawiło mi się na końcu postu i nie potrafię tego ani przenieść ani skasować :( UlaFeta odpowie, czy to jedwab czy nie - ale, jak sądzę, odpowie dopiero jutro wieczorem.
 11. Wzmocniła się po kroplówkach, wczoraj była bardzo zmęczona po biegunce i wymiotach - tak jak człowiek, który po takiej akcji nie ma siły z łóżka wstać. Czekamy na jutrzejsze wyniki a Feci i Tobie życzymy spokojnej nocy.
×