• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

azalia

Members
 • Content count

  7794
 • Joined

 • Last visited

About azalia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

1815 profile views
 1. A to ci Gucio wszystkożerca,nawet gałązką by nie pogardził(ale raczej by się zreflektował,że niesmaczna). Blackgerl,napisałaś,że wszystko całkiem dobrze,to już chyba toalety sobie w domu nie robi i nie pożera rożnych przedmiotów. A czy Guciuś kocha i jest kochany?
 2. Ja również zajrzałam na wątek. Już wiele razy zastanawiałam się co z Ciapulkiem. Nie wiem czy Kociabanda tu zajrzy.Czy ma ktoś może z Nią kontakt?
 3. Fegelle,napisz proszę co u Boryska. Ma dom?Jak się tam odnalazł?
 4. Napisz, prosimy jak się czuje Melania. Jak przebiega obecnie jej leczenie?
 5. Julio,co u Misia? Jak się odnalazł w nowym domu,jest szczęśliwy?,Kochają go? Napisz,bardzo proszę.
 6. Ja rownież zaglądam do Semiczka,choć wcześniej nie pisałam,ale śledziłam wątek tego pięknego psa i jego Wspaniałej Pańci,kochającej go nad życie. Oboje Cudowni,nie mogący żyć bez siebie nawzajem musieli się rozstać. Takie pożegnania bolą bardzo długo,a pamieć o wiernych przyjacielach pozostaje w sercu na zawsze.
 7. Magdo,dziękuję Ci za dobre wiadomości,oby się stan Bambusia poprawiał.
 8. Oby zwierzaki Twego znajomego zaakceptowały Boryska. Mniemam,że to dobry dom,skoro ze zwierzakami. No i jeszcze domownicy,czy będą chcieli zatrzymać pieska... Trzymam kciuki za pięknego.
 9. Oby Bambuś żył jak najdłużej i nie cierpiał. Martwi mnie,że traci biedak na wadze,to chyba przez tego paskudnego guza.
 10. Gdyby była potrzebna wizyta poadopcyjna dla Deksika,to ja jestem chętna. Cieszę się,że znalazł dom.
 11. Bardzo mi przykro,wlaśnie czytałam wątek,a tu taka smutna wiadomość. Ile lat ma obecnie Flapik,13,a może więcej? Życzę mu,aby jeszcze sobie pożył jak najdłużej,bez cierpienia. Czekam na wiadomości,co jakiś czas,bardzo proszę.
 12. I co z sunią?Udało się ją złapac?
 13. Śliczne,fajne psiaki,mam nadzieję,że ktoś zechce zaadoptować Misia,to naprawdę ładny piesek i nieduży. Bardzo mi przykro,ale na razie nie mogę wspomóc finansowo,choć bardzo bym chciała.