• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

marta30

Members
 • Content count

  245
 • Joined

 • Last visited

About marta30

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/13/80

Converted

 • Location
  Kleszczele
 1. Może bardziej się wylizuje? Jak z cieczkami, jedne chlapią inne starannie się wylizują.
 2. Hej, z której hodowli bierzesz maluszka?
 3. Cockerki <3 kocham <3 Co do braku wyboru to najzupełniej normalne. Hodowca najlepiej zna maluchy i dopasuje charakterem, temperamentem do przyszłego właściciela. Poza tym są szczeniaki lepiej i gorzej rokujące wystawowo i to hodowca decyduje jak i komu je sprzeda.
 4. Tak właśnie myślę. Bo "jej" miejsce to przecież łóżko. Najwyżej rozścielę podkłady :-D
 5. Gratulacje a_niusia!!! Dużo pracy i dużo maluszków do kochania :-D U nas dziś 51 dzień, przyzwyczajamy się do porodówki.
 6. U nas: 8 dzień- 0,59 ng/mol 12 dzień- 4,44 ng/mol Krycie 14 i 16 dzień. Ciąża mnoga potwierdzona w 28 dniu :-)
 7. Po pierwsze, chciałaś kupić psa z dobrej hodowli a kupiłaś kundelka w typie rasy. Po drugie o jakim doświadczeniu W HODOWLI piszesz? Pojęcia ci się mylą. Załóż może bloga lepiej albo pamiętnik czy coś.
 8. Mi też wydaje się, że dzieciaczki będą ale ta doza niepewności zostaje. To nasze pierwsze dzieci długo oczekiwane :-) Nie mogę się doczekać potwierdzenia a z drugiej strony boję się jechać na to usg. Ot takie babskie myślenie :-D
 9. Dziś 22 :-)
 10. A ja nie mogę się doczekać usg. Byle do piątku. Uff.
 11. a_niusia- gratulacje!!! bardzo lubię gordony :-)
 12. No ale ktoś może nie chcieć "jakiegoś" psa tylko konkretnego. Z różnych powodów, tu można wymieniać. Czyli co? Pozwolić by rasy wyginęły? Problemem nie są hodowle tylko rozmnażacze, te domowe "dla zdrowia" i "tylko raz", "bo moja ładna i mądra" itp. i hurtowe fabryczki, nie hodowle.
 13. Są rasy modne lub popularne i w tych hodowle się mnożą. Są rasy mało popularne i hodowcy pasjonaci. Jak można włożyć je do jednego worka? Parę lat temu chciałam cocker spaniela, ten pies odpowiada mi pod względem wizualnym i charakteru. W schronach są tylko psy w typie którym do cudownej osobowości cocker spaniela baaardzo daleko. Gdyby nie było hodowli ta cudowna rasa raz dwa by wyginęła bo mnożyliby tylko pseuduchy bez bladego pojęcia o rasie.
 14. Moje szczenięta będę nazywać wyłącznie ja. Domowe zostawię nowym właścicielom.