• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kiyoshi

Members
 • Content count

  11991
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

kiyoshi last won the day on August 16

kiyoshi had the most liked content!

6 Followers

About kiyoshi

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

12911 profile views
 1. zgadzam się:) ładnie wyszedł:) już podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniach w części na te nowe. Opis psiaka też dostałam od Dexterki, praktycznie nie rózni się niczym od tego co wiedzieliśmy. Pies czysty, zrównoważony, nie niszczy, potrafi chodzić na smyczy, łagodny do ludzi i innych psów, może zamieszkać z dziećmi, ale już bardziej spokojnymi, bo Devon potrzebuje przede wszystkim domu spokojnego, z dala od zgiełku wielkich miast, idealnie dom z ogrodem, albo gdzies na obrzeżach. Devone boi się właśnie zgiełku miasta. No i trudno go przywołać, nie reaguje na imię, nie wraca na przywołanie, ale to pewnie do wypracowania.
 2. kilka zdjęć pięknego Devona w jesiennej odsłonie:)
 3. to jakiś cud chyba...bo dzięki temu 'przypadkowi' będą mogła lepiej zabezpieczyć Bużke, nie martwiąc sie aż tak mocno o 'jutro' Na fb bardzo dużo dzieje się dla Radysiaków, ale i tu jest potrzebna pomoc. Każdy pies który wyjedzie to przecież- w sensie praktycznie dosłownym- uratowane życie..
 4. jakieś wieści? cokolwiek? wciąż wierze, że złe wieści już by dotarły... jeśli będą potrzebowali pomocy- mają do nas kontakt...a może są zdania, że poradzą sobie jednak? (OBY)
 5. na koncie bazarku wpłaty od: - mdk8- 20 zł - besia11- 45 zł - alutek- 22 zł - gabi79- 11,20 zł - sharka- 16 zł DZIĘKUJE:) :)
 6. ojoj...miał tez ten etap u Kasi...na tym etapie konsultowałyśmy dabołka z behawiorystą. Czy on tak poważnie łapie ząbkami? jak Twoje psy na to reagują? oj ten Reksio..najmniejszy a największy rządziciel.
 7. Jeszcze 30 km do przejechania:) bardzo proszę....
 8. i z Asią jedziemy:) ...i jeszcze tak 35 km;)
 9. Wow! Dziekuje calutenkim sercem moim i radysiatek naszych :)
 10. No coz Reksio sie nam rozchulal i widac nudzic sie z nim nie bedziecie Ale ze w nocy nie spi to juz dziadyga :) Miejmy nadzieje ze wkrotce wroci do normalnego rytmu A ja z siusianiem? Tylko na podklady? Kasiu kochana a do Ciebie prosba o rozliczenie transportu i ostatnich wydatkow wet Pliiiis
 11. Wow Lilu ale cuuudowne zdjecia no i co sie dzieje z Sonia :) Zaczarowalas ja chyba! Albo podmienilas ;)