• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Hope2

Members
 • Content count

  10030
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Hope2 last won the day on March 1 2016

Hope2 had the most liked content!

7 Followers

About Hope2

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2415 profile views
 1. czy ja się nauczę zapisywać od razu?
 2. za wywoławczą poproszę nr: 4,43 i 44 Jaka jest długość paska nr. 16? pytam, bom kościotrup i nie wiem ile razy sie nim okręcę...
 3. Ewcia, ja teraz tylko zapiszę, bo obrazki nie chca się pokazać... masz cegiełkę? jak masz, to zaipsz mi jedną, później wrócę, może mój komputer sie odgniewa na obrazki
 4. Nie chce mi się cytować postów, więc: Topi, po pierwsze cieszę się niezmiernie z tego,że się pojawiłaś, bo się czasem o Ciebie martwię-tak normalnie, po ludzku. Nie pytam o Ciebie na wątkach, na których zdecydowanie jestem niemile widziana i zwykłe pytanie może być potraktowane jak hejt, atak tudzież prześladowanie.Lubię Cię i życzę jak najlepiej-i to nie jest kpina, sarkazm. Wiem,że trochę czasu minęło odkąd wymieniłyśmy się postami, ale proszę, nie paniuj mi, bo strasznie tego nie lubię. Proszę,zwracaj się do mnie moim nickiem lub imieniem (i nie ściemniaj,że nie znasz ;) ) I przy okazji-dzięki za przelicytowanie mnie na bazarku, o którym zapomniałam. Wybawiłaś mnie z nieprzyjemności, tłumaczenia się-wiesz jak jest :) Chłopów zazdroszczę-może następnym razem się nie zagapię. Odpowiedź na pytania masz. Chcesz wiedzieć dlaczego coś tam przemilczałam-z przyzwoitości i litości. rozi, moim cichym marzeniem jest powrót tamtego wątku w jego pierwotnym kształcie. Z postami nie edytowanymi. Z dziękowaniem i wdzięcznością. I z moimi literówkami, które czasem poprawiam, a czasem nie :D ............................................................................................................................................... Swoją drogą, przypomniała mi się moda z tamtego wątku i wielu późniejszych-podpisywanie swoich postów imieniem i nazwiskiem. Nawet największych koszmarków. Nikt się nikim nie wyręczał, tylko pisał sam od siebie. I niezaprzeczalnym faktem jest,że tamten wątek zaczął swoistą lawinę znikających wątków. I lawinę jeszcze czegoś, ale nie będę o tym pisać-bo i po co?
 5. Jest popyt, więc jest i podaż. Nie mnie oceniać czy słusznym jest pobieranie opłaty za opiekę nad psem. A i pobierającym się nie dziwię. Sama jestem BDT. Chwilowo bez tymczasa. Nie wiem jak długo ta chwila jeszcze potrwa (a trwa juz prawie rok). Pauza spowodowana posypaniem się mojego zdrowia, I nie, nie wojuję z hotelami czy PDT.
 6. BDT-gatunek zagrożony wyginięciem. Pomawiany, niewdzięczny, ciągany po sądach, wyzywany od naiwniaków tudzież bandytów dorabiających się na krzywdzie zwierząt. Nazywany zbieraczami, frajerami, bezrobotnymi cwaniarami (bez względu na posiadanie pracy czy nie) i powiększający swoje długi-wszędzie.Nie posiadający życia prywatnego, a jeśli posiadający, to rozliczany z niego i swojego hobby..Nękany przez choroby swoje i podopiecznych, zasuwający resztkami sił.Dom, który nie ma prawa być zmęczony, zniechęcony-mus tryskać radością za każdym razem kiedy podopieczny nasika na dywan/kanapę, zeżre buty, drzwi itd. Dom nie posiadający uczuć. Może w tym problem-nie człowiek/ludzie, a przedmiot-dom BTW. Się kiedyś dowiedziałam,że BDT nie ma prawa wołać o karmę czy zwrot leczenia, bo wtedy nie jest już bezpłatny.
 7. K O N I E C Dziękuję wszystkim hejtującym, podrzucającym i tym, którzy mnie lubią (żart, wiem,że i wsród hejtujących są przyjaciele) :) )
