Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content count

  9072
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

14756 profile views
 1. Telefony dzwonią,wiadomości na olx się sypią i nic...był domek zainteresowany,,niestety nie oddzwonił jak mówiła wczoraj P Kasia. Toffiś bez zmian,dom dla dzieci ,może być z dużym psem,bo do takich czuje respekt.
 2. Co tam u Was w pięknym Zwierzyńcu ? nie zasypało Was ? dzieciaki ubrane to można spacerować :) moje niestety to pierzynkowce,skończyły się więc długie spacery :(
 3. Bgra

  SHIH-TZU w potrzebie!

  Rysio 15 grudnia pojechał do swojego nowego domku w okolicach Żywca. Żyj malcu długo i szczęśliwie.Transport gratis! Ola.mo dzięki wielkie !!!
 4. Bgra

  SHIH-TZU w potrzebie!

  Sunia znalazła domek.
 5. Jest grupa na fb,chętnych do zrobienia wizyt pa https://www.facebook.com/groups/wizytypa/ Często chodzę na wizytacje,jak wywołują mnie na grupie to nie odmawiam (bo i zostałam sama w mieście ) zawsze staram się zabierać ze sobą swojego psa,lub tymczasa,tego ostatniego nie żeby podebrać dom ;) nie,to dla niego kolejny etap socjalizacji,po prostu postawa domowników ( zawsze muszą być wszyscy) czy psa rezydenta pozwala mi łatwiej podjąć decyzję. Wystarczy podać w ogłoszeniu nazwę miasta ,dzielnicę czy kod i ulicę bez numeru.
 6. To Aldonka mu kupiła,ja dałam mu kombinezon,ale ten kubrak znacznie wygodniejszy przy pieluszce :)
 7. Dziękuję pięknie :) Czesio ma nową przyjaciółkę Różyczkę,ona poza nim świata nie widzi,to sunia,której wydawało się pozostało tylko miejsce pod podłogą w kojcu,tak się bała człowieka.Jakiś czas trwało zanim Aldonie udało się ją wyciągnąć,zabrać . Jak widzę ją teraz spokojną ,w kubraku! to serce z piersi chce wyskoczyć z radości :)
 8. Może być do Ewu :) dziękuję :) Dziękuję :) u mnie podobnie,dwa kolejne zapytania,zobaczymy...
 9. Koszt szczepienia i odrobaczenia to 78 zł wprost na konto wetki,uf dobrze,że było za co zapłacić . U Tofika po staremu,nikt się w zasadzie nim nie interesuje,telefonów i zapytań na Olx czy Fb niestety nie ma :(
 10. Za niespodziankę Czesio pięknie dziękuje ! :) Anula dzięki serdeczne!!! wiem,Aldona mi przekazała ,że doszła ogromna paka ! czekam na zdjęcie ,zaraz wkleję jak tylko dośle. No to się chociaż Czesinkowi grudzień dobrze zaczął :)
 11. Dziękuję pięknie :) Czesio melduje,że widać dno w worku z karmą :(
 12. Niestety z moich dziewczyn będą za małe :( większe wydałam,zerknę na swoja gr bazarkową,tam chyba kombinezony są.
 13. Tak jak napisała b-b :) zerknę czy coś od moich dziewczyn się nada,mają po 6 kg.
 14. Bgra

  SHIH-TZU w potrzebie!

  Alma około trzech lat,agresorka mała ,niczego więcej o niej nie wiemy,musi dojechać jeszcze do dt Ediabija.
×