Jump to content
Dogomania

b-b

Members
 • Content count

  32141
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

b-b last won the day on November 29 2017

b-b had the most liked content!

About b-b

 • Rank
  Psiolub
 • Birthday 04/27/1969

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Między Lesznem a Rawiczem

Converted

 • Location
  między Lesznem a Rawiczem

Recent Profile Visitors

4871 profile views
 1. Melduję,ze paczuszka do mnie dotarła już 2 dni temu....tylko zapomniałam napisać :/ Dziękuję! :)
 2. Udało mi się wlecieć jeszcze do Benitki dzisiaj :) Pozdrowienia zostawiam i informacje,że jutro jadę do wnuków i może mnie do niedzieli nie być więc się usprawiedliwiam ;) Mimo wszystko i ja zaciskam kciuki za Benitkę ;)
 3. Z SMS sa od Pani wychodzi,ze coś z sąsiadami jest tam nie tam, robią jakiś problemy...że kłamią coś właścicielom. Brzydale! Bardzo Wam Dziewczyny dziękujemy :*:*:* To jest myśl :) Jutro postaram się skontaktować z p. Patrycją. ale myślę,że na razie z wizytą się wstrzymamy do czasu aż się wyjaśni sprawa lokum. Czas pokaże co z tego wyjdzie.
 4. Dziękuję Kochane za rady :) Zakupy zrobię najszybciej w niedzielę bo czasu mi wciąż brak :/
 5. Głowa do góry Bogusiu. Ja miałam doła od powrotu Bobika ...no cóż. Życie toczy się dalej a my jesteśmy po to aby im pomagać . Będzie dobrze Bogusiu :) Musi!!!
 6. Miki hop! pokazała na FB a tak chyba nigdzie oprócz olx Miki nie ma. Tysiu Ela pewnie delikatnie by ci przypomniała ale...NIC SIĘ PARZCIEŻ NIE STAŁO :D Nie, na Opole nie mamy. Nie była Bogusiu. To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 7. Czyli już wiem co kupić :) Będę się radzić z doborem aby kupić te właściwe :)
 8. Oby mógł jeszcze skorzystać z życia...
 9. Witajcie Fanklubowiczki :) Beniu ty wiesz jak się ustawić ;)
 10. Biedulka...zwyrodnialcy! Oby los im kiedyś za to odpłaciła i to z nawiązką!!!
 11. Nie Aniu :) Podałam tylko zawieszenie w oknie jako sposób na mienie kwiatka i nie robienie dla niego dziury na wieszak w ścianie czego Tysia zrobić nie może ;) Ja mam kwiatka przy oknie na regale bo tam mam miejsce. Podlewam raz w tygodniu i myślę, że ten w oknie też by więcej nie musiał no chyba,że na słońcu by wciąż wisiał biedak
×