Jump to content
Dogomania

anica

Members
 • Content count

  57590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

anica last won the day on November 3

anica had the most liked content!

About anica

 • Rank
  Wrocław

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Wielkim przyjacielem psów
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

5921 profile views
 1. Wczoraj nie udało mi się porozmawiać z wetką, jeszcze kolega wziął kilka dni wolnego, niestety pogrzeb w rodzinie :( więc się nie ruszę nigdzie, odwiedził mnie w sklepie , Rokuniu , niestety problemów ciąg dalszy :( jedno oczko mu ropieje i podobno od ubiegłego tygodnia wetka jak przychodzą na zastrzyk i po tabletki to mu zakrapia, muszę dopytać co ma z tym oczkiem, bo faktycznie widać ,że nie wygląda dobrze, zauważyłam ,że Roky potrafi kłapać dziobem na swojego pana? nie wiem z czego to wynika, ale zastanowiło mnie ,że jak chciał mu odsłonić oczko to ,kłapnął dziobem tak ,że myślałam ,że go chapnie... Śliczna ta mordeczka! brudna ale śliczna :) Jak się dobrze przyjrzeć to widać nawet po wizycie u lekarza ,że to oczko ropieje! Roky nie lubi jak się do niego zbliża, nawet jak się pochylam z telefonem, odchyla się lub odchodzi.. Nie bardzo udaje mi się to pokazać ale Roky to 'lewe' oczko ma inne, jakby wyblakłe! może to od tych kropli???
 2. anica

  WATSON prosi o wsparcie!

  A ten ,nowy kupiec domu? może mógłby zaopiekować się sunią? czy Pani nie rozważała takiej opcji? sunia jest ,śliczna!... za rok pani chce odzyskać psa?? ale ten rok musi ,pies przeżyć, jak? jeśli to pani nie interesuje? to ... lepiej już suni szukać domku? jak to ludzie mają w głowach poukładane... nie nadążam... czy co???
 3. Zaglądam do Beluni, aż serce rośnie jaka wielka zmiana! bardzo się cieszę ,że u Beluni wszystko dobrze Eliczku, przecież wiemy że 'czepialska' to Ty nie jesteś... raczej ... ciekawska 'minka' taka ,że może sugerować różne emocje?! ... ale w oczkach ,widać spokój! a cała sunia aż błyszczy ,zdrowiem i radością :)
 4. anica

  Mikołajkove Ciastkove Love :- )

  Przywitamy się
×