Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
 • Content count

  31819
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MALWA last won the day on May 27

MALWA had the most liked content!

About MALWA

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  książki, zwierzęta, film
 • Occupation
  wyższe ekonomiczne

Recent Profile Visitors

4217 profile views
 1. Sylwija, w przyszłym tygodniu przyleci do Ciebie 60 kg makaronu dla kóz, tego co tu wcześniej wklejalam link z allegro. To na okolo 3 tygodnie starczy dla kóz. A co do domu, to go potrzebujesz - dla siebie i zwierząt. I jesteś najważniejsza - bo to co robisz dla zwierząt jest bardzo ważne i one bez Ciebie same się nie nakarmia.
 2. Kochani, chciałam Was poinformować, że od września 2018 r. Ajka zamieszka w hoteliku u kikou koło Zgorzelca. Decyzję podjęłam z trzech bardzo istotnych powodów: 1. Ajka u Anecik mieszka w domku na ogrodzie. Domek jest klimatyzowany latem, zimą ogrzewany. Pieski mają swoje pojedyncze boksy. U kikou będzie mieszkała w domu z psami i z ludźmi. Chcę, by Ajka na co dzień miała kontakt z człowiekiem, by mogła spać na kanapie i chodzić po mieszkaniu. Teraz jest ciepło, i o ile Anecik siedzi często na ogrodzie i ma nadzór nad psami, to zimą pewnie wygląda to trochę inaczej z uwagi na pogodę, temperaturę. W boksach też nikt nie siedzi z psami, przebywają tam i śpią same. 2. Koszt pobytu Ajki u kikou to 250 zł miesięcznie. U Anecik za miesiąc płacimy 360 /372 zł (12 zł za dobę). Nie mamy deklaracji na 360 zł miesięcznie. Co miesiąc zawsze sporo dokładamy. Do tego dochodzi stałe, długie i drogie leczenie Ajki. A ono generuje spore koszty, na które nie mamy deklaracji czy choćby jednorazowych wpłat... 3. Ajka jest starszą suczką, weterynarz ocenił ją na co najmniej 11 lat, ale może mieć 14 czy 16 lat, dokładnie nie wiemy.... Ajka jest i starsza i chora. Hotelik u kikou to miejsce, w którym Ajka ma mieć miejsce na tzw. dożycie. Wiem, że Ajka będzie miała u kikou dobre warunki, będzie zaopiekowana i będzie spała na kocyku, w koszyczku lub na kanapie obok człowieka. Ten hotelik brałam pod uwagę ze względów wskazanych wyżej. Anecik również zasugerowała mi, ze może warto przenieść Ajkę w miejsce, gdzie są starsze spokojniejsze pieski. Ajka pojedzie do kikou prawdopodobnie 1 września wraz z Lapisiem, którego Anecik zawozi do hoteliku do kikou.
 3. Ale chyba trudno zebrać tu 8.000 zł, kiedy póki co zebraliśmy ledwo na dwa rachunki za prąd i gaz....... Poczekajmy co napisze Sylwija - co załatwiła w rozmowach z bankiem....
 4. Wieczorny obchód......
 5. Wieczorny obchód......
 6. Dziękuję Eliczku za przelanie pieniążków z Neli na Ajkę. Teraz Ajka jest choć ciut bogatsza dzięki koleżance :)
 7. Wieczorny obchód..........
 8. Wieczorny obchód...................
 9. Wieczorny obchód.....
 10. Dziękuję Eliczku za przelanie pieniążków z Neli na Gwiazdeczkę. Teraz Gwiazdka jest choć ciut bogatsza dzięki koleżance :)
×