• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

azalia

Members
 • Content count

  7752
 • Joined

 • Last visited

About azalia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

1436 profile views
 1. No i udało mi się,choć na koniec wątku zobaczyłam te ślicznoty,o których poczytałam. Dopiero dzisiaj "znalazłam"ich wątek,przesympatyczny zresztą i ubolewałam nad tym,że zdjęć niestety nie widzę.Szkoda,że Maksia nie mogę zobaczyć,no ale może,kto wie...
 2. Kamilb,wybierz się koniecznie do dobrego weta,bo może to się źle skończyć,jeśli mała jest chora to trzeba ją leczyć.Na pewno na początek wyniki,dziwię się bardzo,że weterynarz ich nie zrobił.Działaj,szukaj dobrego weta,nie zwlekaj.
 3. I ja dołączam się do trzymających kciuki za ślicznotkę.
 4. Jak Alfik upodobał sobie do gryzienia drzwi,to można kupić jakiś środek,którym się pryska czy smaruje drzwi i to zniechęca gryzonia. Wyadoptowany przeze mnie pies tak robił i jego pani kupiła taki specyfik i bardzo pomógł.
 5. Edisiu kochany,pięknego wieku dożyłeś chłopczyku.Ale żaden wiek nie jest odpowiedni na pożegnanie, dlatego żyj jeszcze prosimy i wytrzymaj ....do kiedyś,bez cierpienia.
 6. Też chciałabym wiedzieć jak się ma Reksio,bo niedawno znalazlam ten wątek i poczytałam o Żabuni i Reksiu. O Reksiu nie było żadnych wiadomości odkąd pojechał do swojego domu w 2013 roku. Dziękujemy za pozdrowienia od Ediego seniora i zdrówka chłopakowi życzymy. No i czekamy na wiadomości o Reksiu,szkoda że tak długo nikt nic nie napisał....
 7. Dopiero przeczytałam,że Pusio ma już dom stały,cudownie,niech będzie zdrowy,szczęśliwy i bardzo kochany.
 8. To prawda,wspomnienia to piękna pamiątka,której nikt nam nie odbierze.Pomimo bólu,który im towarzyszy są bezcenne i przejmujące.
 9. Możesz popytać tutaj o dobre hotele dogomaniackie,które są tańsze,choć przyjmują wszystkie zwierzęta(w sensie,że nie tylko te,które my dogomaniacy ratujemy). W takim hotelu zwierzę przebywa aż do znalezienia mu domu.To byłaby jakaś szansa dla Kornelka,on w tym schronisku może się wykończyć fizycznie i psychicznie.
 10. A co sunia jadła wcześniej?Przecież ma dwa lata.Chyba nie powinna zdrowa psinka mieć drgawek i słabnąć po kilku godzinach niejedzenia,bo chyba nie głodzisz jej przez kilka dni.Moim zdaniem dobry weterynarz powinien zacząć od zrobienia jej wyników,na początek przynajmniej podstawowych. Jak często zdarzają jej się takie zachowania i kiedy się to zaczęło?
 11. Czy Melania jest juz po wizycie u kardiologa?Napisz proszę.
 12. Ładny piesek z Doycia,pysio ma sympatyczne bardzo.
 13. Trzymam kciuki za najlepszy dom dla Azuni,też kiedyś miałam sunię o tym imieniu.
 14. Odwiedzam Aurunię i trzymam kciuki za najlepszy dom.
 15. Wspomnienia naszych ukochanych zwierząt na zawsze pozostaną z nami,tak jak i one są w naszych sercach. Ja już pożegnałam trójkę swoich pupili i też bardzo często o nich myślę,przywołuję sytuacje i miejsca gdzie spędzaliśmy razem czas,czasem się uśmiechnę,ale zawsze boli.