Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
 • Content count

  11319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Elisabeta last won the day on August 11

Elisabeta had the most liked content!

About Elisabeta

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. Mówię dzień dobry Mimisi i Wszystkim stąd i może też się załapię na filiżankę u Jaguski. Mocną herbatę poproszę. Spokojnego poniedziałku.
 2. Zaglądam do naszej Bromby. Życzę dobrego piątku wszystkim wiernym Gwiazdkowym.
 3. Dzień dobry, Grzesiu. Dobrego piątku dla Wszystkich. I czekamy dalej na ciepły Dom dla Grzesia...
 4. Mocno trzymam kciuki za Apsika. Spokojnego piątku dla Apsikowych Przyjaciół.
 5. Jestem u Lisi Mimisi. Dzień dobry Wszystkim stąd. U Mimisi jak zawsze ruch na wątku. Ostatnio się nie odzywałam, ale wszystko wiem, bo czytam na bieżąco w telefonie. I całe szczęście, bo tu to dopiero miałabym zaległości... Dziś rano wysłałam moje deklaracje Mimisiowe za listopad i grudzień, czyli 40 zł.
 6. Dzień dobry, Gwiazdeczko. Dzień dobry wszystkim Gwiazdkowym. U naszego Aniołka jak zawsze i codziennie są wierni Przyjaciele. Ostatnio nie pisałam, ale jestem tu sercem cały czas z Wami. Muszę przejść przez ciężki czas. Zaglądam na wątek w telefonie i nie tracę nadziei, że Domek wypatrzy swoją Gwiazdkę wreszcie. Dziś rano wysłałam na Gwiazdkowe konto deklaracje za listopad i grudzień, czyli 60 zł.
 7. Jestem, Misiu. Dzień dobry Wszystkim. Ostatnio się nie odzywam, bo mam trudny czas, i dostęp do laptopa utrudniony. Ale wiem wszystko, bo czytam wątek w telefonie i jestem sercem z Misią. Bardzo się cieszę, że nasz Niedźwiadek jest taki dzielny i kochany. Fotki są cudne. Onusia, dziś rano poleciały moje Misiowe deklaracje za listopad i grudzień, czyli 40 zł.
 8. Jestem, Apsiku. Dzień dobry Wszystkim stąd. Mam teraz trudny czas i utrudniony dostęp do laptopa, ale sercem jestem z Apsiuniem i czytam wątek w telefonie. Bardzo się cieszę z dobrych wyników ostatnich badań. A dziś rano poleciała moja Apsikowa deklaracja za grudzień, czyli 100 zł.
 9. Jestem, Grzesiu. Dzień dobry Wszystkim. Podczytuję w telefonie wszystko. Mam teraz ciężki czas i utrudniony dostęp do laptopa, ale jestem tu sercem cały czas. Dziś rano poleciały, Olenko, moje deklaracje Grzesiowe za listopad i grudzień, czyli 60 zł.
 10. Ciepłe myśli wysyłam do naszego Niedźwiadka. Misiu, jesteś bardzo dzielna.
 11. Zaglądam do Apsika. Dzisiaj rano poleciała moja stała deklaracja za listopad.
×