• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

inka33

Members
 • Content count

  16822
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

inka33 last won the day on March 13 2017

inka33 had the most liked content!

4 Followers

About inka33

 • Rank
  inka33

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Biography
  ex Kajtunowa :(
 • Location
  Warszawie
 • Interests
  sztuczne ;) ...i inne

Recent Profile Visitors

1585 profile views
 1. Dzięki wielkie za wieść doniosłą! :) A agat21 dziękuję za zakupy i wpłatę. :)
 2. Ale smutne wieści... :( Zaciskam kciuki i życzę wszystkiego najzdrowszego Rokusiowi i Barsiczce! :) A Wam - dużo siły i spokojnych nocy.
 3. A gdyby tak Isadorka pofociła Majkę...?
 4. Raczej podwójnie powinnam brać! ;)))
 5. Majeczko, pewnie by Ci się przydało troszkę grosza, co...?
 6. Bo to było tak: - inka33 spała i jej się przyśniło, że Gusia na nią krzyczy za wykradanie Chmielewskiej sprzed nosa dwbem; - Gusiaczek spała i jej się przyśniło, że dzwoniła inka i prosiła, żeby już Guś na nią nie krzyczała, bo grzecznie odda, co świsnęła; - inka33 spała i jej się przyśniło, że dzwoni Gusia, że bazarek się właśnie kończy i win się odkupić już nie da, bo została tylko musztarda...! ;) Tak serio, to się wrąbałam dwbem'ce - niezaznajomionej dostatecznie z opcją KT+50% z zakupem swem, ruszyło mnie sumienie, więc rezygnuję ze swojego zakupu na rzecz dwbem, co by jej kompleciku swojemi pomysłami nie psuć, o! :) Natomiast żadnego Gusiowego stulania czy nie stulania ni potwierdzam, ni zaprzeczam - choć ona będzie i Wam, i mnie wmawiała, że daaaawno, daaaawno temu grzecznie mi mówiła, czem ove stulanie jest. :]]] Edit: Chciałam tylko jeszcze dodać, że "DZISIAJ" było wczoraj... ;)))
 7. Dzięki! :) Widzę, że nie tylko na półce, ale w Twoim rozliczeniu też leży - bo wiesz, znalazłoby się pewnie na dogo trochę ludzi, którzy by chętnie ścigali kogoś za 5zł... :/ Dzięki w imieniu Bandy mestudiów! :) Wszystkie są w opcji KT - tylko dlatego mogę się zgodzić na zakupy po zakończeniu bazarku, bo i tak będzie uczciwie. Tam, gdzie nie jest podana, to cena jest KT 5zł. Wychodzi mi razem 50zł. Czy to będzie odbiór osobisty? Np. za Twoim pośrednictwem...? Bo jak tak, to chętnie podałabym do wpłaty od razu bezpośrednio konto Bandy, żeby tak nie przelewać w te i nazad. :) Edit: Dopytałam telefonicznie i już wiem, że będzie odbiór osobisty. :) Dzięki za informację! :) Cieszę się, że dotarła, bo się trochę niepokoiłam pocztowym bałaganem około-świątecznym... Do porządku...? ;) Dziękuję za potwierdzenie. :)
 8. Oj tam, oj tam - to kupujących zasługa! :) Melduję, że jeszcze z "II tury" bazarkowej doszła - podobno ;) - jedna wpłata przeogromna w wysokości złotych pięć. Czy Szanowna Wielce Pani Skarbniczka raczy uprzejmie potwierdzić rzeczoną...? ;)
 9. Dzięki za potwierdzenie! :) Na zdrowie! :) A potwierdzisz jeszcze poniższą wpłatę...? No to rzeczywiście expres! Tylko jakiś taki rozlazły... ;) Ale dziękuję i zanotuję po potwierdzonku Pani Skarbnik Bandowej. :)
 10. "Allo Allo" mi się przejadło już, ale w pamięci jest mocno. :) Można pojechać z własną...? ;) Ostatnia...? ;) Zrób jaskółkę! ;)
 11. Oj, nie wątpię...! ;)))