• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

tobciu

Members
 • Content count

  9045
 • Joined

 • Last visited

About tobciu

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. Dzień dobry, bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie w imieniu Reksa i Pana Mariana z wątku : Post z wątku : Bardzo dziękujemy ! Pieniądze zostaną spożytkowane na karmę suchą i mokrą dla Reksa na miesiąc listopad. A reszta pieniędzy zostanie dołożona do skarbonki : opał na zimę 2017 dla chłopaków. Oczywiście po dokonaniu zakupów wstawię dokumenty w tym poście. Bardzo dziękujemy raz jeszcze.
 2. Wpłynęły pieniądze od ALMA2 i KrystynaS - bardzo dziękujemy. :) Wpisałam w skarbonkę : opał 2017 Uzupełniłam rozliczenie.
 3. Dziękuję za zaproszenie. Poproszę : nr 16. mata dla kotka z gąbeczką w środku, - za 15 zł 26. Świeczka zapachowa, wanilia, nowa - za 4 zł 27. Świczki długie, czekoladowa perła, nowa - za 5 zł Rękawiczki gubię, zatem poproszę : 37. Rękawiczki skórzane, lekko ocieplane, nowe, producent polski, rozmiar 21, odpowiednik M - za 17 zł
 4. Wpłynęły pieniądze od Aga76, Lilka105, Patrycja96, asikowska (skarpety im. talcott) - DZIĘKUJEMY ! :-) Jutro uzupełnię rozliczenie. Asikowska - czy tą kwotę mogę podzielić na pół i rozpisać : 100 zł opał na zimę + 100 zł karma dla Reksa ? BARDZO DZIĘKUJEMY Skarpiecie im. Talcott za wsparcie chłopaków ! Wsparcie 11/10/2017
 5. Tosia&Lesio zamówiła wczoraj gaz - już dostarczony. I zrobiła większe zakupy dla chłopaków. Aga76 - dziękujemy pięknie. :) *** Zadzwonił Pan Marian podziękować za zakupy / gaz. :) Przekazuję podziękowani na Wasze ręce.
 6. Tosia&Lesio zamówi gaz i zrobi małe zakupy dla pana. Wpłynęły pieniądze od asikowska - dziękujemy. :) Wpisałam w ogólną skarbonkę, będzie do tych zakupów.
 7. Założyłam oddzielną skarbonkę - stricte na opał 2017. Wpisałam wpłatę swoją i Patrycja96. Groszek do groszka i będzie 0,5 tony. :) Albo węgla. :)
 8. Zadzwoniłam do składu węgla w Goleniowie : http://www.skladwegla.biz/#siec-handlowa Groszek za 1mt to 690 zł. Czyli 0,5 tony około 345 zł. Ale teraz tak myślę patrząc w ofertę, że chyba kaloryczniejszy będzie węgiel (tylko o cenę węgla nie zapytałam, zakładam 800-900 zł / 1 tona). Dostawa do Stepnicy 50 zł. Towar dostępny na placu. Może zależnie od środków, jak będzie możliwość kupimy węgiel. A jak mniej środków to groszek ? Dostarczyć bym panu wolała jak już dostanie drewno z mopsu.. ** Zamówienie Reksa dojdzie do chłopaków w poniedziałek.
 9. 0,5 tony to 600 zł z dostawą Podaję przykładowo : np: tylko tu przy 0,5 nie podana cena http://ekogroszekprestige.pl/oferta/ np. https://pw-d.pl/wegiel/15-ekogroszek-ekomagnum-pakowany-20-x-25kg-500kg-wegiel-kamienny.html - ale tu zamówiłam właśnie rodzicom i w tym roku się obsługa klienta zepsuła. Na maile nie odpisują. Choć wiem, że wszędzie czeka się tak długo na węgiel, to jednak nie odpowiadanie na maila przez miesiąc irytuje. Poprzednie sezony byli ok.
 10. Wpłynęły pieniądze od Patrycja96, b-b, ranias i Aga76 - dziękujemy ! Wpisałam w obie skarbonki. Zadzwoniłam dziś do Pana Mariana. Umówił się pan z Tosia&Lesio, że podrzucą słomę dla Reksa. Reks ma się dobrze. W tle słyszałam chłopaka. Swoje leki pan bierze. Wczoraj z pomocą pań z mopsu wypełnił pan wniosek i wysłał poleconym do Zus. Teraz czeka. Do szkoły na obiady pan chodzi. Podobno zmieniła się firma cateringowa w szkole i stawka żywieniowa spadła z 5 zł na 4 zł na posiłek. Dzieciaczek może się naje, dorosły mężczyzna niekoniecznie.. W połowie października będzie pan wnioskował o jakiś opał, bo zimno się robi. Zamówiłam dla Reksa karmę i puszki. Mieszany pakiet próbny Rocco, 6 x 800 g- Sensitive ; za punkty : Rocco Classic, Czysta wołowina, 1 x 400 g ; Panu kończy się gaz, może poproszę Tosia&Lesio o zorganizowanie ? Rok temu nie kupowaliśmy panu ekogroszku. Może by w tym roku kupić ? Tylko, że nie mamy już możliwości zawieźć w bagażniku. Od 0,5 tony można zamówić z dostawą. Tylko, że obecnie na dostawę ekogroszku czeka się 4-6-12 tygodniu (wiem, bo moi rodzicie czekają już 6 tydzień). Co Wy na to ? To wydatek.. zatem nieśmiało zapytuję... czy uciułamy ?
 11. Skleroza.. albo za dużo na głowie. Teraz poszło.
 12. wpłynęły pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy. Wpisałam w skarbonkę prąd/gaz/opał
 13. Dziękuję. Poczytam. Tak czy siak, Pan Marian musiałby się wybrać do Szczecina (Zus). Nie da się inaczej. On już raz dokumenty w Zusie składał - to co miał, kiedy starał się o wcześniejszą emeryturę parę lat temu (decyzja odmowna), dokumenty zatem teoretycznie Zus ma. Teoretycznie, bo dokumenty się gubią. A dostali niestety oryginały, żadnych kopii Pan Marian nie zrobił. Ludzie biorą No-spa i chwalą sobie. Ja łykam i wpadam we wstrząs. Ja łykam wit B12 i sobie chwalę, a moją mamę kłuje po nich żołądek. Co organizm, to inaczej reaguje.