Jump to content
Dogomania

kasiasekret

Members
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

About kasiasekret

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Gdańsk
 1. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Czy kotka miała już sterylkę? Jak ją zniosła?
 2. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Co z Kodą?
 3. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Zasmucił mnie Twój post... Oby wyszła z tego.
 4. kasiasekret

  Huzio już w swoim domku!

  "Dzień dobry, do pierwszej w nocy Huzar był troszkę nerwowy, ale byłem przy nim. Położyłem się z nim na dywanie i zasnął. Spaliśmy tak do 8-mej. Rano wyszedł na dwór, załatwił wszystko co trzeba, a teraz piłeczkujemy"... czegóż trzeba więcej... z wrażenia zaparło mi dech... można? można!
 5. Jeśli mogę pomóc, to czemu nie... Miałam nadwyżkę a wiem, jak to jest pod koniec roku:) Poświątecznie życzę wytrwałości, cierpliwości i dobrych ludzi wokół:) ps. zmieniłam nick ponieważ miałam przeinstalowany komputer i co nieco mi zjadło...
 6. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Bardzo dziękuję! I ja życzę wszelkiej pomyślności, wytrwałości, siły i wsparcia dobrych ludzi we wszelkich poczynaniach. Mniej łez a więcej radości i uśmiechu! Pozdrawiam poświątecznie i noworocznie!
 7. kasiasekret

  Huzio już w swoim domku!

  Dziś też pomyślałam o tym samym:)
 8. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Kota dorosłego wolnobytującego nie nauczysz bycia w domu, chyba, że to jest malutki kociak. Ja miałam swoje dwa domowe niewychodzące (balkon latem) i w międzyczasie miałam kotkę na dt znalezioną na terenie firmy męża (po 6 m-cach u nas zmarła na raka listy mlecznej) i obecnie mam też kotkę znowu z terenu firmy męża, ok. 2-3 letnią, koczującą wcześniej pod kontenerem, która świetnie odnajduje się w domu. Aczkolwiek musiała mieć styczność z człowiekiem, bo jest już wysterylizowana i ktoś prawdopodobnie musiał ją podrzucić na teren firmy. Niewychodzące żyją dłużej i są generalnie zdrowsze.
 9. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Teraz doczytałam, że ma ok. roku więc nie powinno być problemu z nauczeniem jej bycia w domu.
 10. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  Jeśli kotek jest stosunkowo młody to można nauczyć "niewychodzenia", ew. wychodzenie na zabezpieczony balkon albo w szelkach i smyczce przypiętej do np. klamki okiennej.
 11. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  W przyszłym tygodniu powinna przyjść karma dla psiaków:)
 12. I ja wpłaciłam co nieco... A jak się pies czuje?
 13. Co prawda brak jest pieczątki lekarza ale znam tę klinikę i i ich druki, na jakich wypisuje się zalecenia... Brak także adresu opiekuna - ja na swoich wypisach/zaleceniach zawsze miałam swój adres... Bywałam tam z kotką, którą miałam na dt. Można poprosić o skan takiej pieczątki i bliższe dane opiekuna, chociażby na priv. Psiak adoptowany z gdańskiego Promyka w lipcu.
 14. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  No tak, to zadanie logistyczne... sama nie podołasz, do tego trzeba by jakiejś fundacji albo organizacji... z kotami jest trudniej...
 15. kasiasekret

  psy znalezione w lesie

  A nie da się ich wysterylizować? W tym roku wysterylizowaliśmy - na własny koszt, co prawda - suczkę ze wsi, która co cieczka to maluchy i potem wiadomo co z nimi... Starsza pani na początku nie bardzo chciała ale po pewnym czasie zgodziła się i teraz sunia ma spokój.
×