Jump to content
Dogomania

marta30

Members
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

About marta30

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/13/1980

Converted

 • Location
  Kleszczele
 1. Klasa młodzieży już.
 2. marta30

  Krycie cieczka w cieczke

  Suka może być kryta raz w roku kalendarzowym. Tyle mówią przepisy.
 3. marta30

  Problemy

  Kobieto wysterylizuj tę sukę bo ją męczysz. 4 mioty miała 5-letnia suka. Nie masz pojęcia o hodowli. Zresztą nie masz żadnej hodowli co najwyżej rozmnażalnię zarejestrowaną w klubie burka i kocurka. To nie ma absolutnie NIC wspólnego z hodowlą! Suka po sterylce się nie zmieni, nic jej nie będzie.
 4. marta30

  Problemy

  Ile razy suka rodziła?
 5. marta30

  Suka po porodzie.

  Może bardziej się wylizuje? Jak z cieczkami, jedne chlapią inne starannie się wylizują.
 6. Hej, z której hodowli bierzesz maluszka?
 7. marta30

  Zakup szczeniaka -proszę o opinie

  Cockerki <3 kocham <3 Co do braku wyboru to najzupełniej normalne. Hodowca najlepiej zna maluchy i dopasuje charakterem, temperamentem do przyszłego właściciela. Poza tym są szczeniaki lepiej i gorzej rokujące wystawowo i to hodowca decyduje jak i komu je sprzeda.
 8. marta30

  Progesteron

  U nas: 8 dzień- 0,59 ng/mol 12 dzień- 4,44 ng/mol Krycie 14 i 16 dzień. Ciąża mnoga potwierdzona w 28 dniu :-)
 9. Po pierwsze, chciałaś kupić psa z dobrej hodowli a kupiłaś kundelka w typie rasy. Po drugie o jakim doświadczeniu W HODOWLI piszesz? Pojęcia ci się mylą. Załóż może bloga lepiej albo pamiętnik czy coś.
 10. marta30

  Czy hodowla psów jest potrzebna?

  No ale ktoś może nie chcieć "jakiegoś" psa tylko konkretnego. Z różnych powodów, tu można wymieniać. Czyli co? Pozwolić by rasy wyginęły? Problemem nie są hodowle tylko rozmnażacze, te domowe "dla zdrowia" i "tylko raz", "bo moja ładna i mądra" itp. i hurtowe fabryczki, nie hodowle.
 11. marta30

  Czy hodowla psów jest potrzebna?

  Są rasy modne lub popularne i w tych hodowle się mnożą. Są rasy mało popularne i hodowcy pasjonaci. Jak można włożyć je do jednego worka? Parę lat temu chciałam cocker spaniela, ten pies odpowiada mi pod względem wizualnym i charakteru. W schronach są tylko psy w typie którym do cudownej osobowości cocker spaniela baaardzo daleko. Gdyby nie było hodowli ta cudowna rasa raz dwa by wyginęła bo mnożyliby tylko pseuduchy bez bladego pojęcia o rasie.
 12. marta30

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Nie przepełnione jadem tylko szokiem, że ktoś chce kupić psa rasy agresywnej i pyta czy psie przedszkole wystarczy do socjalizacji. To jaką Ty masz wiedzę na temat tej rasy? Do psiego przedszkola to z yorczkiem, tosę trzeba szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić.
 13. marta30

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Psie przedszkole :-D Koleżanka kupiła dobermana i widzę ile wkłada w niego pracy. Codziennie. A pies ma rok.
 14. marta30

  Zakup spaniela

  Od razu powiem, że aktualnie może być ciężko ze złotkami. Są bardzo na topie chyba. A szkoda bo spanieluchy mają tyle innych pięknych umaszczeń. Możesz popytać jeszcze w hod. Blue Valley, może jeszcze mają lub Wrzeciono Czasu. Lub poczekać do wiosny, będą nowe mioty.
×