Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
 • Content count

  9065
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra last won the day on July 20

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

14722 profile views
 1. Może być do Ewu :) dziękuję :) Dziękuję :) u mnie podobnie,dwa kolejne zapytania,zobaczymy...
 2. Koszt szczepienia i odrobaczenia to 78 zł wprost na konto wetki,uf dobrze,że było za co zapłacić . U Tofika po staremu,nikt się w zasadzie nim nie interesuje,telefonów i zapytań na Olx czy Fb niestety nie ma :(
 3. Za niespodziankę Czesio pięknie dziękuje ! :) Anula dzięki serdeczne!!! wiem,Aldona mi przekazała ,że doszła ogromna paka ! czekam na zdjęcie ,zaraz wkleję jak tylko dośle. No to się chociaż Czesinkowi grudzień dobrze zaczął :)
 4. Dziękuję pięknie :) Czesio melduje,że widać dno w worku z karmą :(
 5. Niestety z moich dziewczyn będą za małe :( większe wydałam,zerknę na swoja gr bazarkową,tam chyba kombinezony są.
 6. Tak jak napisała b-b :) zerknę czy coś od moich dziewczyn się nada,mają po 6 kg.
 7. Bgra

  SHIH-TZU w potrzebie!

  Alma około trzech lat,agresorka mała ,niczego więcej o niej nie wiemy,musi dojechać jeszcze do dt Ediabija.
 8. Dziękuję Ediabija :) Marto serdeczne dzięki ! mało osób na dogo znam z imienia . Dziękuję Ewciu !oj przydają się kciuki :) ściskam mocno :)
 9. Guccio jak pogoda,nie zasypało Was ,ubranko dla malucha masz na mrozy ?
 10. Pozbawić Czesia piłeczek to byłoby największe nieszczęście :( to jego największa radość życia :)
 11. Niestety finansowo u mnie kiepsko,dwa psy moje chore plus tymczas,ale chętnie poudostępniam zrzutkę,proszę o link . Trzymam kciuku za dom w Krakowie !
 12. To tak jak u Czesinka,tylko jego ze stadka pogoniło ;) na szczęście jest ok :) Cześ namiętnie rozgryza piłeczki i co jakiś czas można zaleźć kawalątek w pampersie,to mógł być powód.
 13. Tofiś po goomerze,był bardzo grzeczny wg słów P Kasi, koszt to 70 zł ,z czego P Kasia dokłada 20 zł kupiła też dla Tofika sweterek :) Adiabija prześlij na konto P Kasi 50 zł Zrobiłam Tofisowi ogłoszenia na Katowice,Poznań i Wrocław,coś tam dopisałam do 2 z tekstów P. Kasi . https://www.olx.pl/oferta/tofik-do-adopcji-dla-osob-konekwentnych-i-aktywnych-za-darmo-CID103-IDxHDCf.html https://www.olx.pl/oferta/samczyk-dla-aktywnych-CID103-IDxHDDd.html https://www.olx.pl/oferta/kto-zostanie-bohaterem-CID103-IDxHDDB.html
 14. Szkoda mi było kasy na opłatę za wysyłkę samego psikadła dlatego Aldonka ma zamówić wraz ze swoimi zakupami.Jak tylko się dowiem napiszę :) Też się cieszymy :) Dziękujemy pięknie! :)
×