• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

pszczolka

Members
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

About pszczolka

 • Rank
  Advanced Member
 1. czy ktoś ma do sprzedania kojec? Potrzebuję dla szczeniaków. Ewentualnie jeśli ktoś jest zainteresowany i pożyczyć na okres kilku tygodni to jestem zainteresowana.
 2. Po jednym z osiedli na Zagórzu w Sosnowcu krążył śliczny piesek. Owczarek niemiecki bądź w typie ON. Pies posiada obrożę. Niestety nie ma żadnych namiarów na właściciela. Pies wygląda na zadbanego. Jest spokojny i przyjazny wobec innych zwierząt. Czy komuś nie zaginął taki psiak? [IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/2bc4ab10d732.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bc4ab10d732.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/e7d93dfbd97a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e7d93dfbd97a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/159afedf19f2.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/159afedf19f2.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
 3. Nie byłabym sobą, gdybym to zlekceważyła... Od kilku dni po jednym z osiedli w okolicy parku/lasu w Sosnowcu- Zagórzu krążył zadbany piesek- wygląda jak owczarek niemiecki. Posiada obrożę. Niestety nie ma na niej żadnego kontaktu do właściciela. Zdaje się, że nie ma też chipa. Czy komuś zaginął taki piesek? Dodam, że pies jest przyjaźnie nastawiony wobec innych zwierząt. Na osiedlu wiele suczek ma cieczki, wiec możliwe, że komuś podczas spaceru piesek uciekł i poleciał w poszukiwaniu "szczęścia" ;) [IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/dcc01b5dd98f.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dcc01b5dd98f.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/2bc4ab10d732.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bc4ab10d732.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
 4. Rozważając za i przeciw postanowiłam karmić psy BARFem. Jak podajecie swoim psom podroby? chciałam dać surowe, ale pies olał to. Ugotowałam je bez żadnych dodatków- zjadł ekspresowo. Wodę, w której gotowały się serca również dałam psu- wylizał całą miskę... Ale nie wiem czy dobrze zrobiłam...
 5. a jest jakaś opcja żeby usuwać kamień bez narkozy?
 6. powróciłam... lęki nie minęły... miałam możliwość podrzucania psa do rodziców- tam zawsze ktoś w domu jest, ale teraz się przeprowadzam i wypadałoby poswięcic sporo czasu na naukę. Odnośnie zostawiania psa w jednym z pomieszczeń i przechodzenia do drugiego- owszem, zostawiałam, wychodziłam np. po kawę, do WC. Po powrocie pies był pod drzwiami przestraszony albo były siki. Na krótkie momenty- jak wychodziłam z pokoju a drzwi były otwarte było ok. Pies leżał na łóżku i właściwie nie reagował. Teraz sytuacja się skomplikowała, pewnie mnie zlinczujecie, ale do psa dołączył Maltańczyk... Mój pies jest przyzwyczajony do obecności innych psów, mam nadzieję, że w towarzystwie będzie mu raźniej i nie będzie ode mnie taki uzależniony, a pod moją nieobecność będzie miał towarzysza i nie będzie czuł się porzucony.
 7. Mój psiak ma wielki kamień nazębny. Adoptowałam go kiedy był duży. Niestety pasty nie pomagają więc chcę mu usunąć kamień. Pytanie czy jedyna metoda to ultradźwięki? Pytanie drugie: czy jeśli usuwa się kamień ultradźwiękami to koniecznie pod narkozą? Wiem, że zabrzmi to głupio, ale pies ma swoje lata i boje się, że się nie wybudzi:roll:
 8. to są wymiary podstawy? jakiego ty masz psa? zastanawiam się czy mój wlezie:P
 9. Muszę zmierzyć mojego wariata A swoją drogą za ile? ;)
 10. też wolałabym kosz na kierownicę. Obawiałabym się, że pies z bagażnika "zniknie". albo, że coś mu się dzieje złego. A gdy będzie z przodu- będę bo miała na widoku. Jest też inny problem, czy mając obciążenie 8kg na kierownicy, nie czuć dyskomfortu w jeździe?Jak manewrować kierownicą?
 11. Też zastanawiam się nad zakupem koszyka. Mam pytanie, który rozmiar kupiłaś (ten za mały) i jakiego masz psa?
 12. Już kupiłam legowisko. O dziwo kudłaty na nim leży... czasami... bo w nocy i tak wskakuje do mnie :/
 13. A jak to wygląda u psa o wadze 8kg? Takie kosze są stabilne? Wydaje mi się mimo wszystko, ze te wiklinowe są bardziej trwałe niż materiałowe, ale z 2 strony, jakoś nie mam zaufania do transporterów mocowanych przy kierownicy. Nie odpadnie razem z psem podczas jazdy? ;)
 14. Piesek został odnaleziony.
 15. Piesek został odnaleziony.