Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
 • Content count

  33190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MALWA last won the day on September 12

MALWA had the most liked content!

About MALWA

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  książki, zwierzęta, film
 • Occupation
  wyższe ekonomiczne

Recent Profile Visitors

4724 profile views
 1. Witaj! Nie wiem, nie sprawdzałam poczty ostatnio. I już teraz nie sprawdzę, bo nie pamietam hasła. Sprawdzałam zaraz po Twoich wpisach, ze prześlesz zdjęcia, ale niestety nie miałam emaila. Teraz jestem na lotnisku, za 45 minut mam lot. Wracam 28 grudnia do domu. Nie wiem czy będę miała internet, może się uda :) Jeśli nawet się nie uda, to będę myślami z Wami i z Ajka :)
 2. Witam wszystkich ! Dzisiaj wyjeżdżam, i wracam 28 grudnia do domu. Nie wiem czy będę miała internet, może się uda :) Jeśli nawet się nie uda, to będę myślami z Wami i z Gwiazdeczka :)
 3. Raczej już nie. Jutro rano wyjeżdżam, i będę w Polsce przed Sylwestrem. W tym czasie nie będę odbierać telefonów. Ogłoszenia są na mnie.....
 4. Dostałam zaproszenie do suni na priv. Kojarzę, ze już kiedyś byłam na tym wątku. Ale niestety, zbyt dużo psów do ogarnięcia, za dużo spraw, z którymi trzeba się zmierzyć, i oczywiście wciąż za mało czasu na to wszystko... Zdjęcia, które wstawiła Murka wskazują, ze pies był u niej w domu. Z jakiego powodu sunia pojechała do innego miejsca do kojca ? Czy nie mogła zostać u Murki, u osoby, którą poznała i u której miała domowe warunki ?
 5. Kikou dziękuję za informacje o stanie Ajki :) Oczka wyglądają już zdecydowanie lepiej !
 6. Witam wszystkich na wątku Gwiazdeczki. Niestety telefonów o nią brak....
 7. Aniu, nnie tez robi sie lzej na serduchu, jak wiem, ze Ajka ma grono Przyjaciol, ktorzy ja wspieraja i dobre mysli posylaja :)
 8. Przelałam na podane konto 200 zł, na puszki dla suni. Jestem tego samego zdania co anica i Zosia123, że psiak zaraz po operacji nie powinien trafić do kojca. Co więcej, pies, który mieszka w domu nie powinien zostać wydany do budy. Chyba jej serducho pęknie, jak z ciepłego domku wyleci na dwór.... zaoszczędzicie jej tego, przetrzymajcie proszę ile można. Może ktoś ja adoptuje do domu, może jednak się uda. Czasami cuda się zdarzają....
 9. Jestem na zaproszenie :) Poprosze nr 31 - 10 sztuk za wywolawcza.
 10. Jestem na zaproszenie :) Poprosze nr 31 - 10 sztuk za wywolawcza.
 11. Jestem na zaproszenie :) Poprosze nr 31 - 10 sztuk za wywolawcza.
 12. To jestem pierwsza ! Prosze kalendarz nr 41 i pilna wysylke. Dane podam na pw. Dziekuje :)
×