Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Content count

  57045
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Everything posted by anica

 1. Uwaga!!!! zmienimy beneficjenta, Usia ma domek :D - Na leczenie/dług szczeniaków z parwo i dług ewu w lecznicy. a było - Witam serdecznie na błyskawicznym bazarku, na ogłoszenia USI , która ma tylko 1miesiąc ,żeby znaleźć domek, musi nam się udać! :) Botki podarowała Figunia, której pięknie dziękujemy jeśli nie chcesz kupić botków, możesz kupić serduszko dla Usi ;) jedno serduszko to koszt tylko = 1zł 1. Bazarek ma formę CW . 2. Koszt wysyłki oraz koszt pakowania ponosi kupujący. Koszt wysyłki według cennika PP 3. Po otrzymaniu fantów proszę o potwierdzenie na wątku bazarku. 4. Na wpłaty czekam do 5 dni chyba, że dogadamy się inaczej :) 5. Wszystkie NADPŁATY będą zaznaczone w ROZLICZENIU i przekazane na cel bazarku. Bazarek trwa do 18.10 do godz. 21.00 Ostatni ważny post 20.59 czasu Dogo.
 2. Anusiu, jaką mi radość sprawiłyście! nie masz nawet pojęcia! zobaczyć taką ,piekną ,śliczną Dorotkę :) Aniu nawet , Krzysiu powiedział " ależ ona się zmieniła! nie ta sama , dziewczyna" Aniu muszę koniecznie zadzwonić! z tej radości jak Was zobaczyłam, nie myślałam kompletnie! NIC! muszę Ci powiedzieć koniecznie o pewnych sprawach, które mi ... po prostu ,uciekły w euforii ;) .. zgadzam się z tobą ... na stówkę ... Dobrego dnia , Radku .. Dziękujemy , pięknie Danusiu, tylko proszę poczekaj chwilkę , napisałam do Ewu, żeby podała swoje konto do wpłat, unikniemy wtedy oczekiwania na przelewy, mam nadzieję ,że doczytałaś ,że Usia zanim się bazarek zakończył znalazła domek więc pieniążki które uda mi się uzbierać chcieliśmy przekazać na innych podopiecznych Ewu, gdzie jest spory dług za szczepionki, wątek ten sam :) ... a my Pozdrawiamy z cieplutenkiego Wrocławia
 3. Boguniu, mi wyszło do zapłaty ze wszystkich bazarków 41zł? / 2zł wyprzedażowy +6zł kosmetyki + 17zł świece + 1 zł pakowanie + 15zł wysyłka / czy to jest dobrze?
 4. Boguniu, mi wyszło do zapłaty ze wszystkich bazarków 41zł? / 2zł wyprzedażowy +6zł kosmetyki + 17zł świece + 1 zł pakowanie + 15zł wysyłka / czy to jest dobrze?
 5. Boguniu, mi wyszło do zapłaty ze wszystkich bazarków 41zł? / 2zł wyprzedażowy +6zł kosmetyki + 17zł świece + 1 zł pakowanie + 15zł wysyłka / czy to jest dobrze?
 6. Uwaga!!!! zmienimy beneficjenta, Usia ma domek :D - Na leczenie/dług szczeniaków z parwo i dług ewu w lecznicy. a było - Witam serdecznie na błyskawicznym bazarku, na ogłoszenia USI , która ma tylko 1miesiąc ,żeby znaleźć domek, musi nam się udać! :) Botki podarowała Figunia, której pięknie dziękujemy jeśli nie chcesz kupić botków, możesz kupić serduszko dla Usi ;)
 7. Przywitamy się, jesiennie
 8. Przywitamy się, jesiennie
 9. Przywitamy się, jesiennie
 10. Basiu, wobec tego zmienimy i celem bazarku , będzie dopłata na szczepionki dla szczeniaczków , czy może tak być? Basiu, proszę przyślij mi na PW konto na jakie będziemy wpłacać? / Danka488 już prosiła o podanie konta, za cegiełki już można wpłacać /
 11. anica

  Bazarek - proZdrowie do 24.10.2018 20.00

  Przywitamy się
 12. Przywitamy się Jeśli już można /jest po 9 :) /to poproszę sweterek nr 61 KT
×