Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
 • Content count

  7982
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Sara2011 last won the day on August 16

Sara2011 had the most liked content!

About Sara2011

 • Rank
  Gorzów Wlkp.

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Gorzów Wlkp.

Converted

 • Location
  Gorzów Wlkp./dawniej okolice Siedlec
 1. Dobrze Nadziejko, myślę że jutro a najpóźniej w piątek będę wiedziała :)
 2. Na konto Dolarka wpłaynęła deklaracja od teresaa118 -45 zł .Ślicznie dziękuję <3.
 3. Na konto Pralinki wpłynęła stała deklaracja za X -30zł od bakusiowa. Ślicznie dziękuję <3.
 4. Od wczoraj miałam chyba ze 3 telefony, wszyscy mają Pralinę za pinczera lub ratlerka a jak informuję (chociaż w ogłoszeniu jest to napisane) że waży 16kg i że wymaga zrzucenia wagi to nie, za duża :(.
 5. Dziękuję Hania za wstawienie zdjęć, właśnie weszłam na wątek aby je tu wkleić a tu niespodzianka :)
 6. Cudowne zdjęcia , śliczne modelki a Opiekun do schrupania :)
 7. Niestety ale Cętka jest już zarezerwowana:(. Wezmę jakiegoś innego pieska w takim razie. Gdyby ktoś zechciał przerzucić deklaracje z Cętki na innego pieska będę wdzięczna a jeśli nie to jak najbardziej rozumiem :).
 8. Bardzo dziekuję Bogusiu. Nie ma problemu, wyjazd z Radys i tak byłby dopiero za tydzień.
 9. Dziękuję , bardzo dziękuję Nadziejko <3. Kokosanka już nie potrzebuje a Centusi są bardzo potrzebne bo nie ma nic.
 10. Deklaracje stałe: Deklaracje jednorazowe: 30zł -magenka1 50zł -Bogusik coś -elficzkowa ? -bazarek Nadziejki
 11. Edit: Niestety ale Cętka jest już zarezerwowana:(. Wezmę jakiegoś innego pieska w takim razie. Gdyby ktoś zechciał przerzucić deklaracje z Cętki na innego pieska będę wdzięczna a jeśli nie to jak najbardziej rozumiem :). ................................................................................................................................................................................................. Zima za pasem a w Radysach taka mała sunia. Czy ona przetrwa? Pomóżmy jej Kochani. Bardzo proszę o deklaracje. Sunia mogłaby w poniedziałek opuścić Radysy. Wszystko rozbija się o deklaracje. Czy się uda ? CĘTKA - mała, w łatki i cęteczki. Strasznie wyszła na zdjęciach nieszczęśliwa, ta mina w podkówkę i ogonek pod brzuchem, ale - na szczęście - to było tylko chwilowe. W ciągu tych kilku minut Cętka odblokowała się na tyle, że później, już w kojcu, nie mogła się rozstać z pracownikiem (co widać na jednym zdjęciu). Tak naprawdę jest wesołą sunieczką, jak żywe srebro - taka właśnie była już po spotkaniu z nami: jakby cała utracona radość i wiara w człowieka nagle jej wróciła z powrotem. Taka będzie, tylko niech już stąd wyjdzie, jak najszybciej. Cętka ma ok. 5 lat. W schronisku przebywa od czerwca 2018r. KOJEC: XII - 10 NR: 11220 Pies przebywa w Radysach
×