Jump to content
Dogomania
 • Content count

  5262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

2 Followers

About [email protected]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

11058 profile views
 1. Biały piesek jest miłośnikiem błotnych kąpieli nad rzeką ,), po pucowaniu w domu nie założyli. Nosi obrożę z adresatką... przed rokiem dzięki adresatce poznałyśmy rodzinę pieska ,)
 2. No proszę, jednak nie wszystkim pasują. No to mam szczęście, że moje maluchy wcinają i ładnie trawią bo na wyższą półkę mnie nie stać ,)
 3. https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/fitmin/for_life/442359?rrec=true&pr=product2_rr&slot=3&exprienceid=6556&strategyid=86395 Ja wypróbowałam tę dla seniorów i szczerze polecam dla starszych piesków. Roxi pluła innymi a na tą skusiła się ,) Karma ma zmniejszoną wartość energetyczną a dla psów nadpobudliwych na bogato chyba lepiej jak nie jest. Zapas zjadły, gdy dojedzie nowa dostawa mogę Ci wysłać do wypróbowania
 4. Też polecam Fitmin, staruszka przyzwyczajona do domowego jedzenia wcina z apetytem. Wypatrzyłam karmę na wątkach malagos :)
 5. Felix, kociambry jedzą chętnie, futerka ładne, kupki ładne a cena o niebo niższa.
 6. Telefon z Białego ,), na jednej z letniskowych działek przebywa kotka z małymi. Właścicielka działki po 20 sierpnia wyjeżdża, koty zostają. Pani dokarmiała kocią rodzinkę ale stwierdziła że potrzebuje wsparcia - karmy. Po wyjeździe działka będzie zamknięta. Koty nie podchodzą do człowieka. Będę próbować je do siebie przyzwyczaić. Wczoraj zaniosłam trochę suchej i puchę Pipera. Zamówiony będzie worek 15kg suchej karmy + 12 puszek Felixa dla naszej trójki (rozliczenie PDT Roxi), czyli na tę chwilę potrzebne będą bardziej konserwy np Felix...
×