• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kropi124

Members
 • Content count

  1844
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kropi124

 • Rank
  WEIMAREK <3
 • Birthday April 1

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Gryfino

Converted

 • Location
  Gryfino
 • Interests
  rysowanie, psy, jazda konna, psychologia psa
 1. Ciężko o tym pisać.... Boli tak samo, powiem tylko tyle że ktoś kto mu zrobił taką krzywdę będzie cierpiał 100 razy mocniej. Kwas uszkodził mu cały układ pokarmowy. Tylko tyle mogę napisać bo ból jest ogromny. Nie moge się z tym pogodzić.
 2. Przykro mi... My wyszliśmy z tego, ale jakiś bardzo miły człowiek otruł mi psa. Walczyć trzeba zawsze, będzie ciężko, nieprzespane noce i stres- ale jak jest nadzieja że wyjdziecie z tego to nie poddawajcie się.
 3. Uważajcie na siebie! Mój syneczek właśnie nie żyje przez głupote zawisłych sąsiadów... Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :*
 4. Jak to pozbyć ?!
 5. Witajcie :) Na wstępie powiem tylko -GRATULUJE TAK PIĘKNEGO DOMU :D Jest cudny i mam nadzieje że wam się tam dobrze mieszka. Widoki, piękne, ja jeszcze nie dorwałam tych jesiennych u siebie. Całusy dla futrzastych :****
 6. Barkuś nie żyje. Odszedł 6.09.2017 godz.20.20. Rozegraliśmy walke z chorobą. Walczył do samego końca i sie nie poddawał. Mój najwspanialszy Syneczek, serce moje umarło. Nie ma jego nie ma.mnie.
 7. Jej jakie boskie! :o :D
 8. Dokładnie.... Mój wyżeł też miał mnóstwo cyst i nie zapeszając ale jest teraz super. Karma odpowiednia plus dobry weterynarz. Poszukajcie kliniki, mi polecano we Wrocławiu ale nigdy ( na szczęscie) tam nie trafiliśmy.
 9. Szkoda że się nie spotkaliśmy, chociaż na jeden dzień :(
 10. Niestety stało sie to z mojej wo=iny i nie mogę się z tego pozbierać.... Barko dziadek ma się na razie dobrze ale to nie jest już ten sam zadowolony i szczęśliwy pies.
 11. http://zyciezpsem.pl/szczeniak-w-domu-jak-sie-przygotowac/
 12. Może się źle zrozumieliśmy. Moja rada-ucz psa na gwizdek na spacerze, przy spuszczaniu ze smyczy np. siad i dopiero kiedy wykona komende to nagroda w postaci biegania czy aportu. Psie lekkie sporty możesz zacząć wprowadzać. I polecam na nude książkę z Psimi sztuczkami.
 13. Tak to czytam i zastanawiam się po co żeście brali setera- psa dużego, na 4 piętro? Ja mam wyżła i przy szukaniu mieszkania wiedziałam że do 2 to jest nasz max. Pies ma 6 miesięcy, potrzebuje zajęcia, uwagi, nauki,spacerów. Mam wrażenie że wzieliście psa bo jest ładny. Przykre. Co na to hodowca ? ( Jeśli z hodowli zkwp jest). Kiełbasa nie jest dla psa. Nie dziw się że szuka jej na blacie w kuchni.
 14. Nowe kumpele w rodzinie :)
 15. Jeśli chodzi o nerki to polecam weterynarzy z Wrocławia. I koniecznie badanie krwi i USG, nam po tym właśnie stwierdzono przewlekłą niewydolność nerek. I przede wszystkim dużo wody aby pies się oczyścił.