Jump to content
Dogomania

Madie

Members
 • Content count

  1927
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Madie

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa Rembertów
 • Occupation
  Strażnik kodu
 1. Madie

  Bardzo proszę o pomoc nie wiem co robić:(

  Nie wiem co napisać :( Widzicie, że pies potrzebuje pomocy a jedyne na co Was stać to przeganianie psa i uczenie córek jak postępować nieludzko. Skoro nie chcecie psa u siebie zachowajcie się proszę jak dorośli, dajcie córkom przykład. I albo weźcie psa tymczasowo (do czasu znalezienia nowego domu, ale po tym co piszesz nie ma na co liczyć) albo zawieźcie zwierzę do schroniska, poszukajcie fundacji w okolicy. Pracochłonne? Pewnie tak, ale nie zniszczy tak sumienia Wam, a Waszym córkom życia jak zagłodzenia psa na śmierć na ich oczach.
 2. Plamka wczoraj już wyszła do rodziny. Olała psy, z ciekawością podeszła do nowego kociego kolegi, który z kolei uciekł ;) Zjadła, wypiła, będzie dobrze.
 3. I jeszcze trochę. Poniższe to moje ulubione. Gaja wygląda na nim jak królowa. za zdjęcia i opłacenie podróży Plamki do nowego domu (dom chciał oddać, ale muszą kupić 2 kuwetę i transporter a się nie przelewa więc odmówiłam) serdecznie podziękowania należą się mojemu TŻ-towi. I tak tego nie przeczyta ale niech chociaż na forum zostanie ;)
 4. A tu zdjęcia Gai do ogłoszeń:
 5. Plamka znalazła DOM w Sosnowcu u mojego przyjaciela. Będzie jej tam bardzo dobrze, 9 piętro, zabezpieczone okna i balkon (robili to dla poprzedniego kota). Dwa starsze, już schorowane psy, i 8-letni koci kolega ( zresztą z tego forum;) ) Bardzo się cieszę, że ma już swoją przystań i mój przypadek tylko pokazuje, że warto wrzucać na facebooka ogłoszenia ze zdjęciami. Nigdy nie przypuszczałam, że ktoś ze znajomych się zgłosi a tu taka niespodzianka. Odwiedzę Plamkę do 1,5 miesiąca kiedy pojadę do Mamy, a przy okazji odbiorę swój transporter. Na niewychodzacy dom bez innych zwierząt (ale mogą być nawet malutkie dzieci) czeka Gaja. Gajce trzeba jaki preparat na sierść podawać ( na razie zaordynowałam do karmy olej z łososia, którego moje koty jeść nie chcą) bo sierść wypada jej prawie garściami. Wet mówi, że to przez ciążę.
 6. Plamki ogłoszenia można ściągnąć, bo jedzie dziś do nowego domu. Napiszè więcej wieczorem. Wielkie ukłony dla Baltimore która mimo podróży z dnia na dzień dograła transport dla małej.
 7. Ma bardzo oryginalne umaszczenie, ludzie chcą rozmnażać. Na miau miała takiego Tabo10. Nie miała od wariatów przerwy w telefonie bo taki "syjamowaty". A biedne rodzeństwo niewidzialne
 8. Wiecej powiem, wyglada jak czekoladowy point. trzeba go bardzo ostroznie wydawac...
 9. Potwierdzam, 87,40zł na moim koncie. Serdecznie dziękuję Autorce bazarku i Kupującej!
 10. Terro, dziękuję. Przelew dotarł. Zaraz potwierdzę na bazarku. Na tę chwilę finanse kotów przedstawiają się następująco: wcześniej było 870. Do tego doszło 75 zł za drugie szczepienie Gai. Odejmuję z tej kwoty 137 zł za Bakusia i biorę ją na siebie, oraz oczywiście to co zebrała na swoim bazarku Terra (<3<3<3). Dług kociej rodziny na mojej kredytówce ( po zaokrągleniu w dół) wynosi 700zł. Jeśli chodzi o sprawy bieżące to generalnie, odpukać, dziewczyny są już gotowe do wyjścia i bardzo proszę o intensywne ogłaszanie. Mała powinna znaleźć dom przed moim wyjazdem 26 lipca. Wyjeżdżam za granicę na 3 tygodnie i koty będą miały opiekę przez 5 minut raz dziennie. To nie jest dobre dla młodego kociaka...Ostatecznie spróbuję jej załatwić zastępczy DT na ten czas, bo nie bardzo wyobrażam sobie ją samą zostawić, a nikogo u mnie nie będzie. Plusem jest to, że kotki dostaną dużą karmę od mojego przyjaciela Rafała (Purizon) więc na trochę im starczy. Jeśli chodzi o Bakusia/Rambo to niestety musimy się udać do weta w piątek (ma brzydkę dziąsła i pociera pyszczkiem o wszystko). Oddech jeszcze nie zabija, ale niewiele do tego brakuje...Wezme go w pakiecie z moim Radziem to będzie taniej. Zdjecia zrobimy w niedzielę (TŻ nie miał grama czasu). Wszystkim kibicującym serdecznie dziękuję.
 11. Irys to piękne imię. Na dobry początek dam 50 zł stałej :)
×