Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
 • Content count

  15785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

kiyoshi last won the day on September 15

kiyoshi had the most liked content!

7 Followers

About kiyoshi

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

22256 profile views
 1. NIe do wiary :) czekała tak długo, ale widać WARTO BYŁO CZEKAC :) :) Tak to jest jak trafi swój na swego- wtedy nie ma już barier- wszystko układa się w najlepszym porządku :) Brawo !
 2. super Aniu. Mam nadzieje, że Randa szybko dojdzie do siebie w domowych warunkach. Czekamy na wieści po przyjeździe nowych Radysiaków :)
 3. prześliczna, widac, że to dobra psinka i sporo juz schudła. Cierpliwy dom z ogrodem.....może warto szukać? gdzie byłaby jedynym, kochanym psem
 4. Jestem u cudnego radysiaka. wspaniale, że mu pomagacie ;) wielkie podziękowania. wrzuce mu jkiś grosik ale po wypłacie pod koniec miesiąca ;0 trzymam kciuki za podróz. TAKI PIĘKNOTEK DŁUGO MIEJSCA W HOTELIKU NIE ZAGRZEJE ;)
 5. tnz. ja tak prosiłam Mariole, żeby te pieniązki poszły na leki, ale ok, już sie nie wtrącam
 6. super wieści hop! naprawde niesamowite jak sunia dobrze u Was funkcjonuje w porównaniu do tego co było u Pani Joli. Powoli odnawiam jej ogłoszenia adopcyjne. Hop! czy Luminal może być opłacony z tych 50 zł co są od P. Joli?
 7. rozi, ja mysle, że Tysia nie wie co robić....ma mnóstwo na głowie a do tego stres w związku z tak trudną adopcją. To nie jest łatwe. Dajmy jej czas i spokój- tego potrzeba, by podjąć dobre decyzje.
 8. kiyoshi

  *** NIEAKTUALNE ***

  dzień dobry :)
 9. kiyoshi

  *** NIEAKTUALNE ***

  świetny tytuł bazarku....od razu mnie przygnał. Poproszę tą dłuższą ( nie wiem czy to kawowa czy herbaciana- jestem ignorantką w pewnych tematach- sama już sobie to wytkne;)) za wyw i powodzenia w dalszym bazarkowaniu:)
 10. Pierwsze ogłoszenia Imki wyglądają tak:) https://www.olx.pl/oferta/nieduza-2-letnia-imka-lagodna-radosna-przytulanka-szuka-domu-CID103-IDx7NiH.html#c282a06b58 https://www.olx.pl/oferta/imka-nieduza-2-latka-lagodna-kochajaca-ludzi-i-swiat-adoptuj-CID103-IDx7MzS.html#c282a06b58
 11. kiyoshi

  >>> KONIEC_ rozliczam_BAZAREK PRZERÓŻNY

  Na koncie bazarku 50 zł od Smyku:) dziękuje slicznie. Twoją przesyłke wyśle w poniedziałek, bo dziś juz nie zdązyłam:)
 12. Dixi nadal cieczkuje:( Pani cierpliwie ( a raczej trochę juz niecierpliwie, z wyczekiwaniem) czeka na nią:) mysle, że w przyszły wekend dopiero nastąpi przeprowadzka. O Nesti były dwa zapytania, jedno baaardzo fajne, ale niestety bez ciągu dalszego, także nadal szukamy domu... Na koncie sunie 100 zł deklaracji od annabarbara. Dziękuje :) <3
 13. Juz wiem wszystko o Imci i zaraz zabieram się za ogłoszenia :) A na koncie suni: - 20 zł od uxmal - 20 zł od Zorka DZIĘKUJE :)
 14. dzięki za odpowiedź:) teraz wreszcie jest jasne, skąd takie rachunki za gaz...mam nadzieje, że uda się dozbierać reszte bo zima idzie i grzac trzeba:( Super, że Państwo zdecydowani na Nikusie, oby przeprowadzka była jak najszybciej:) Trzymam kciuki i czekamy na wieści
×