Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Bgra

Members
 • Content count

  8224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Bgra last won the day on November 15 2017

Bgra had the most liked content!

About Bgra

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

8089 profile views
 1. Mam pytanie odnośnie powieki Maksia,czy ruchomość powieki jest zachowana ? czy nie ma problemów wysuszaniem spojówki gałki ?
 2. U nas też zimno ,była na spacerku o 4-tej to miał mi nos odpaść ;) trzeba ubierać, co kurtka,kombinezon mówię ..ostatnia no i zawsze coś wpadnie w oko :) Mizanka dla Czesterka.
 3. Zakupy dla Czesterka zapłacone przez Skarpetę. Anettko jak czegoś Czester będzie potrzebował pisz proszę...
 4. Anettko zwykle rachunek jest w paczce ...ok moja wina,nie przewidziałam.O zmianie terminu wiedziałaś,co do kontaktów,prostuję,raz się zdzwoniłaś bo też Aldona w rozmowie ze mną pytała o szczegóły dotyczące Czestera,więc wydawało mi się,że co do zachowania,przyzwyczajeń psa ,najlepsze inf ma z pierwszej ręki czyli od Ciebie,ok :) przepraszam za nadużycie. Więcej grzechów nie pamiętam...o kosztach transportu to nie ze mną ...chyba,że masz na myśli zapłatę za transport Czestera do weta autem Twojego męża ,to tak bo kogo miałam spytać o wycenę. Miałam wrażenie,że kontakt mamy dobry,ale ok,jak dowiem się czegoś konkretnego,czytaj ostatecznego terminu przekazania psa o ile do niego faktycznie dojdzie powiadomię .
 5. Nie wiem czy nie trzeba szukać nowego domku,najpierw to były szczeniaki,teraz pies fundacyjny i zwlekają z odebraniem psa...Anettka jest w kontakcie z Aldoną.
 6. Przepraszam,zwykle rachunek jest dołączony do zakupów,niestety nie tym razem,Anetta prosiła mnie o wstawienie potwierdzenie zapłaty. Przepraszam wstyd mi było wchodzić na dogo,żle się czuję jak wychodzi na to,że namieszałam a tak nie było,co raz to zmiana terminu,czuję się potwornie .Mogę jedynie przeprosić,czuję się winna i dlatego,wiem to nie rozwiązanie,unikałam dogo jak ognia :( Cieszę się ,że u Czesterka wszystko ok,jak kolejny termin zostanie zmieniony...to zapadnę się pod ziemię.
 7. Przepraszammmm, wstawiam ,zaraz się wytłumaczę dlaczego mnie tak długo nie było na dogo.
 8. Przepraszam za moją nieobecność,rozleciał mi się laptop, a w zasadzie ja mu pomogłam się rozpaść.Pan napocił się,żeby go postawić na nogi :) teraz płacze mój portfel ;) Na str Bitiby jeszcze wyświetla się brak tych puszek,jutro z rana zamówię za pobraniem na adres Anettki bo tak ustaliłyśmy :) Jutro też dzwonię do Aldony i ustalam dzień i godz przyjazdu Czesia,zaraz jak się dowiem od razu napiszę tutaj na wątku . U nas na Śląsku pięknie słonecznie :)
 9. Zaskakująco dobrze to wgląda jak na razie.Guz był olbrzymi, jak węzły chłonne przyuszne są ok,to tyle dobrego,górna powieka z tego pamiętam daje przerzuty właśnie tak,dolna do podrżuchwowych.Maksio trzymaj się :)
 10. Wszystko cudne :) no nie mogłam sama się nie pobawić haha,dziękuję pięknie :)
 11. Nie podawałam Fitminu,mnie polecono Simspona i jesteśmy wszystkie zadowolone ;) Animondy tej konkretnej brak,będzie 10 lutego i tak sobie myślę,że jak mokra ma być tylko jako dosmaczanie to co myślicie o tej ?http://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/mokra_karma_dla_psa/rinti/rinti_pur/443869
 12. Sama się dziwię ,że tak mało się o niej słyszy ;) kupuję w Bitibie,Hana początkowo jadła tak łapczywie,że od razu zwróciła,mikser pomógł,potem stopniowo dosypywałam więcej chrupek całych i szybko przestała połykać,zwolniła ;)
×