Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
 • Content count

  8061
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mdk8 last won the day on September 20 2017

mdk8 had the most liked content!

6 Followers

About mdk8

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5772 profile views
 1. ile kosztuje sterylka kocicy a ile suczki ?
 2. https://pomagam.pl/fbee5ojp
 3. anica najlepiej podejść na pocztę , podać nr. nadania i zapytać czy taka przesyłka jest i czeka na odbiór. U mnie czasami listonosz nie zostawia aviza i przesyłki wracaja do nadawcy.
 4. Mój obecny psiak radysiak też sie wygryzał. Wetka od razu sprawdziła kanały - były zapchane na maxa . Po oczyszczeniu już tego nie robi.
 5. spróbowałabym z tymi zbiórkami. Może udałoby się pospłacać chociaż zobowiązania inne niż kredyt hipoteczny. A w sprawie kredytu próbowałabym negocjować z bankiem - tylko nie rozmawiałabym z pracownikiem z okienka tylko z dyrektorem. 29 lat pracuję w banku i wiem jak to działa. Dobrze by było spłacać te chwilówki bo chyba jest ich mniej niż kredyt mieszkaniowy i samochodowy ale trzeba by wiedzieć ile ich jest.
 6. No to może ja teraz się wypowiem: Próbowałam postawić się w sytuacji Sylwii i wiecie co ? rozumiem ją . Ja też za wszelką cenę i do samego końca walczyłabym o swój i zwierzaków dom. Wiele padło tutaj słów o ogłaszaniu upadłości ale tak naprawdę zadałyście sobie pytanie czy będąc w podobnej sytuacji zrobiłybyście to ? Bo ja nie. Sylwia znalazła się w obecnych tarapatach dlatego ,że nie umiała prosić o pomoc. Nie raz tutaj na dogo pisała o nowych zwierzakch , które potrzebowały pomocy i nie bardzo byli chętni aby tej pomocy udzielić. Może za mało "nachalnie " prosiła ? W rezultacie zwierzak lądował u Niej . Pamiętam bazarek zrobiony przez Jo37 na spłatę długów kotów pod opieką Sylwii. Odzew był niewielki . No bo zwierzaki przecież bezpieczne. Dlaczego jednak nie spróbować ratować tego wszystkiego robiąc zbiórki ? Chata zwierzaka, Staruszkowo i wiele innych właśnie w taki sposób się utrzymuje. Ciągle proszą , błagają o pomoc . Sylwia tego nie potrafiła i dlatego jest tu gdzie jest . Koszty utrzymania zwierząt to nie tylko karma i wet. Przy takiej ilości kotów i psów to ciągłe sprzątanie i pranie - to są koszty utrzymania o których się nie mówi. / środki czystości , prąd , wywóz śmieci itp./ Sylwia prosiła czy ktoś by mógł napisać ładny tekst do zbiórek. Cisza- nikt się nie zgłosił. Ja nie umiem ale może jest ktoś kto potrafi. Dlaczego nie spróbujemy w ten sposób pomóc. ? No to chyba tyle z mojej strony.... Sylwia co jest w tej chwili najpilniesze do spłaty ?
 7. A ja niestety nie zrozumiem nigdy takiego postępowania. Skoro Państwo będą szukać mieszkania dla siebie to zaoferowali , że wtedy zabiorą sunie do siebie ? Jeżeli nie - to dla mnie wszystko jasne :(
 8. czy to są wpłaty na konto Fundacji ? Jeżeli tak to brakuje mojej .
×