Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
 • Content count

  22614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Maciek777 last won the day on September 9 2016

Maciek777 had the most liked content!

About Maciek777

 • Rank
  Nowy Tomyśl (Wlkp.)
 • Birthday 10/10/1986

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • Location
  Nowy Tomyśl (Wlkp)

Recent Profile Visitors

2605 profile views
 1. Na drugi podbródek (i nie tylko) chyba jedynie operacja plastyczna pomoże :) bo Panda ma wszędzie spory zapas skóry:)
 2. Bardzo dobry pomysł:) W sumie z klaskania korzystałem gdy moje psy były zajęte szczekaniem np na kogoś i "nie słyszały" wołania, ale o takim wykorzystaniu nie pomyślałem. Pozostaje możliwy problem, że ją to wystraszy, ale zobaczymy:) Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam:) Z zapowiadanych upałów nici i dobrze. Wczoraj korzystając z bardzo ciepłego dnia, wykąpałem Pandę i wysychała na dworze (fotki). Zachwycona nie była;) Jeszcze wcześniej zamówiłem jej worek karmy i smakuje jej:) Koszt przesyłki dzielę sprawiedliwie na pół bo moje koty też skorzystały. Rozliczenie: Stan z 29 kwietnia: +1043 zł 9 maja: -143,90 zł za karmę Fitmin 9 maja: -4,30 zł za połowę kosztów przesyłki Stan na chwilę obecną: +895 zł
 3. Maciek777

  Koniec-rozliczony. WyprzedażOvo do 15.05. godz. 21.00

  Dziękuję za zaproszenie i jestem pod wrażeniem pomysłu na cegiełki:)
 4. Jak zawsze fajne rzeczy i jak zawsze mam duże spóźnienie:/
 5. Ale super przytulanki! Aż się chce kupić dla siebie:D
 6. Dziękuję Wam:) U nas temperatury ok 23*C, ale w środę niby ma być pod 30 stopni więc zobaczymy jak Panda będzie to znosiła. Na razie zero problemu. Jedynie na spacerze nie jest tak szybka jak moje i faktycznie zostaje z tyłu. Cała trójka ma podobny wiek. Niby szybciej się wtedy męczy, ale też nie pije za dużo w trakcie spaceru. Do tego nie przepada za przerwami na spacerze, a jak już w ogóle ma dojść do spaceru bo słyszy i widzi co się szykuje to jest chyba najgłośniejsza z całej trójki by już wyruszyć:) Za ok tydzień skończy jej się karma to coś zamówię dzisiaj czy jutro.
 7. Maciek777

  do usunięcia ciuszkowy

  Podnoszę!
 8. Maciek777

  rozliczony-do usunięcia

  Hop hop hop!
×