Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
 • Content count

  1776
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

jaguska last won the day on November 21

jaguska had the most liked content!

3 Followers

About jaguska

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  opolskie
 1. Obszczekuje Tysiu, zajadle, uparcie, ale też jest pierwsza kiedy coś je, wpatruje się i uprawia żebractwo, jak idzie do kuchni to Mimi też mu asystuje, wtedy nie szczeka, w sypialni śpi u niego na nogach, jak siedzi i się nie rusza, w tych sytuacjach ani nie piśnie na niego, w każdej innej obszczekuje. Dzisiaj próbowała wypić Połówkowi mleko ze szklanki, szklanka stała na ławie, może sobie i chlipnęła, ale Połówek nie widział a ja mu nie powiedziałam, się przecież nie otruje;) Zdrowie jako tako, jem tabletki i jakoś leci, raz lepiej raz gorzej, ale do przodu ;)
 2. Oj tam pomysłów jej nie brakuje. Jak nic jej łepek ukręcę niebawem. Znowu zaznaczyła łóżko. Jak tylko Połówek idzie pierwszy spać a z nim Psotka, Mimiśka leci za nimi, siknie na łóżko i ucieka do mnie. No i skonfliktowana jest już z obiema suczkami, i z Psotką, i z Jeżynką, Yoshi i koty są spoko. Jak nie będzie poprawy to będę musiała ją separować kiedy będę wychodziła z domu. Oprócz znaczenia domu i konfliktu bab, Mimi jest super psicą, choć trzęsidupką okropną, dobrze że chociaż przy konfliktach nie leje się krew. Iiiiiiiii z półrocznym wyprzedzeniem, informuję że Mimisiowy 2-tygodniowy urlop wypadnie w czerwcu, termin konkretny podam jak już będę go dokładnie znała, nooo chyba że do czerwca ruda cykoria znajdzie DS. Tak więc Tysiu wstępnie możesz się rozglądać na czerwiec, za miejscem na kolonie Mimiśkowe. Na razie kubraczkowanie idzie nam baaardzo opornie, a Mimi dygoty na zimnie ma okropne, za to dupcia na zimę zarasta wicherkami, z prawa na lewo i z lewa na prawo, na zakładkę ;) Miłej niedzieli życzymy, choć zimno i mroźno.
 3. jaguska

  Bębenkowe zoo.. guz PILNE !!! STR 3 wyniki

  Bębenku, ja w ramach integracji, (jeszcze za czasów Rysia), w drzwiach łazienki zamontowałam łańcuszek, ale od drugiej strony, tak więc drzwi są cały czas uchylone na ile pozwala łańcuszek i Duch poznaje przez szparę psich i kocich domowników. Może to pomogłoby Łatce i Filcakowi lepiej się poznać i przyzwyczaić do siebie.
 4. Lepiej niech Mimisia nic nie wymyśla :) U nas dzisiaj pogoda migowa, psy migiem wróciły do domu. Coraz bliżej święta. Miłego dnia.
 5. jaguska

  Duszek.

  Pożegnanie jajec ustalone na następny wtorek, tak więc Duszek ma siedem dni żeby nacieszyć się swoimi klejnotami ;) Bębenku, moje rozwydrzone koty mają wredne charaktery, między nimi zdarzają się przepychanki i bójki, ale nie krwawe;) Tylko Majka ma awersję na Krzysia, po prostu go nie trawi i często go okłada, a Krzyś dwa razy większy i cięższy od Majki a daje się jej, taka z niego fajtłapa. Nie chcę żeby Duszek był okładany przez moje koty, jeśli nie uda się go wprowadzić do stada będę mu szukać domku gdzie nie ma tyle kotów, może ktoś go przygarnie. To taki kochany, przytulaśny kitek. Nadziejko, Dusio i ja dziękujemy za odwiedzinki
 6. Można się pomylić ;) U nas mokro i ciapato, Mimisia obchód Musi zrobić, potem jak już pozałatwia to co powinna, sama prowadzi do drzwi z uporem osiołka. Spokój jest wtedy gdy Mimi śpi, jak nie śpi to nie usiedzi w jednym miejscu ani chwili. Na kolana do mnie wskakuje już swobodnie (prawie rok jej to zajęło!!!), na Połówka szczeka oczywiście. Z kotami w dobrej komitywie, z suczkami w złej, Yoshi traktuje ją jak powietrze, jak go wkurza to burknie na nią, ale generalnie ją toleruje i nawet razem śpią, czyli obok siebie, bo z Psotką odległość musi być zachowana. Mimisia jest dobrą pocieszką na zły humor, jej cztery dłuuugie i chude nożyska czasem przestają ze sobą współpracować, każda w swoją stronę chce biec i nie ma mowy żeby się nie pośmiać. Miłego dnia życzymy wszystkim
 7. Elu, najlepiej zielonym do góry ;) Moja biała na herbatki też przepadła, zostały mi same kolorowe, wiosną dokupię sadzonki o jasnych kwiatach, ta która mi zginęła to była Madam i może kupię taką samą tylko bardziej o nią zadbam, piękna była :(
 8. jaguska

  Bębenkowe zoo.. guz PILNE !!! STR 3 wyniki

  Szczęście i bogi spokój widać na pysiu, śliczny kocio. Dobrego dnia i zdrówka dla Filca.
 9. jaguska

  Bębenkowe zoo.. guz PILNE !!! STR 3 wyniki

  Szkoda Filcuni :(, może się jeszcze pokaże. Jak dokarmiany kot znika to mi jakoś dobre scenariusze do głowy nie przychodzą, niestety. Rok temu taka sama wirpulka a może i starsza padła mi na amen. Trzeba przyznać że to były pralki nie do zdarcia :) Głaski dla kociaków.
 10. jaguska

  Duszek.

  Dziękuję że zaglądacie do Duszka Duszek na razie jest kotem parterowym, jeszcze nie wie że koty potrafią się wspinać i skakać, a ja go nie uświadamiam, bo podobno takie sprawy z przeponą zrastają się bardzo powoli, więc lepiej nie kusić losu. Jutro mam się zdzwonić z wetką i ustalimy termin odjajczenia. Bidulek nadal odizolowany, moje koty nie chcą go zaakceptować, jak nic się nie będzie zmieniało, to trzeba będzie Dusiowi szukać domku, bo w miejsce skąd przyszedł wrócić nie może, mimo że takie było pierwotne założenie. Apetyt mu dopisuje, mizianko bardzo lubi, jest bardzo grzecznym i spokojnym (na razie) koteckiem.
 11. Zaglądamy z pozdrowieniami do Czesława i zapytowywujemy co tam słychować u chłopaka.
 12. jaguska

  książki dla 4Dogsów do 15.12

  Tak być miało :)
 13. jaguska

  książki dla 4Dogsów do 15.12

  Proszę 5 - cw 13 - cw 44 - cw 47 - cw 53 - cw 58 - 15zł
 14. Nie wiem co to było, może jaszczomp;) ...o żesz...znowu przyleciał, ewidentnie poluje u mnie na malizny w karmnikach, przestaje mi się to podobać, muszę coś wykombinować, zaczyna mnie wkurzać to ptaszysko, na razie nie złapał żadnego ptaszka, przynajmniej ja nie widziałam, ale je gania, wredny dziób, przy karmnikach najłatwiej, Elu, wiosną, wieloletnie najlepiej, zimujące w gruncie
×