• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

azalia

Members
 • Content count

  7647
 • Joined

 • Last visited

About azalia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

1200 profile views
 1. Pigwunia staje się ciekawą świata,odważną podróżniczką. Konie nie robią na niej wrażenia bo są zwyczajnie za duże,a dziewczynka nawet za psami większymi od siebie nie przepada.Kot to co innego, mniejszy jest,a więc chyba w jej mniemaniu ciekawszy i mniej groźny. To się ślicznota naogląda i naspaceruje,nie ma nudy,jest fajowo.
 2. To byłaby wspaniała wiadomość,ale czy to pewne? Chyba trzeba do schroniska w Bytomiu zadzwonić.
 3. Wszystkie trzy maluszki prześliczne i zasługujące na kochających ludzi. Dlaczego ludzie boją się adopcji starszych piesków,przecież ona kochają najbardziej. Jestem pewna ich miłości,bo adoptowałam staruszki,a zachowują się teraz jak szczeniaczki. Życzę tej uroczej trójce,która tad długo czeka,aby los był dla nich łaskawy i dał szansę na cudowną odmianę. Czy pieseczki są ogłaszane?
 4. Poproszę Nr 17-Obrusik 90x90 za 12 zł. i Nr 29-Koszyczek ze ściereczkami za 10 zł
 5. Jeśli mogę coś zasugerować,to słowo"wypłosz" w ogłoszeniu Moriska zastąpiłabym innym,ponieważ ma zdecydowanie pejoratywne znaczenie tzn.dziwak,głupek,narwaniec,wybryk natury.Nie przystoi chyba ogłaszając psa przezywać go.No ale to jest moje subiektywne zdanie.
 6. Eva 2406 poproszę o nr konta na PW,przytulam i modlę się o Twoje zdrowie.
 7. Są takie niskie siatki,które wbija się do ziemi (mają metalowe szpikulce) przed normalną siatką i wtedy żaden pies nie przejdzie.
 8. To bardzo przykre,że nie ma żadnych wiadomości o Buni,pojechała przecież w maju. Zawsze na początku pobytu psa w nowym domu jest dużo wieści..a tu cisza.
 9. Bgra,napisz bardzo prosimy co slychać u pięknisi Kikuni.
 10. Właśnie dzisiaj "znalazłam"ten wątek ,weszłam tu po raz pierwszy,zaczęłam podczytywać,a tu taka smutna wiadomość. bardzo mi przykro,współczuję Tobie Poker i Rodzinie suni.
 11. Cudownie,że Kajtuś ma dom i jest szczęśliwy.
 12. Biedna Kikunia,co ona musiała przeżywać wcześniej,a może dobry behawiorysta by jakoś pomógł,udzielił wskazówek,sama nie wiem,tak szkoda tej kruszynki.
 13. Ja śledzę losy Bezuni,ale tak bezszelestnie do tej pory. Sunia jest śliczna i subtelna,ma cudne wielkie oczyska i rewelacyjne uchole. Nie jest na pewno przeźroczysta,mylisz się Kiyoshi,przecież jest wiele osób którym zależy bardzo na tym,aby była szczęśliwa i kochana i będzie,jestem tego pewna.Znajdzie najlepszy dom i będzie w nim księżniczką,podziwianą i najukochańszą. Nie martw się Kiyoshi,Twoja troska o sunię zostanie wynagrodzona.