Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kropi124

Members
 • Content count

  1921
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kropi124

 • Rank
  WEIMAREK <3
 • Birthday April 1

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Gryfino

Converted

 • Location
  Gryfino
 • Interests
  rysowanie, psy, jazda konna, psychologia psa
 1. })i({ Baksymilianowo przejęte przez Blu })i({

  Pewnie że trzymamy kciuki! :D Poczekamy najwyżej dłużej :D
 2. Edi - mój springerek ;)

  Hahaha jaki świnek :D Ale serio nie szalej z tymi zdjęciami, nie mam czasu wszystkich obejrzeć :P
 3. Baron Madra Rua

  Mam nadzieję że nam sie nie znudzi. Aczkolwiek mam co raz większego nerwa co do zachowania Raptora do Barona. Za bardzo próbuje go sobie ułożyć. Zazdrość o Pana to drugie, a pierwsze to jej muł do pracy z człowiekiem.
 4. Baron Madra Rua

  Niby tak, ale wiesz jak od małego będzie ładnie stał to może później coś osiągniemy.
 5. Baron Madra Rua

  Mam nadzieję że bedzie łatwiej. Zresztą już mnie łapią myśli że sobie nie poradzimy na wystawie. Ja mało z nim ćwiczę bo po prostu nie ma kiedy. Jak już jest moment to nas coś rozprasza. Zresztą mały inaczej zachowuje sie przy sukach a inaczej sam na sam ze mną.
 6. })i({ Baksymilianowo przejęte przez Blu })i({

  A może taki senny bo ma jakieś problemy ze zdrowiem ? Pies idealny dla ludzi bez czasu normalnie. Ciekawe jakby poradził sobie z suczką. Znajomi też by chciali właśnie BF ,mają bardzo fajną suczke i boją sie że z charakternym psem sobie nie poradzą.
 7. })i({ Baksymilianowo przejęte przez Blu })i({

  Widoczne to nie był ten pies. Czasem sie tak zdarza. Znajoma też adoptowała super psa, po czym okazało sie że młody zwiewa im z podwórka i atakuje psy bo tego jej przed adopcją nie powiedzieli. Musi natrafić swój na swego. I tak długo wytrzymałaś z taką rozbieżnością charakterów.
 8. })i({ Baksymilianowo przejęte przez Blu })i({

  Ja też mam niesmak. Fakt że swoje dwie adopotowaliśmy z fajnego DT, ale po śmierci Barko znalazłam suke hak nasza Potwór. Zadzwoniliśmy opowiedzielismy o sobie o naszych psach i jak poszło że jeden pies zginął przez samochód, drugi z choroby i że walczyliśmy o nie do końca to zostaliśmy skreśleni. Babka stwierdziła że jestesmy nie odpowiedziali i ona nie wyobraża sobie spaceru z psem bez smyczy. Niestety ale akurat ta suczka teraz nie może znaleźć domu. Przesadzają trochę. Ja wiem że każdemu zależy na super domu ale no cóż...
 9. })i({ Baksymilianowo przejęte przez Blu })i({

  Jest świetny !!! Z tym uchem to tak nie ciekawie. Moje psy od razu by wszytko powtórzyły, tym bardziej jakby był Barko. Albo będzie tak że dali sobie po razie i sie dogadają. Z psami to tak w sumie różnie jest i nigdy nie wiadomo czego można sie spodziewać. A jak są sami to widać że sie cieszą na swój widok później?
 10. Baron Madra Rua

  Raptorowi przeszło :D całe szczęście. OJ pamiętam kuwete po kocurze :/\ okropne... Jaki jest mały? Ciężko powiedzieć. Jest na pewno psem odważnym, towarzyskim, przyjacielskim do porzygu i pewny siebie. Próbuje już łamać granice które były od pierwszego dnia, ale o ile mi może wejść na głowę tak przy reszcie mu to nie wychodzi. W tygodniu jak poprawi sie nam pogoda to ruszamy do miasta do parku na specjalizację i posłuszeństwem. Bo w terenie nie ma takie problemu ale przy innych sytuacjach już jest różnie
 11. Czekamy na szczeniaka...

  Gratulacje! :D
 12. Baron Madra Rua

  No właśnie on sie błyszczy ale tak naprawdę ma jeszcze tą matową szczenięcą sierść. Co to była za noc... Mały ciągle chciał sie bawić, Raptor zabrudziła nam pokój tak smierdząco że o 2 w nocy wstaliśmy na sprzatanie. Musiała się cholera nawpychać czegoś na prawdę okropnego- smród nie podobny do niczego.
 13. Hiro, rottweiler +Masza, malamut, Norweska przygoda

  Ja powiedziałam wszystko. Możesz wspomnieć z jakiej hodowli pochodzą psiaki ;)
 14. Baron Madra Rua

 15. Baron Madra Rua

  Nowe Dogo :D Cały tydzień mamy w biegu, z racji tego że już za 3 tygodnie będziemy na swoim M2. Młody z Raptorem byli dzisiaj na szczepieniach. Baron jest drobnym szczeniakiem ale wszystko jest oki. U Raptora jest podejrzenie chorej tarczycy, w kwietniu robimy dokładne badania. Będzie czekała nas jeszcze nauka zostawania w klatce. Musimy wytrzymać tak 2 tyg.
×