Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
 • Content count

  32743
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MALWA last won the day on September 12

MALWA had the most liked content!

About MALWA

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  książki, zwierzęta, film
 • Occupation
  wyższe ekonomiczne

Recent Profile Visitors

4473 profile views
 1. Biszkoptka przede wszystkim potrzebuje domu ! Do czasu znalezienia domu może przeczekać w hotelu. Ale hotel kosztuje... Potrzebuję 550 zł miesięcznie na życie Biszkoptki .... Proszę o pomoc dla suczki !
 2. Zapraszam na wątek Biszkoptki, która chcę uratować z gminnego kojca w TomaszowieLubelskim:
 3. Zapraszam na wątek Biszkoptki, która chcę uratować z gminnego kojca w TomaszowieLubelskim:
 4. Zapraszam na wątek Biszkoptki, która chcę uratować z gminnego kojca w TomaszowieLubelskim:
 5. Mam informacje od kikou, ze była z Ajka na badaniach. Weterynarz raz jeszcze obejrzał oczka Ajki i chore miejsca. Weterynarz podejrzewa, ze problem u Ajki może być jeszcze inny i dość prosty: zatkanie kanalików łzowych. Teraz Ajka ma odstawione leki. Za dwa tygodnie badanie zostanie powtórzone wraz z wymazem spod oczu. Weterynarz chce sprawdzić czy wymaz ponownie pokaże, ze u Ajki występują bakterie i drożdżaki. Jeśli nie, to będzie sprawdzał czy to problem z kanalikami. Jeśli jedno i drugie wykluczy, to zostanie wykonany test, który ostatecznie wskaże lub wykluczy podłoże autoimmunologiczne. Badanie kosztowało 40 zł. Kasia nie ma faktury. Powiedziała mi, ze to badanie to na jej koszt.
 6. Oto labradorka Biszkoptka, ta o której pisałam wyżej: Po koleżeńsku zapraszam !
 7. Witaj, na razie szukam hotelu. Wstępnie mam zarezerwowany hotel DIVIO w Lublinie za 550 zł wraz z karmą, czyli za nieco ponad 18 zł dziennie. To najtańszy domowy hotel w okolicy. Pani ma psy w garażu, boksy ocieplone, zamknięte, psy śpią na poduchach. Tyska mi pisała, ze z Tomaszowa Lubelskiego psy jechały już do tego hoteliku. Pytałam tez w innych hotelach - u Anecik, Szafirki, Dexterki, Jamora i jeszcze innych. I albo nie ma miejsc, albo tak jak np. Szafirka z Nowej Soli przyjmuje tylko małe i średnie psy max. do 18-20 kg, albo ceny są zaporowe typu 600 zł + karma, co daje około 780 zł miesięcznie. Ja chcę jej pomóc, nie chcę, by siedziała w zimnie, bo, że jest coraz zimniej, to i widać i czuć. Na razie ja zarezerwowałam, ale kiedyś pojedzie do tego schroniska w Zamościu. Teraz założyłam watek, bo chce zebrac deklaracje, by móc ja zabrać i umieścić w hoteliku.
 8. Proszę o pomoc dla Biszkoptki, bo ona nic nie ma. A jedyne co ma to to imię, które nadała jej wolontariuszka pomagająca w gminnych kojcach. Biszkoptka potrzebuje przede wszystkim domu. Ale zanim go znajdzie potrzebuje deklaracji stałych i jednorazowych po to, by mogła zamieszkać w hotelu, w który przeczeka czas do znalezienia swojego domu.
×