• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Moli@

Members
 • Content count

  3403
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Moli@ last won the day on March 15

Moli@ had the most liked content!

2 Followers

About Moli@

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3720 profile views
 1. WiosnaA, dziękuję za kanapy dla sierściuchów :) Promyczek dostał dziś gryzaczka. Wieczorne wyjście do ogrodu ze stadem...Promyk zdecydowanym szybkim krokiem pobiegł do ogrodu, załatwił sprawy i leci do domu. Psy podchodzą zapraszają do zabawy a chłopak warczy...wymija. Nie ma zabawy, chodzenia, wąchania on idzie do domu i już. Zdziwiłam się ale idę za nim. W legowisku zostawił kawałek gryzaka i tak pędził żeby mu Maniek nie zjadł. Dopadł do kawałka ucha i warczy...może na mnie ,) Oddaliłam się, co będę przeszkadzać jeszcze pomyśli że chcę mu zjeść :D Mały agregat :)
 2. Dzięki :) Julcia pokazała dziś, że jest ładną, mądrą i grzeczną panienką. Pilnuje domku ale gdy trzeba iść do kojca...domu to idzie. Gdy nie wolno nikogo "jeść" to nie je ,) Takie ładne mądre panny a nikt ich nie chce. Głupie te ludzie (:
 3. Psy były bardzo grzeczne, jedynie bassety ( zamknięte w łazience) szczekały. Drzwi otwarte, sierściuchy ogłosiły lato ,) podjechał samochód... Julcia z Dianką pognały do bramy. Oszczekały ale bez problemów odprowadziłam do kojca. Pierwsza kanapa została wniesiona do domu. Wyprowadziłam drony z kojca. Dianka ładnie przywitała się i zajęła się oglądaniem nowego mebla. Julcia z większym dystansem do obcych. Obie panny bez szmerania poszły do domu. Panowie wytargali z kojca starą wersalkę...wynieśli poza ogrodzenie ( MPO za kilka dni będzie zbierać w okolicy duże meble itp) i wstawili nową. Poszło bardzo szybko i sprawnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)
 4. Komisja przyjęła :)
 5. WiosnaA, bardzo bardzo dziękuję za kanapy dla sierściuchów :) Ślicznie dziękuję TZ WiosnyA za zorganizowanie transportu TZ dreag za pomoc. Obaj Panowie przywieźli...wynosili wnosili ciężkie kanapy. Bardzo dziękuję...teraz psiaki będą miały wygodne i bezpiecznie :) No samo się zrobiło...,) wybierz pliki... Kliknij, aby wybrać pliki Po wymianie :)
 6. Trzymam kciuki za okres rekonwalescencji...bądź grzeczny Morisku, nie "pomagaj" w gojeniu :)
 7. Spacerujemy :) Na nowej trasie ogonek w dół Na asfaltówce przy nodze...przy pańci bezpieczniej ,)
 8. Drogę do domu znają bardzo dobrze :) Pobrano zeskrob - jasna plamka na grzbiecie
 9. Nie było ani jednego telefonu z zapytaniem o Diankę (: Na OLX były stare ogłoszenia na podlaskie
 10. Mela była dziś na kontroli w lecznicy. Po narośli została mała plamka. Nadal zalecono podawanie Encortonu (kupiłam). Czekamy czy zacznie zarastać. Ponowna wizyta za tydzień. Przy okazji sprawdziłam uszka - zdrowe zapłaciłam za Encorton 17,91 / 28.03
 11. Ptyś był dziś na kontrolnej wizycie w lecznicy. Został dokładnie osłuchany - praca serca, płuc. Sprawdzono węzły chłonne, gardło. Wszystko w normie :). Obcięto pazurki. Wetka dokładnie obejrzała skórę, sierść. Jest wiosna piesek zaczyna linieć... włos ma słaby bardzo rzadki Jest lepiej niż było, już nie wygląda jakby pumeksem przejechany ale po dobrej karmie preparatach na wątrobę powinien mieć już bujniejszą czuprynę. Nie podoba mi się to, zdecydowałam się na pobranie zeskrobu. Kupiłam Ptysiowi witaminki (zalecono 2 dziennie ). W piątek odbiorę wynik, mam nadzieję że jestem przewrażliwiona. Kupiłam małemu puszki 50 szt x 400g i 10 szt x 1200g. + gratis sucha karma 1,5kg :)