• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

tobciu

Members
 • Content count

  9020
 • Joined

 • Last visited

About tobciu

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. Wpłynęły pieniądze od ALMA2 - dziękujemy. W zeszłym tygodniu sąsiadka Tosia&Lesio zrobiła panu zakupy. Paragon Dzwoniłam też do pana, we wtorek bodajże. A dziś podjechaliśmy do pana. Pan u lekarza nie był jeszcze, to leków nie wykupiłam jak planowałam. Zrobiłam za to dodatkowe zakupy - Paragon ; Foto ; Sąsiadka Tosia&Lesio, która widziała pana bezpośrednio po szpitalu i mówiła, że pan Marian wygląda źle, tydzień temu powiedziała, że wygląda lepiej. I ja dziś też mogę powiedzieć, że wygląda w porządku. :) Leki, dawki dobrze dobrane, teraz tylko by brał je systematycznie. Reks został zaszczepiony. Pani weterynarz zaszczepiła bez opłaty - dziękujemy. Książeczka. Reks tradycyjnie nakręcony na piłki - https://youtu.be/SU7zi8avgQU :) Przychodzą do niego czasem koty. Toleruje. Dopóki do miski się nie dobierają. :) We wrześniu pan Marian jedzie do Urzędu Pracy się "odhaczyć". Lipcowy termin był dzwoniony. Chciałam zamówić gaz na najbliższy piątek, podjechałam do gazownika, ale nie zastałam pana. Poprosiłam Tosia&Lesio o ponowną pomoc sąsiadki Ani. Pan Marian dostał lodówkę od któryś sąsiadów. To dobrze, bo młodsza niż ta poprzednia i działa i chłodzenie i zamrażanie i pewnie mniej prądu ciągnie.
 2. Dziękuję za zaproszenie. podrzucam.
 3. Wpłynęły pieniądze od Patrycja96 - wpisałam w skarbonkę opał/gaz/prąd. Oraz od Aga76 - wpisałam w skarbonkę ogólną. ** Niestety nie udało mi się w zeszłym tygodniu pojechać do Stepnicy. Mam nadzieję, że uda mi się w niedzielę, jeśli dostanę wolne. Wczoraj dzwoniłam do pana. Leki osłonowe powiedział, że pomagają. Leki na ciśnienie też wygląda, że pomagają - bo powiedział pan, że czuje się dobrze. Dziś miał iść do lekarza, bo leki się kończą, powiedziałam by o osłonowe również poprosił i że dołożymy panu do wykupienia recept. ** Reks jeszcze nie zaszczepiony. Pani weterynarz podejdzie wolniejszą chwilą do Reksa i zaszczepi na wściekliznę. Zapłaty za to nie chce. ** Kod do prądu panu podałam.
 4. Dziękuję za potwierdzenia. :)
 5. Zooplus do Reksa dotarł. Wpłynęły pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy. Dopisalam je w skarbonkę prąd/gaz/opał. Mam jeszcze urlop, w tygodniu mam nadzieję podjechać do Pana Mariana. Zakupiłam zatem od razu 73 kwh prądu - potwierdzenie.
 6. Rozliczyłam bazarek Dla Toz Police i Reksa. LINK. Reks uzbierał 154 zł. Zrobiłam od razu zamówienie w zooplusie (bo ostatnie robiłam 08/06, matko.... i kiedy ten czas zleciał i zrobił się koniec lipca ? - Zamówienie ; Zamówiłam : zooplus dla Reksa ; Brit Premium Adult M-15 kg ; Mieszany pakiet próbny Rocco Classic, 6x400g - 6 różnych smaków, Rocco Classic, 2x6x400g - Czysta wołowina, Głowizna wołowa - 500g, za punkty: Rocco Classic: Wołowina z dziczyzną, 1x400g, Doładowałam Panu tel za 5 zł. Zapłaciłam do gminy za śmieci za 08-09.2017, Zapłata ; Uzupełniłam rozliczenie. Dziękujemy za wpłaty asikowska i Patrycja96 Pod koniec miesiąca planuję podjechać do Pana Mariana i Reksa.
 7. Dzięki Waszej pomocy i zakupom podopieczni TOZ Police i Reks otrzymają : CEGIEŁKI : 64 zł -> dla Toz 32 zł ; dla Reksa 32 zł FANTY : dla Toz 165 zł ; dla Reksa 114 zł OGONKI : 15,90 zł -> dla Toz 7,95 zł ; dla Reksa 7,95 zł RAZEM : dla Toz 204,95 zł ; dla Reksa 153,95 zł = w zaokrągleniu : dla Toz 205 zł ; dla Reksa 155 zł Kwota przelana do TOZ Police – 21/07/2017 Potwierdzenie wpływu : Kwota przelana do skarbonki Reksa – 21/07/2017 Potwierdzenie wpływu tu: zapraszam TU BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY :-)
 8. Nie dałam rady wcześniej. Przed urlopem to się człowiek zawsze urobi po pachy.. Ale już uaktualniam i podliczam.
 9. Dziękuję za potwierdzenia :)
 10. Jutro uzupełnię wpłaty i zrobię ostateczne rozliczenie.
 11. Dzięki, wpłynęło. :) Tak jak pisałam, nietrafiony zakup, a znajoma nie mogła się zdecydować czy odesłać, czy oddać, czy sprzedać. I w końcu dała na bazarek, by się ku dobremu przyczyniły. :) Cieszę się, że pasują. :)
 12. :D Ada, już się skończył bazarek :D
 13. Dziś nadałam pierwsze przesyłki, ale jutro napiszę do kogo. Dziś już padam na twarz i idę spać.