Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
 • Content count

  2002
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kropi124

 • Rank
  WEIMAREK <3
 • Birthday April 1

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Gryfino

Converted

 • Location
  Gryfino
 • Interests
  rysowanie, psy, jazda konna, psychologia psa
 1. kropi124

  Baron Madra Rua

 2. kropi124

  Baron Madra Rua

 3. kropi124

  Baron Madra Rua

 4. kropi124

  Baron Madra Rua

  Czerwiec już tuż tuż a my nie próżnujemy i ćwiczymy. Mieliśmy przyjemność brać udział w zajęciach handlingowych.+ Dzięki czemu, przeżyliśmy pierwszą jazdę pociągiem i autobusem :) Jedyną barierą było wejście do pociągu i autobusu oraz nagłe dźwięki jeszcze mu nieznane. W tej podróży znacząco byłam ja zestresowana niż mój pies. Gdy dotarliśmy na zajęcia Baron był bardzo zestresowany, nowe psy, nowe miejsce. Dzielnie ćwiczyliśmy i oboje dużo się nauczyliśmy. Baron poznał smak parówki i to że opłaca się na niej pracować :P Ja, natomiast wróciłam z dużą ilością nowej wiedzy. Wydawałoby się że przez godzinkę za dużo się nie nauczymy, tym bardziej że było 8 par i podejście do każdego psa było indywidualne. Czekają nas jeszcze zakupy- ringówka i mój strój na wystawe musi być :D ORAZ GROOMER. Nie unikniemy tego. Ostatnio zrobiliśmy łapki. Niestety będzie ciężko z dojazdem przed każdą wystawą co mnie trochę zniechęca bo na prawdę nie jest przyjemnie tłuc się z psem 2 godziny autobusami żeby zrobić np. tylko łapy i go przeczesać :/ Na tę chwilę jestem bardzo dumna z naszej pary że tak pięknie sobie poradziliśmy. Mam nadzieje że na tym jednym razie się nie skończy. Widać także że Baron tak jakby zmężniał (?). Na zajęciach nie był już tym słodkim szczeniaczkiem któremu tylko zabawa w głowie.
 5. kropi124

  Baron Madra Rua

  Też uwielbiam patrzeć jak przeczesuje pole i od czasu do czasu coś zwęszy. Nie ma jeszcze aż takiego instynktu, ale gołębie go interesują :D
 6. kropi124

  labrador, a nowelizacja ustawy o prawie łowieckim

  Tak. Niestety, ale według tego prawa pies naraża zwierze na stres i takie tam. Jeśli to udowodni że tak było.
 7. kropi124

  Baron Madra Rua

 8. kropi124

  Baron Madra Rua

 9. kropi124

  Baron Madra Rua

 10. kropi124

  Baron Madra Rua

  Teraz około 15 kg. A do Fryzjera trzeba bo łapki zarosły i ogólnie musi sie przyzwyczaić. W domu da sobie wszystko zrobić oprócz zakończenia w wannie. No i ma na grzbiecie troche do trymowania bo loki mu sie robią. U mnie pies max do 40 kg i muso być duży. Suki mają 35/45 cm w kłębie o są dla mnie małe.
 11. kropi124

  Baron Madra Rua

  A gdzie tam, dalej jest malutki i na rączkach sie mieści. Hodowczyni mi napisała że już czas na fryzjera, a bez auta bedzie kiepsko się dostać w zwykły dzień.
 12. kropi124

  Baron Madra Rua

  Na dzień dzisiejszy równe 60cm :) Jeszcze z 5 i będzie super :)
 13. kropi124

  Baron Madra Rua

 14. kropi124

  Baron Madra Rua

 15. kropi124

  Baron Madra Rua

×