Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kasiasekret

Members
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

About kasiasekret

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Gdańsk
 1. psy znalezione w lesie

  Zasmucił mnie Twój post... Oby wyszła z tego.
 2. Huzio już w swoim domku!

  "Dzień dobry, do pierwszej w nocy Huzar był troszkę nerwowy, ale byłem przy nim. Położyłem się z nim na dywanie i zasnął. Spaliśmy tak do 8-mej. Rano wyszedł na dwór, załatwił wszystko co trzeba, a teraz piłeczkujemy"... czegóż trzeba więcej... z wrażenia zaparło mi dech... można? można!
 3. Jeśli mogę pomóc, to czemu nie... Miałam nadwyżkę a wiem, jak to jest pod koniec roku:) Poświątecznie życzę wytrwałości, cierpliwości i dobrych ludzi wokół:) ps. zmieniłam nick ponieważ miałam przeinstalowany komputer i co nieco mi zjadło...
 4. psy znalezione w lesie

  Bardzo dziękuję! I ja życzę wszelkiej pomyślności, wytrwałości, siły i wsparcia dobrych ludzi we wszelkich poczynaniach. Mniej łez a więcej radości i uśmiechu! Pozdrawiam poświątecznie i noworocznie!
 5. Huzio już w swoim domku!

  Dziś też pomyślałam o tym samym:)
 6. psy znalezione w lesie

  Kota dorosłego wolnobytującego nie nauczysz bycia w domu, chyba, że to jest malutki kociak. Ja miałam swoje dwa domowe niewychodzące (balkon latem) i w międzyczasie miałam kotkę na dt znalezioną na terenie firmy męża (po 6 m-cach u nas zmarła na raka listy mlecznej) i obecnie mam też kotkę znowu z terenu firmy męża, ok. 2-3 letnią, koczującą wcześniej pod kontenerem, która świetnie odnajduje się w domu. Aczkolwiek musiała mieć styczność z człowiekiem, bo jest już wysterylizowana i ktoś prawdopodobnie musiał ją podrzucić na teren firmy. Niewychodzące żyją dłużej i są generalnie zdrowsze.
 7. psy znalezione w lesie

  Teraz doczytałam, że ma ok. roku więc nie powinno być problemu z nauczeniem jej bycia w domu.
 8. psy znalezione w lesie

  Jeśli kotek jest stosunkowo młody to można nauczyć "niewychodzenia", ew. wychodzenie na zabezpieczony balkon albo w szelkach i smyczce przypiętej do np. klamki okiennej.
 9. psy znalezione w lesie

  W przyszłym tygodniu powinna przyjść karma dla psiaków:)
 10. Co prawda brak jest pieczątki lekarza ale znam tę klinikę i i ich druki, na jakich wypisuje się zalecenia... Brak także adresu opiekuna - ja na swoich wypisach/zaleceniach zawsze miałam swój adres... Bywałam tam z kotką, którą miałam na dt. Można poprosić o skan takiej pieczątki i bliższe dane opiekuna, chociażby na priv. Psiak adoptowany z gdańskiego Promyka w lipcu.
 11. psy znalezione w lesie

  No tak, to zadanie logistyczne... sama nie podołasz, do tego trzeba by jakiejś fundacji albo organizacji... z kotami jest trudniej...
 12. psy znalezione w lesie

  A nie da się ich wysterylizować? W tym roku wysterylizowaliśmy - na własny koszt, co prawda - suczkę ze wsi, która co cieczka to maluchy i potem wiadomo co z nimi... Starsza pani na początku nie bardzo chciała ale po pewnym czasie zgodziła się i teraz sunia ma spokój.
 13. psy znalezione w lesie

  Myślę, że właściciel gołębi "zatroszczył" się o kota... tak długo go nie ma...
×