• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Sara2011

Members
 • Content count

  5614
 • Joined

 • Last visited

About Sara2011

 • Rank
  Gorzów Wlkp.
 • Birthday

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Gorzów Wlkp.

Converted

 • Location
  Gorzów Wlkp./dawniej okolice Siedlec
 1. Hihi ale energia Miłeczkę rozpiera. Niesamowita sunieczka :)
 2. Przed chwilą dostałam SMS o treści : "Masz psa jeszcze? " Ręce opadają i nie tylko ręce.
 3. Nie sądzę aby 10-miesięczna suczka była już wysterylizowana,
 4. Ja nie mam nr telefonu, mogę tylko napisać maila. Pani się ze mną kontaktowała przez olx, mailowo.
 5. Moze Matla... Ale nie pytalam bo ja korespondowalam tylko przez olx. Myslicie zeby zrobic PA w Poznaniu ? Czy czekamy na rezultat wizyty wtorkowej u anecik?
 6. A może zorganizować PA w Poznaniu również? Czy czekamy jak wypadnie wizyta poniedziałkowa albo wtorkowa? Do Poznania trzeba by było pomóc w transporcie.
 7. A Pani z Poznania napisała tak: Struś jest strasznie pięknym psem od razu wpada w oko i do serca :).mam jednego pieska w domu w wieku 10 miesięcy który jest bardzo energiczny uwielbia spacery na pola i jeziora koło domu tylko niestety nie ma przeważnie towarzystwa do pełnej zabawy dlatego szukam pieska który bedzie jej w tym towarzyszył i nie tylko w tym bo na pewno ucieszyła by sie kiedy miałaby towarzystwo do innych czynności Dnia :)).Jeśli struś bedzie dalej do adpocji bardzo chętnie przyjemny go do nas i damy mu pełno miłości,weźmiemy na długi spacer i zrobimy miejsce w łożku na zimne wieczory ;).
 8. Dzisiaj Struś jest na topie. Napisała do mnie Pani ze Świętochłowic i wypytywała o chłopaka , pytała o niego też Pani z Poznania. Jak była cisza w eterze, to dzisiaj 3 osoby się odezwały :). Nie wiem czy te osoby dalej pociagną temat ale i tak wielki sukces. Dzisiaj mamy Dzień Strusia :).
 9. Kurczę, coś pecha ma Bilecik :(.
 10. Dzięki Kasiu za wiadomości. Odnośnie zdjęcia to osoba z FB wpłaciła 100zł na sterylkę Nutki ale prosiła mnie o zdjęcie, dlatego ja poprosiłam Ciebie ;) PS. Przelew za sterylkę poleciał :).
 11. Kasiu, jak Nutka się dzisiaj czuje? Dałabyś radę cyknąć jej jedną fotkę, nawet taką telefonem i mi przysłać MMS ?
 12. Też myslę, że dobrze by było go zaczipować. Może Anetka by jechała gdzieś w niedługim czasie do weta to można by zabrać Strusia i zaczipować.
 13. Właśnie zastanawiałam się, czy Pani zadzwoni ale widzę, ze zadzwoniła :). Czekamy w takim razie na rozwój sytuacji :). Nie płacz anecik :)