• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

mój pies

Members
 • Content count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mój pies last won the day on July 18 2016

mój pies had the most liked content!

3 Followers

About mój pies

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/02/80

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1766 profile views
 1. zasiałaś Usiata zasiałaś, szkoda jedynie ze nie tylko ty zbierasz, bo zbierasz solidnie prawda ? a popierają cie jeszcze tylko gospodynie domowe i niedojdy które nie potrafią ocenić prawdy o tobie Usiata i jeszcze jedno, nie zasłaniaj się psiakami bo one tu niczego nie traca, to tylko twój wyświechtany slogan taki jak zyczenia miłego dnia, dobry humor i kawusia
 2. Oni się nie lansują - oni sie ratują ha ha
 3. Znasz ten watek dobrze więc może zajmij się beneficjentami z tego watku tam pieniądze wedrują z koperty do koperty i w efekcie remontuje się za nie dom, który nie wiadomo komu i czemu będzie służył w przyszłości.
 4. Jakby nie to ze pewnych ludzi należy ignorować i co skutecznie czynią cioteczki z tego watku którym na sercu leży dobro psiaka to miałabym ochote odpowiedzieć jednemu trollowi na tym watku: nie przeszkadzała ci osrana paleta na której wegetował Gryz a czepiasz się podłoża po którym chodzi Bambi ? A zamieszczone tu przez ciebie insynuacje dotyczące nieuczciwości na bazarkach z którymi nikt z obecnych tu nie ma nic wspólnego pokazuje jedynie twój parszywy charakter zadymiary.
 5. a czy ci do których rzekomo piszesz wiedzą żeś ty Usiata ?
 6. tobie rozi lepiej wychodzi gotowanie i robienie nalewek niż dyskusja na temat przepisów więc wracaj do garów rozi
 7. Nie martw się o Usiate. Usiata zyje sobie w swoim wyimaginowanym świecie gdzie jest prawnikiem i jest tam szczęśliwa. To nie szkodzi że ten świat się kurczy a przydupasów ubywa. Usiacie wystarczy tylko ludwa a kim jest ludwa to widać i czuć.
 8. Masz rację, Halinka się mści bo Halinka się boi o swojego głównego sponsora. Prawda ?
 9. To teraz w hotelu u Kwiecień psy leczy się zaocznie ??????????
 10. Zaniedbany, smutny, wychudzony pies w idiotycznym krawacie. Ktoś tak zakpił z tego nieszczęsnego stworzenia a gawiedź się cieszy ?
 11. Usiata idź do lekarza bo nie pamietasz co robiłaś dwa dni temu - chyba, że kłamiesz i manipulujesz z pełna świadomoscią, ale wtedy nie dziw się, że nie chcemy mieć z Tobą nic wspólnego.