 8. :) Mam dzisiaj nuuudneee zajęcie-opróżniam skrzynkę mejlową, bo już nic się nie mieści, rachunki lądują w spamie. Nie mogę z góry na dół wyrzucić, bo...rachunki i ważne mejle...Pozbyłam sie 11 tyś mejli. Do Dopuszczalnego limitu jeszcze 8 tysięcy...a jestem na styczniu tego roku! Chyba łatwiej założyć nowego mejla...ale rozsyłać go wszędzie...ehhhhh Ale jk przypomnę sobie hasło do bunieczka-cośtam-gmail, to rozdam-do pogadania ;)
 9. i niech szybko przebiera nóżkami Pani Wiosna, bo zamarzam-brrr Cześć Kobiety Ludzkie i Psie :*
 10. Zaglądam z śnieżnej chmurki-Hopiakowi się nie podoba,że jej płateczki na nosku lądujom. I wiater się jej nie podobuje. Zamyślona jakaś łazi, nic nie widzi,się prawie nie śmiechuje...Czasem tylko wzdycha- Zoś...Zosinku... Przeca ja wiem kiedy ona do mnie przyjdzie-nie, to JA po nią pójdę, żeby nie zabłądziła, sierota jedna. Wiem, bo Szef mi powiedział-żeby mieć spokój. Żebym za nim nie biegała i nie szczekała "kiedy? kiedy? KIEDY???!" Ale nie powiem-bo mnie na zbity nosek wyrzuci (Szef nie Hopiak). A to już byłaby niesprawiedliwość! i złośliwość Szefa-co nie? U nas teraz dużo nowych-ludzi, zwierząt...mówią-wojna! zamach! wypadek! utonięcie! katastrofa! choroby! Winni śmiercie niewinnych biegają i krzyczą-nie wiem dlaczego. I prawie wszyscy-zabijają i giną w imię Boga. Bo, wiecie-On jest jeden. Nasz i Wasz...On nie dzieli nas na gatunki, rasy, wyznania, czy kolor skóry. Podział jest prosty-dobry i zły. Dobry-jest z dobrymi. Zły ze złymi. Bo przecież-On stworzył wszystko, cały świat, wszechświat, zwierzęta, rośliny i ludzi. Przecież On stworzył tych ludzi innych-a podobnych. Każdy człowiek ma głowę, brzuch, ręce i nogi (wieem, są wyjątki, ale bez głowy żywego człowieka nie ma). Kto ludzi podzielił? Ludzie. To ludzie stworzyli rasizm, dyskryminację,ksenofobię.To ludzie niszczą swoją planetę-a co za tym idzie-dążą do samozagłady. I ani nie pomyślą o nas-zwierzętach! Teraz w Polsce drzewa tną jakby ich sto diabłów tasmańskich opętało-po co? dlaczego? bo można.... Za chwilę zapełni się u nas od żubrów i innych rogatych...bo będzie można zabijać.... Dostaliście wolną wolę...ale czy to nie był błąd? Się rozpisałam...a chodzi mi o to,że przez te tłumy tak trudno swoich wyłapać...i dlatego po Hopiaka pójdę JA (mam zgodę z samej góry). Przyjdę jak wypełni się jej czas. Będę przy niej jak będzie gasł jej płomyk. Nie,żeby się bała-bo ona się nie boi tej drogi. Żeby od razu wskoczyć jej na rączki, gębę wylizać. Zoś czekająca cierpliwie
 11. o-i za Kurtem do Piekła mogę iść boso (taaa...on już z Zochą szaleje...mam nadzieję,że cwaniara go wyhaczyła...i Morrisona-pliiissss Zoś)
 12. Paczam na "popularne forum" Facebook i widzę dyskusję-kto lepszy-Bohun czy Skrzetuski (tak pod matury ćwiczą, czy jak?) Cóż za pytanie? Bohun! dusza rogata,szalony,honorowy,taki...no...facet! Skrzetuski...cóż...może zanim poznał piękną Helenę-był inny? A tak-ciepłe kluchy wzdychające. Odważny,honorowy, Ojczyznę kocha najbardziej na świecie (a zaraz potem Helenę)...a mimo wszystko-Bohun.... Albo Kmicic-zabijaka...mmmm się rozmarzyłam i chyba Trylogię wyciągnę do poczytania :) Tylko Wołodyjowski...ale i tam- Azja...no i Baśka.
 13. Przecież wieeem...czasem tylko się martwię, bo wiesz...życie ;) Ja to czasem telefon wyciszę, odłożę i zapomnę,że wyciszyłam. Przypominam sobie o nim za dwa dni, ładowarkę wtykam, odpalam podłe urządzenie, a tam....wszystko-połączenia, smsy, mejle (no, tak, w telefonie już mam wszystko i komputer rzadko odpalam) Pięknie dziękuję za cegiełkę :*