• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

azalia

Members
 • Content count

  7581
 • Joined

 • Last visited

About azalia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

1046 profile views
 1. Życzę powodzenia i jak najwięcej udanych adopcji. No i oczywiście zdrowia opiekunom i zwierzaczkom.
 2. Ładny chłopak z Jogiego i postępy robi,tyle futra pozwolił sobie wyczesać.
 3. Ewapaf,my wszyscy na dogomanii mamy przeważnie po kilka zwierzaków. Pomagamy bezdomniakom szukając im domów przez ogłoszenia. Ogłaszaj go gdzie się da z pięknymi zdjęciami(to bardzo ważne),napisz krótki, wzruszający tekst.Ogłoszenia np.na olx i nie tylko są bezpłatne. Piesek malutki,zapewne niestary jeszcze szybko znajdzie dom. Napisz co u pieska,jak się miewa i jeśli mozesz to zamieść zdjęcie,pokażę znajomym.
 4. CUDO!!! Piękny pies z niego wyrośnie,oby trafił do najlepszego domu.
 5. To trzymamy z całych sił kciuki,oby pieski doszły do porozumienia. Mama rzeczywiście nadgorliwa..
 6. Jak się czują Hexi i Gacuś?
 7. Mam nadzieję,że to dobry dom i będzie Pana stać na dobre żywienie i inne potrzeby. Czy będzie można przez były dom tymczasowy dowiedzieć się co u suni?
 8. Emilko,sunia jest przepiękna i nie widać po niej wieku,ale tutaj na dogomanii raczej nie znajdziesz dla niej domu,ponieważ wszyscy mamy przeważnie po kilka zwierząt. Zrób suni najpiękniejsze zdjęcia(to połowa sukcesu,wiem z doświadczenia),napisz ładny tekst o suni i ogłaszaj ją na portalach np.olx i innych. Sróbuj też poszukać fundacji,które zajmują się "haszczakami" i poproś ich o pomoc,najlepiej telefonicznie. Życzę suni powodzenia,napisz proszę za jakiś czas co u Was.
 9. Tak Poker,Mati dostawał i nadal jeszcze bierze psi probiotyk.
 10. Zaglądam do sunieczek i trzymam kciuki za nie i za poprawę warunków w przytulisku.
 11. Ladyminia0610,czy możesz napisać jak się miewa Ksenia,bardzo prosimy.
 12. Elfie,suczka jest młoda i piękna,na dogomanii trudno znaleźć dom bo wszyscy mamy nawet po kilka zwierząt. Szukamy domów robiąc ogłoszenia np.olx i inne portale,również lokalne. Zrób jak najładniejsze zdjęcia zdjęcia,napisz fajny tekst(myślę,że o tym że próbowano ją otruć też i że trafi do schroniska jak nie znajdzie domu,trochę o jej charakterze). Wierzę,że znajdziesz jej dom,spróbuj może zadzwonić(nie pisać)do fundacji np.przygarniającej owczarki,bo ona go przypomina. Trzymam mooocno kciuki,taka ślicznota młodziutka nie może trafić do schroniska,bo tam będzie gasnąć zamiast rozkwitać.
 13. Dzwoniłam pod ten drugi numer wielokrotnie i wczoraj wreszcie odebrała Pani mówiąc"słucham schronisko". Zapytałam,czy rozmawiam z osobą,która udzielała się na dogomanii,odpowiedziała,że nie. Nie pytalam o Aresa,bo nie chcę zaszkodzić Aleksie,sądzilam,że podała na wątku prywatny numer. Muszę zadzwonić pod inny numer i zapytać o Aresa,no chyba że Hop już dzwoniła. Na stronie schroniska nie widziałam go w "psach do adopcji".
 14. Elficzkowa,pięknooki-jak ładnie go nazwałaś zwalczył już odkleszczową anaplazmozę. Tydzień wcześniej miał robiony test i wyszło,że nadal jest chory. Zapytałam wetki czy ten test jest na pewno miarodajny,bo Mati zażywa silne antybiotyki już ponad 2 miesiące,stracił całkowicie apetyt(w ulotce napisano,że utrata apetytu). Doszło do tego,że jak usłyszał słowo leki,to chował się w najdziwniejsze miejsca i udawał,że śpi,zaciskając mocno oczy. No i na drugi dzień wetka zadzwoniła do mnie mówiąc,że postudiowała trochę temat tej choroby i okazuje się,że jest jeszcze inny test,który pokazuje czy jest w organiźmie obecna bakteria,wcześniejszy wykonywany dwukrotnie pokazywał,że są przeciwciała,a one są obecne do ośmiu miesięcy po wyzdrowieniu czyli po pozbycie się bakterii anaplazmozy. Najlepsza lecznica w mieście,no cóż nie jest to choroba powszechnie występująca,ale być może Mati niepotrzebnie brał antybiotyki o półtora miesiąca za długo,nie chcę myśleć,że mógł je zażywać jeszcze przez kilka miesięcy,a ja z bólem serca wciskałabym mu je do gardła. Radość była ogromna,jak się okazała po kolejnym już innym teście,że Matiś nie ma bakterii anaplazmozy. Ale,żeby nie było tak pięknie to dostał biegunki z krwią i się leczymy.Wetka twierdzi,że prawdopodobnie popękały mu naczynia.Już nie wiem,czy mogę ufać i wierzyć,dostał zastrzyki i leki do domu rozkurczowe i przeciwbólowe,zapytałam co z biegunką,jak ją zatrzymać,to powiedziała żyby podawać mu ludzki węgiel, sama nie miała zamiaru niczego zaproponować. Nie ma niestety u nas dobrych wetów,przekonałam się o tym niejednokrotnie,gdy moje zwierzęta chorowały poważnie.Byłam prawie u wszystkich,chcąc je ratować,w końcu jeździłam z Jeleniej Góry do Wrocławia.
 15. Ankara niestety nie podała w jakiej miejscowości jest Ares. Też pomyślałam,że może jest chora..jeszcze będę próbować dzwonić.