• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

tobciu

Members
 • Content count

  8919
 • Joined

 • Last visited

About tobciu

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. Witam poświątecznie. :) Pogoda mało wiosenna. Wpłynęły pieniądze od Patrycja96 i KrystynaS - Dziękujemy. :)
 2. Dzień dobry. Poproszę 32. Dżinsy, firma ZARA, rozmiar 38 za KT.
 3. Zadzwonił właśnie Pan Marian złożyć życzenia. Na ręce wszystkich osób co o Nim pamiętają. Zatem przekazuję na Wasze ręce. :)
 4. Koniczynkę na szczęście dla psiaków poproszę. I podrzucam bazarek z rana.
 5. Sąsiadka Tosia&Lesio zrobiła zakupy. Paragon wstawiłam powyżej.
 6. Uzupełniłam rozliczenie o wpłaty : ranias (dodałam w skarbonce telefonicznej), Patrycja96 (dodałam do skarbonki ogólnej oraz w skarbonce prąd/opał/gaz) oraz Aga76 (dodałam w skarbonkę ogólną). Dziękujemy. Zapłaciłam w imieniu pana za śmieci 03-04.2017 (tylko dlatego by nowych długów nie miał). - Potwierdzenie ; Tosia&Lesio poprosi sąsiadkę o zrobienie małych zakupów świątecznych. - Paragon ;
 7. Reks dziękuje za bazarek i szczeka by się nazbierało jak najwięcej dla Psich Kolegów (i dla niego) :) Poproszę : nr 20 za CW - 5zł i nr 21 za CW - 5zł
 8. Wpłaty uzupełnię w tygodniu. Spacery z panem - nie da rady. Reks jest za energiczny, pan za powolny ze swoją laską. To niekompatybilne zestawienie.
 9. Wpłynęly pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy.
 10. Jechaliśmy wczoraj nad morze. Przejechaliśmy zatem przez Stepnicę, zobaczyć jak ma się Reks i Pan Marian. Byliśmy krótko. Reks chrypiał szczekając. Powiedziałam panu by ciepłą wodę dawał mu do picia. I witaminę C z puszką. Ale chłopak werwę ma i uwielbienie dla piłki niezmiennie ogromne. Na zdjęciach dojrzycie, pod siatką leży chyba z 6 piłek. :) Założyłam mu obrożę, którą jakiś czas temu kupowałyśmy - Foto . Reks trochę przytyty, a sierść gęsta, że ho ho. Zakupy zrobiłam w Biedronce. Trochę prądu 35kwh też kupiłam i kod panu podałam. Paragon - 103,27 ; Foto ; Prąd ; Co przywieźliście ? Sprawdzę. :) - zawieźliśmy kartony, ścinki do palenia.
 11. Reks BARDZO dziękuje za bazarkową pomoc. :) Będzie miał chłopak na puszki. :)
 12. Wpłynęły pieniądze od Patrycja96, z bazarku Olena84 - BARDZO dziękujemy. :) Doładowałam panu 5 zł na tel. Ma czy nie ma tam jeszcze coś, ale niech będzie na wszelki wypadek.