• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Hope2

Members
 • Content count

  10051
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Hope2 last won the day on April 25

Hope2 had the most liked content!

7 Followers

About Hope2

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2922 profile views
 1. Tak sobie przychodzę się pokazać, żeby nie było, żem umarta tudzież pokonana...skonana? Urlopuję się już tydzień-jeszcze dwa dni tego nic-nie-robienia. Później trochę pracy i znów dwa dni urlopu. A później...później najprawdopodobniej "szczesliwej drogi,już czas" (kto to śpiewał???)
 2. Jako optymistka nie_napra_wialna wierzę, że ten telefon to pierwszy z wielu,a każdy kolejny będzie sensowniejszy ;)
 3. Dziękuję za zaproszenie,bazarek...wow! jak zdążę, to wrócę, bo fajne perełki tu widzę...
 4. mari, wierzę,że jednak nie będziesz samotnym balonikiem. I że nikt nie zrobi Cię w balonika ;) Ja też wiele razy słyszę-po co ci te psy? czasem boli,czasem złości (częściej złości). Szeptane za plecami "ona MUSI coś z tego mieć"...ano mam-radość, miłość, spełnienie,beczkę śmiechu i czasem łzy i rozsypujące się z bólu serce... Teraz mam tylko swoje psy, tymczasów chwilowo nie mogę wziąć-choć jak się pojawi na mojej drodze futerko...cóż, wezmę, bo tak już jakoś dziwnie mam. Za chwilę pojawi się wątek Baloniarek-z linkiem do wątku Prekursorek (dobór słów fatalny, wiem...) Kurna, jak nigdy słów mi zabrakło...stara się robię ;)
 5. sprawdzam czy banerek dobrze wstawiłam ;)
 6. Jestem, nadrabiam zaległości w poczcie i tu i na mejlu. Zanikłam, bo znalazłam pracę (to dobra wiadomość) i mój tata złamał nogę ( to ta zła wiadomość) i nie wyrabiam na zakrętach.
 7. Jeżeli chodzi o deklarację, to na chwile obecną nie mogę obiecać żadnej kwoty. Może napiszę tak-dopóki nie znajdę pracy, będę robić bazarki (przynajmniej jeden w miesiącu), z którego % będzie na KWB. Z chwilą podjęcia pracy może wyjść tak,że bazarek zamienię na deklarację (z braku czasu). Jak mi powiesz jak krowie na rowie jak wkleić sygnaturkę (zwłaszcza podlinkowaną), to zrobię to z przyjemnością. I oczywiście nie mam nic przeciw temu,żebyś została skarbnikiem. Jeśli potrzebujesz kogoś do grona-tymczasowo możesz dodać mnie (jeśli chcesz/chcecie) Dlaczego tymczasowo? dlatego,że wierzę,że z biegiem czasu znajdą się osoby o lepszych predyspozycjach niż ja.
 8. Nie! mestudio, proszę Cię...na pewno nie głupia, no! Może zmęczona (przemęczona),może zniechęcona, może trochę naiwna, może romantyczka... Ale nie głupia! Ja na dogo trafiłam przypadkiem, KWB udzielił pomocy mojemu pierwszemu dogomaniackiemu tymczasowi (karma). Gdyby nie ta pomoc, pewnie nie wiedziała bym,że istniejecie. Przyszłam na wątek podziękować, zaczęłam czytać...zaimponowałyście mi wszystkie bardzo. I wiedzą i zaangażowaniem. mestudio kochana-odsapnij, złap oddech, zadbaj o siebie. Bo jakoś tak...nie wierzę,że nie wrócisz (nie,że podstępem wyłudzam obietnicę, czy zgodę na coś_tam. Myślę o pomaganiu).Wiele osób, które odeszły z forum udziela się na fb, jeszcze więcej działa na własną rękę. Nawet nie umiem myśli ubrać w słowa...ale nie zgadzam się na to,żebyś myślała o sobie tak jak napisałaś. Bo to nie prawda
 9. Jak ja Cię dobrze rozumiem mestudio. Z przyjmowaniem tymczasów pauzuję już prawie rok. Muszę iść do pracy, moje stadko mogę zostawić na osiem godzin (raczej mniej, bo młody szybciej ze szkoły wraca). Tolo może się zsikać (dziadek w końcu, gaci nie lubi), jamnik może zeżreć wszystko co jadalne, a i nie jadalnym nie pogardzi...Ale jakichś mega zniszczeń spodziewać się nie muszę-ot, kubek samobójca sam ze stołu spadnie,kałuża na podłodze, czy nie wyniesione rano śmieci odnajdywane w pościeli. Przyjęcie tymczasa to mega odpowiedzialność. Wiem,że karma, wet się zwróci (prędzej czy później. Pies fundacjyjny-raczej szybciej), ale jak nie ma kasy, to dokładam swoje. Są też koszty, których nijak nie rozliczysz-no bo jak? To,że BDT są uważane za naiwniaki-to norma. To,że BDT musi, zwyczajnie MUSI klaskać z radości uszami, być na każde zawołanie-też norma. Ma gorszy dzień? never! Ale moim zdaniem generalnie w świecie pro źle się dzieje.Nie mam już ochoty czytać o kolejnej awanturze. BDT giną. Powstają hoteliki i PDT (potrzebne, bo bezdomniaków nie ubywa).Czy mnie dziwi,że część BDT zmienia się w PDT? chyba nie.W zasadzie co raz mniej mnie dziwi. Za to mega irytuje mnie posądzanie BDT o żerowanie na bezdomności. O lansowanie się na bezdomności Tak, ja też łapię doły od jakiegoś czasu...może jak w końcu przyjdzie wiosna, słońce i ciepło-będzie lepiej?
 10. jestem za ocaleniem Skarpety. Z bazarku, który muszę za chwilę rozliczyc będzie jakiś grosik. Na forum mnie co raz mniej,czasowo nie wyrabiam. Po weekendzie będę się chyba mogła określić czy będę mogła wpłacać deklarację stałą, czy zostanę przy cegielkach.
 11. na razie zapisuję, bo oczopląsu dostałam i muszę wrócić z kartką (tyle wspaniałości!),żeby nie zapomnieć co chcę :)
 12. a posłanko to gdzie? powinny być przynajmniej 3 tylko dla niej, no! Żartuję :P Fajna psica, fajnie jej z oczu parzy, taką zadziornością :) ludwa, zgubiłam Twój bazarek, jak coś to kopnij mnie smsem co bym nie zapomniała poszukać i wpłacić
 13. no i jakoś tak...cool było omijać ekhm....pieski ;) ....no właśnie-jak? i zespół z moich stron-Kluczbork i Bakszysz