• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

mój pies

Members
 • Content count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mój pies last won the day on July 18 2016

mój pies had the most liked content!

3 Followers

About mój pies

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/02/80

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1582 profile views
 1. To teraz w hotelu u Kwiecień psy leczy się zaocznie ??????????
 2. Zaniedbany, smutny, wychudzony pies w idiotycznym krawacie. Ktoś tak zakpił z tego nieszczęsnego stworzenia a gawiedź się cieszy ?
 3. Usiata idź do lekarza bo nie pamietasz co robiłaś dwa dni temu - chyba, że kłamiesz i manipulujesz z pełna świadomoscią, ale wtedy nie dziw się, że nie chcemy mieć z Tobą nic wspólnego.
 4. Szanowny Adminie, zanim podejmiesz decyzję o nieusuwaniu wątku o którym napisała ludwa bardzo proszę zwróć uwagę na jego tytuł i porównaj jak ten tytuł ma się do zdania ludwy: "To naprawdę zakrawa na kuriozum, że nie można sobie popisać historii z własnej wyobraźni dla zwykłego rozluźnienia i spotkania na forum".

  Zwróć proszę uwagę na ton wypowiedzi ludwy i oceń czy rzeczywiście chodzi tu o zwykłe "rozluźnienie".

  W celach "rozluźnienia" należałoby ludwie wskazać inne bardziej odpowiednie miejsce, ale ja tego nie zrobię bo nie chcę być posądzona o złośliwość.

  Z poważaniem

  Ewa Rozpędowska

   

  1. ludwa

   ludwa

   Uuuuu, nerwowość jakaś... W celu rozluźnienia proponuję jednak udać się w miejsce, które ja odwiedzam bez zawstydzenia, wszak rzecz to całkiem ludzka a jak widać, kiedy następuje owo rozluźnienie, to i odbiór rzeczywistości następuje całkiem inny. A skoro Admin ma zwiedzać już profile, to proponuję również aby usunąć te fałszywe, bo nie wiedzieć czemu: uderz do Topi a mój pies się odezwie albo zero jakieś inne:) Ale, że znaczy mój psie (choć na szczęście nie mój, bo akurat z moimi psami behawiorysta za wiele roboty by jednak nie miał) czujesz się jakoś mocno związana osobowościowo z komarzycą Haliną? A możesz zdradzć w której sferze szczególnie? Nieśmiertelności? Lotów w różne zakątki świata? Namnożyłaś dzieci w setkach licząc a każde z innym ojcem? Wymagasz inwestycji w psychologa (tudzeż psychiatrę) entomologii? Bo pojąć zupełnie nie potrafię, czemuż tak osobiście odbierasz historię Haliny. Empatia rzecz ludzKa doprawdy, niemniej jednak identyfikowanie się z wytworem wyobraŹni w postaci komarzycy Haliny wymaga nie lada gimnastyki umysłowej lub też wskazuje na bardzo szybko postępujące procesy psychozy jakiejś a na tym etapie pewnie dobrze by było wdrożyć jednak jakieś leczenie, zanim na ten przykład poczujesz się Spider-woman, Spider-manem, Barbie lub inną Mickey Mousse. Za szczególnie niebezpieczne uznaję połączenie ze Spider- bo tutaj należy popracować niezwykle intensywnie nad sferą fizyczną. Zaniechanie tegoż poważnie zagraża zdrowiu a nawet życiu o czym ostrzega zawsze Minister Zdrowia na każdej kratce fajek

  2. mój pies

   mój pies

   Ty się ludwa musisz "rozluźniać" na dogo ?

 5. Jeżeli nie chcesz adminie reagować na głupotę na tym watku to chociaż

  przenieś go do działu "Gady" albo załóż dział "Idoci"

  http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-%C5%BCyciowe-psie-my%C5%9Blenia/?page=19

   

 6. rozruszałem watek zdychający papapapapapapapapaaaaaaaa
 7. rykoszetem dostałem
 8. na tej posesji CO WIECIE dzisiaj cisza taka
 9. oj hanka hanka
 10. ląduj Usiata tylko nie na moim kominie
 11. to pewnie to co leciało dzisiaj nad moim domem i świszczało to byłas ty ?