• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
 • Content count

  4548
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

2 Followers

About [email protected]

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

7745 profile views
 1. Tyś(ka), 2 kocurki zamieszkają w jednym domu...bo jeden będzie się nudził :) a kocurka po sąsiedzku. Kociambry są ze sobą bardzo zżyte, fajnie wyszło :)
 2. Dzięki :) nadal jestem w szoku...sama nie mogę w to uwierzyć ,) Dla kota Mirka, który lgnie do człowieka, trzeba szybko znaleźć dt
 3. Trudno było uwierzyć że 3 kotki zostaną adoptowane w jeden dzień a jednak :)... niewiarygodne ale kociambry już w swoich domach :) Od dreag pożyczyłam kontenerek, wkładam kota i drzwiczek nie umiem zamknąć hihihi przewiązałam szalikiem, smyczą, łapałam co wpadło mi w ręce. Oj ten stres :) Pożyczyłam Pani nasz kontenerek, przy okazji wizyty odbiorę. Ja nadal nie mogę uwierzyć :) Już w kontenerku Pani
 4. Dzielny Żunio :) - stopkę stawia prawidłowo, dobrze widzę na zdjęciach? Wspaniała rodzina :) Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie finansowe zabiegu. Błyskawiczna reakcja Państwa i Żunio już śmiga na czterech :)
 5. Spotkanie potwierdzone telefonicznie... w żołądku mnie ściska, człowiek to sobie potrafi atrakcje zapewnić ,)
 6. Aż trudno uwierzyć...może jutro 3 młode kotki zamieszkają w swoich domach... po sąsiedzku...niedaleko Białegostoku, kiedyś wieś dziś sypialnia miasta :) Muszę kombinować kontenerek, bo trójka w jednym nie zmieści się ,)
 7. https://wiadomosci.wp.pl/rodzina-wysiadla-z-samochodu-pod-biedronka-to-co-zrobili-pozniej-rozwscieczylo-setki-internautow-6198408028558977a Świąteczne porządki...
 8. Chyba nie... ludzie myślą o świętach...wyjazdach, imprezach sylwestrowych Może ogłosić ponownie na OLX podlaskie?
 9. O mamciu ale wiadomość! Super :) Oj, może poopowiadasz o naszej Diance znajomym ,)... Mistrzyni adopcji, tytuł jak najbardziej zasłużony :)
 10. Pola, śliczna koteczka a wygląda jak szafa (:.... z domu nie chce wychodzić i tyje. Mam problem... czym karmić? Zaprzyjaźniła się ze mną sama przychodzi na pieszczotki a od nieznanych osób ucieka.