• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Sara2011

Members
 • Content count

  6651
 • Joined

 • Last visited

About Sara2011

 • Rank
  Gorzów Wlkp.

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Gorzów Wlkp.

Converted

 • Location
  Gorzów Wlkp./dawniej okolice Siedlec
 1. Wspaniała wiadomość, badź kochany Bileciku i nie rozrabiaj :). Wczoraj też pojechała do DS Nutka, 11-miesięcy spędziła w hotelu, też się zasiedziała :(
 2. Pani raczej miała na myśli że jest mało delikatny :). Ona się śmieje z tego, nie robi problemu ale będą uczyć Dandyska większej delikatności i wpajać mu do głowinki że są oni są ludźmi a nie psiakami które można podgryzać i podszczypywać w czasie zabawy :).
 3. Dzieki hop! :) A tymczasem wieści dandyskowe: U Dandyska też wszystko dobrze. W piątek został ponad 8h sam i był grzeczny, chwilkę popłakał ale przestał. Jak Pani wróciła z pracy i otworzyła drzwi to Dandys wyszedł z dużego pokoju mocno się otrzepując. Wyglądał na zaspanego więc przypuszczalnie grzecznie spał :). Nic nie podarł, nie pogryzł, nie obsiusiał . Dostaje zawsze przed wyjściem coś do zabawy (coś do ciumkania albo do wygrzebywania). Przez pierwsze parę dni był mocno pobudzony i na byle hałas zeskakiwał z kanapy. Czasami jeszcze zdarza mu się być troszkę agresywnym - kiedy mocno wczuje się w zabawę lubi warknąć albo lekko chwycić zębami dłoń. Szybko jednak się uczy i z dnia na dzień widać postępy. Do poprawienia jest kontakt ze świnką, jeśli sami Państwo sobie z tym nie poradzą to poproszą o pomoc psiego behawiorystę. No i Państwo bardzo kochają Dandyska :). Jest kochany i mega przytulaśny :).
 4. Dzwoniłam do DS Nutki. Wszystko jest dobrze, Nutka jeszcze trochę zestresowana ale już i tak jest lepiej niż wczoraj. Już chodzi po mieszkaniu, podchodzi do domowników, bardzo ładnie zjada. Jedynie co to ma problem z załatwianiem, chyba jeszcze była zestresowana i na dworze się nie załatwiła tylko potem w domu. Ale to nie problem, wszyscy się liczyli z tym że przez jakiś czas może się to zdarzać. Ładnie chodzi na smyczy ale boi się obcych psów i trochę miejskiego hałasu ale na pewno z każdym dniem będzie coraz lepiej. Dzisiaj Nuteczka została na pół godzinki sama i wszystko było w porządku a po przyjściu do domu podbiegła do drzwi powitać wchodzących do domku. Jutro Nuteczka zostanie sama na ok.3 godziny, mam nadzieję że będzie grzeczna. Cała rodzina zauroczona Nutką. Pani Marta (włascicielka Nutki) powiedziała, że jak niedługo przeniosą się do nowego mieszkania to pomyślą o drugim psiaczki, towarzyszu dla Nutki, żeby jej było raźniej. U Kasi zauroczyli się Rosą kiyoshi, pani Marta mówiła że gdyby już mieszkała w nowym mieszkaniu to by się już starała również o adopcję Rosy, aby była towarzyszką dla Nutki, wtedy Nutce byłoby raźniej i miałaby z kim się bawić :).
 5. Trzymam kciuki i za Teosia i Nachosa <3
 6. Na daną chwilę jest minus 109zł ale dojdzie jeszcze 50zł z bazarku kochanej Izy, więc będzie minus 59zł.
 7. Plastuś dzisiaj opuścił Radysy.
 8. takie mało nasycone kolorem to zdjęcie ale przeslane mms, moze takie robi aparat w telefonie pani :)
 9. Na razie jeszcze jestem trochę zestresowana ale już wyszłam z legowiska i podeszłam bliżej moich nowych opiekunów.
 10. Zarejestrowałam czip Nutki w bazie Safe Animal. Koszt to 39zł.
 11. Na konto Nutki wpłynęły deklaracje za grudzień, za które ślicznie dziękuję <3. 10zł -agat21/15.12.2017/stała XII 20zł -Sara2011/15.12.2017/stała XII 30zł -M.Frąckiewicz/15.12.2017/stała XII
 12. No i pojechała Nutka do swojego domku do Częstochowy. Kasia mówiła,ze Nutka chyba coś czuła że dzisiaj się coś wydarzy bo była cały dzień poddenerwowana. Ale przyjęła swoich ludziów całkiem dobrze:). Nowi Państwo przyjechali już ze specjalnie zamówioną dla niej smyczą z wygrawerowanym imieniem i nr telefonu, smyczą, smaczkami, sunia ma zakupiony zapas zabawek, w aucie specjalna mata do przewożenia piesków. Państwo zostali poinstruowani przez Kasię jak należy postępować z Nutką a wcześniej przeze mnie. Teraz pozostaje trzymać kciuki. Nutce na pewno nie jest łatwo, już prawie rok była u Kasi więc to ją pokochała i uważała za swoją panią a tu znowu rewolucja w jej życiu. Na pewno pierwsze dwa tygodnie będą dla mnie stresujące, oby wszystko dobrze się ułożyło. Okazało się że Nutkę trzeba było jeszcze zaszczepić , Kasia wklei później paragon. Koszt to 35 zł. Ja ze swojej strony zarejestruję czip Nutki w bazie Safe Animal, koszt to 39zł. I za hotelik do zapłacenia za grudzień będzie 160zł.
 13. Bardzo dziękuję kiyoshi za pomoc Nutce. Oczywiście potwierdzę jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie. Będę miała dzięki nim czy opłacić hotelik za grudzień. A w tej chwili po Nutkę przyjechali jej przyszli właściciele , właśnie są u Kasi. Przyznam się, ze stres mnie zjada, denerwuję się na maxa.
 14. Kochani, wizyta wypadła dobrze. Jutro Nutka pojedzie do swojego domku. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację. Jutro napiszę więcej bo biegnę za chwilę na wigilię firmową a jeszcze muszę przygotować umowę :).