• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

azalia

Members
 • Content count

  7470
 • Joined

 • Last visited

About azalia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Ale jak to zrobisz,zostawisz sunię w hotelu do końca jej życia? Figę wzięliście jako drugiego psa,czy była pierwszym psem u Was? Po co w takim razie decydowaliście się na drugiego psa,skoro jest zagęszczenie. Piszesz,że łatwo przystosowuje się do nowych miejsc,a myślisz,że do ludzi też? Że przez 6 lat nie zdążyła Was pokochać?Napewno tak,ale Wy chyba raczej nie. Jest mała córeczka to sunia zabrana ze schroniska,więc już skrzywdzona,gdzieś po drodze jeszcze zafundowaliście jej kojec,przestała być potrzebna. Nie rozumiem takich decyzji,psa bierze się na dobre i na złe,wszystko można pogodzić,ale trzeba mieć uczucia,a nie pozbywać się po 6 latach 8-letniej suni.Trzeba było jej nie brać ze schroniska,jak nie potraficie być z nią do ostatniego tchnienia jej serca,ona by Was nigdy nie opuściła.
 2. Bgra,co u Kikuni,czy fundacja jeszcze ją wspomaga?
 3. Jak się miewa Kali w nowym domu?
 4. Przepraszam za niedotrzymanie obietnicy(z ważnego powodu). Zdjęcia Matiego będą w poniedziałek.
 5. Andzia69,czy wymogliście na właścicielach labków regularne,dobre karmienie psów? Przecież gołym okiem widać,że psy niedożywione.Czy to nie jest podstawa do odebrania plus jeszcze inne braki? Czy u nas naprawdę psy muszą umierać,aby je odebrać?
 6. Szkoda,że wątek Gacusia tak nagle się zakończył. Czy ktoś wie co u Erici i Gacka się dzieje?
 7. Mati dziękuje za odwiedziny. Postaramy się jutro zrobić zdjęcia na ogrodzie.
 8. Zapytam z ciekawości,czy Bambuś ma problemy żołądkowo-jelitowe? Bo jeśli nie,to moim zdaniem lepsza by była inna karma np.bezzbożowa. W karmie gastro intensinal RC na pierwszym miejscu jest ryż,suszone białko drobiowe,kukurydza,drożdże i inne nieciekawe składniki.
 9. pies

  Notpilipton,odezwij się proszę.
 10. Nikt nie zagląda do chorego Matisia....
 11. Jak się miewa Oskarek? Chyba nie doczekam się odpowiedzi,zresztą nie po raz pierwszy. Ludzie zakładają wątki,ale na posty to już nie odpowiadają,przykre to.
 12. pies

  Biszkopt jest prześlicznym psem i chyba młodym. Dlaczego załatwia potrzeby fizjologiczne w domu,czy ma problem ze zwieraczami? Czy po prostu nie był psem domowym i nikt go nie nauczył? Jakie są rokowania co do zdrowia pieska,jakie szanse,że zacznie chodzić? Czy jest pod opieką behawiorysty?Człowiek zrobił mu wielką krzywdę,nie dziwię się,że daje upust swoim emocjom szarpiąc pluszaki i poduszki,radzi sobie tak jak potrafi.... Ze złamanym kręgosłupem czołgał się kilka dni w błocie,co on musiał przeżyć przez ten czas,nie można nawet sobie wyobrazić.Bezbronny,cierpiący pies,który nie mógł nawet w takiej dramatycznej sytuacji liczyć na swego pana,wcześniej zapewne też nic dobrego od niego nie zaznał,teraz chce być głaskany..potrzebna mu jest pomoc dobrego psiego psychologa,koniecznie,żeby zapomniał o tej traumie.Trzymam kciuki za niego z całych sił,mam wielką nadzieję,że jeszcze będzie zdrowy,szczęśliwy i kochany.Niestety nie mogę go przygarnąć,bo mam już kilka zwierząt,w tym bardzo chorego staruszka,którego wzięłam za schroniska 10 dni temu. Notpilipton,napisz proszę co jakiś czas jak się czuje i jak sobie radzi Biszkopcik,strasznie mi go żal. Notpilipton,napisz proszę Cię co jakiś czas o sytuacji Biszkopcika,mam nadzieję,że wyjdzie na prostą,że jeszcze będzie zdrowy,kochany i szczęśliwy... W jego oczach jest zapisane ciężkie życie i smutek,żal,rozpacz,bezsilność JEGO TRAGEDIA,którą zgotował mu człowiek. Dużo szybciej doszedłby do zdrowia,gdyby miał przy sobie kochającego człowieka,gdyby czuł,że jest dla kogoś bardzo ważny,kochany i poczuł się bezpiecznie. Ogłaszajcie go intensywnie,wszędzie z pięknymi zdjęciami,mam nadzieję,że jakiś dobry anioł go przygarnie i pokocha. Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi,ale gdy czytam o takich dramatach targają mną ogromne emocje i wielki smutek,już nie mogę opanować łez.
 13. Dołączam się do pytania,jak się pieski miewają?
 14. Pomyślałam,że dla Matiego który ma chorą wątrobę zdrowsza będzie gotowana pierś z indyka aniżeli puszki.A puszka raz na jakiś czas,dla urozmaicenia. Jak myślicie? Jeszcze poskarżę na łobuziaka,że zdarza mu się siku robić w domu,a i koo czasami,choćby dzisiaj wieczorem,jakby nigdy nic na moich oczach przybrał pozycję i już zaczął robić koo,ale szybko wypuściłam go na ogród.Nie potrafi prosić i podejść do drzwi,trzeba co jakiś czas go wypuszczać po prostu.