Jump to content
Dogomania

Bgra 605 989 789

Members
 • Content count

  8970
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bgra 605 989 789 last won the day on July 20

Bgra 605 989 789 had the most liked content!

About Bgra 605 989 789

 • Rank
  Plaskate moja Miłość
 • Birthday December 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

13912 profile views
 1. Poproszę jeszcze 51. Kubek, chyba termiczny? 5 zł
 2. Chyba już przeszło wraz ze wzrostem sierści i skórą bez zmian,wygoił się :)
 3. Dziewczyny zrobiły zbiórkę kasy pomiędzy sobą i zrobiły świetną niespodziankę :) zakupiły Ozonator,już u mnie,nierozpakowany ląduje u Czesia :) Organizujemy transport :)
 4. Dziękuję guccio :) Znamy już wyniki badań,nie ma się do czego przyczepić.Był bardzo grzeczny u weta ,pozwolił przy sobie zrobić wszystko co było konieczne.Nie mieliśmy pojęcia o kwarantannie,to San-Epid się upomniał,dobrze,że już wtedy był po wizycie u weta,wetka załagodziła sprawę.Toffiś uwielbia zabawy z psami, Toffiś zdał też pięknie egzamin,kiedy kolega P Kasi przyjechał do psiego Dworu ze swoimi psami,spojrzeć na Toffisia.Nie było żadnych problemów,chętnie bawił się z psami ,sporo od niego większymi,nie bronił piłki,którą też się bawił.Natomiast po wejściu do domu wszedł do swojej klatki i był gotowy do ataku.Nie pozwolono mu na atak,zmieniono mu klatkę na wspólną z sunią i patrzy teraz tęsknym wzrokiem za "swoją"klatką. P.Kasia zaczyna kurs posłuszeństwa. To świetny pies do pracy,tylko gdzie taki znaleźć :( stabilny,konsekwentny opiekun bez dzieci i dobrze,gdyby był co najmniej jeden pies,to sugestia P.Kasi. Wszyscy odwiedzający Psi Dwór zakochani w Toffisiu,dziwią się tylko dlaczego nie mogą go tulić i głaskać ;)
 5. Dziękuję guccio :) Trzymaj Ewciu ,trzymaj kochana :) Dziękujemy serdecznie !
 6. EdiAbija tak chyba będzie łatwiej,jak cytuję i dopiszę co do mnie doszło. Faktura za weta to koszt 135 zł Za obserwację Toffisia nie płacimy,to chyba idzie na koszt państwa,jedynie koszt transportu-ten wyżej wpisany razem na fakturze z opłatą za hotelik.
 7. Bgra 605 989 789

  Ubrania małe i duże oraz rozmaitości - do 29.10.2018 do 20.00

  Dziękuję za zaproszenie,przy okazji podrzucę :)
 8. Pampasy dla Czesia zamówione,8x 12 szt koszt 224 zł,zobaczymy na ile starczy,niestety już nie będzie tyle biegania na golasa.
 9. Poproszę : 46. Wyrzutnia Angry Bird 10 zł 63. Nowe ochraniacze do gry w piłkę nożną 10 zł 25. Mały wóz strażacki 5 zł Gratuluję synusia ,aż serce rośnie :) podziękuj mu serdecznie :)
 10. Podsumuję opłaty za Toffisia : 15.10.2018 - 230 zl Transport Psi Arek z Jędrzejowa do Psi Dwór w Bogacicy-zapłacony ..................-105 zł to koszt karmy Brit light zakupionej przez P.Kasię ..................Potem czekamy na fakturę na 500 zł tj 450 zł koszt pobytu w Psi Dwór + 50 zł transport do weta. ..................Kolejna to faktura weta za badania,powinna być jutro tj 16.10.18 Toffiś czeka na dosłanie Kalm Vet ,bardzo się nakręca i ciężko go wyciszyć,guccio jutro wysyła tabl. P. Kasia chyba zajęta,nie odbiera tel,nie wiem czy są wyniki badań,dopytam też jaki koszt kons.Toffisia w Chacie Leona.
 11. Do ludzi ma szczęście :) Czesio wpadł dzisiaj do nas pięknie podziękować za to,że dzięki Wam ponad rok może cieszyć się spokojnym życiem,ma cudowny dom tymczasowy,może cudem znajdzie stały :)
 12. Był szczepiony, ma aktualne szczepienia o ile pamiętam do czerwca 2019 r,taka procedura przy pogryzieniu,pies powinien trafić na kwarantannę.
 13. Pewnie byłoby prościej,po leczeniu byłby jak przytulanka ;) To pytanie u mnie się przewija od dawna,raz ktoś napisał, ja nie zacytuję a ujmę to łagodnie ;) pies się zepsuł i go oddaję,zamiast sama się nim zająć. Prawda,mało kto czyta.To jeszcze przed obcięciem bywały takie pytania,nie wstawiałam nowych zdjęć w ogłoszenia,nie wiem jak inni :)
 14. Z badan czekamy na wyniki fT3,morf,próby wątrobowe. Toffiś musi jeździć na obserwację bo nie było kwarantanny po pogryzieniu, co 5 dni wizyta, trzykrotnie,do tej lecznicy P Kasia z Toffisiem musi dojeżdżać 8 km,więc dojdzie koszt dojazdu. EdiAbija odzyska internet i wszytko pouzupełnia,porozsyła też nr konta.
×