Jump to content
Dogomania

Natka28

Members
 • Content count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Natka28 last won the day on August 30 2014

Natka28 had the most liked content!

About Natka28

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/28/1995

Converted

 • Interests
  Jazda konna, fotografia, ogrodnictwo, wszelkiego rodzaju wolontariat, szczególnie pomoc zwierzętom
 1. Natka28

  zoofizjoterapia

  Dziękuję za szczegółową odpowiedź!   Rozumiem, że 340 zł na miesiąc? Jeśli tak, to nie tak źle, choć i tak musiałabym sobie dorobić, żeby przeżyć :D i jest to mieszkanko jednoosobowe? Dobrze, że biologia rozszerzona jest tak dobrze liczona, bo właśnie ten przedmiot zamierzam poprawić na najbliższej maturze. Mimo wszystko wciąż się waham. Daleko od domu, gdzie mam wszystko, m.in. szczury, którymi nikt się nie zajmie z domowników. Marzę, żeby w końcu otworzyli coś przyrodniczego w Katowicach.
 2. Natka28

  zoofizjoterapia

  Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się wypowie, bo strasznie mnie ciekawi ten kierunek. Nie potrafię znaleźć jakie przedmioty maturalne są brane pod uwagę i czy ktoś wie jakie były progi przez te dwa lata? I gdyby trafił się jakiś student... niestety jestem z Katowic, więc musiałabym zamieszkać w Bydgoszczy, czy ktoś się orientuje jak drogie jest to miasto? :D I ile wychodzą akademiki? Znalazłam na ich stronie tylko informacne nt domu studenta, ale 80 zł za dobę to troszkę dużo dla biednej studenciny...
 3. Jestem i zapisuję śliczne psiaczki :P
 4. Natka28

  Bosman znalazł swoje miejsce na Ziemi!

  Oj tak, to są fajne momenty, jak inne psy spotyka :) może w czwartek dołączę do Was na spacerze?
 5. Natka28

  Bosman znalazł swoje miejsce na Ziemi!

  Śliczna mordka :) Bardzo Ci dziękuję za ten film, to właśnie jest drugie oblicze Bosmana (oby kiedyś jedyne). Może udostępnię to na fejsie? Co do towarzystwa w boksie można z tym spróbować :)
 6. Natka28

  Po roku w schronisku Syriusz MA DOM!!!

  On wygląda jak niedźwiadek, w dodatku pokazał, że potrafi się zmienić dla człowieka, a nikt go nie chce :( rok to za długo!
 7. Jestem i zapisuję :)
 8. Super wieści! Oby to już był domek do końca życia :)
 9. Natka28

  Norma w formie ale bez domu

  Dokładnie, najważniejsze, że ludzi uwielbia! a inne pieski... nie wszystkie są fajne przecież, może brzydko pachną :D
 10. Natka28

  Senti szuka domu!

  Senti ma kilka nowych zdjęć za co dziękujemy chobie :)   Nawet nie zwróciłam uwagi, że ma taki zakręcony ogonek :D    
 11. Wątek Senti:   http://www.dogomania.com/forum/topic/146965-senti-szuka-domu/
 12. Natka28

  Mała Misia już w nowym domku!

  Oby w końcu znalazł się choćby DT, a wyniki nie pokazały nic poważnego! :(
 13. Natka28

  Bosman znalazł swoje miejsce na Ziemi!

  Tak, te huki nie były dobrze odbierane przez psy.. A dziś znowu syrena zawyła, na szczęście Bosman przyjął to o wiele lepiej czym mnie zaskoczył :) Poza tym poszliśmy dziś do pobliskiego parku, ponieważ Bosman zraził się do torów. Bardziej mi ufa i zgodził się iść dalej (bez żadnego ciągnięcia, po prostu czekałam aż sam do mnie dojdzie), ale był to duży stres więc doszliśmy tylko do ścieżki prowadzącej na polanę. W parku znowu jego ulubiony owczarek pozwolił mu na chwilę rozluźnienia, może nawet beztroski ;) Na terenie schroniska usiadłam w cieniu,a Bosman po jakimś czasie w końcu się położył i nie piszczał jak to miał wcześniej w zwyczaju gdy się zatrzymywaliśmy. Muszę w końcu nowe zdjęcia mu zrobić albo nagrać jego radość, gdy mnie dostrzega przed wyjściem na spacer - zupełnie inny pies :) Zapomnialabym dodać! Bosman rzadziej się wyróżnia, mniej biegunki. Dziś waga pokazała 17,4 kg. Tak mi smutno, kiedy dotykam go i czuje żebra, kręgosłup :( oby przystał chudnąć.
×