Jump to content
Dogomania

alma591

Members
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

About alma591

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. Świetna relacja z odrobiną horroru.Morisek rozbraja.Prosimy częściej.Działki zazdroszczę.
 2. Morisek jak zawsze cudny.Pilnuje swojego terenu.Nikt by nie uwierzył,że kiedyś to był dzikusek.Pozdrawim całą psio-ludzką Rodzinę.
 3. alma591

  >>>y --- ZAKOŃCZONY- rozliczony

  Paczuszka dotarła w piątek.Wnuk zachwycony piłkarskim szlafroczkiem.Dziękuję.
 4. Super PIES! Czy można tak nieśmiało poprosić o kilka zdjęć cudnego Moriska?
 5. alma591

  >>>y --- ZAKOŃCZONY- rozliczony

  Poproszę 17i18 KT.
 6. Testy wykazały alergię na trawy, drzewa, roztocza i pokarmową na wiele rzeczy np.na RYŻ.Karmię ją SIMPSONEM/łosoś z ziemniakami/ i całą zimę był spokój,ale teraz wszystko pyli.Alergia objawia się u niej zmianami skórnymi podobnymi do tych u Maksa, z tym,że wylizuje sobie dziury aż do krwi.Przepraszam za ofa-to wątek Maksa.
 7. Ja też uważam,że karmę trzeba kupić wcześniej.Jeżeli przerwie się podawanie karmy hipoalergicznej nawet na 1 dzień/w sensie, ze poda się zwykłą/,to całą dietę eliminacyjną trzeba zaczynać od początku/2-3 miesiące obserwacji/.Dorzucę 20zł,więcej niestety nie dam rady-znowu wraca alergia u mojej suni.Poproszę o nr konta.
 8. Jest jeszcze karma BRIT CARE ADULT LARGE BREET SALOMON &POTATO.Skład praktycznie ten sam co GIGANT tylko trochę mniejsza zawartość glukozaminy i chondroidyny co przy dużych psach ma znaczenie.Ale MAKS taki bardzo duży nie jest.
 9. Paczuszka dotarła.Bardzo dziękuję.
×