Jump to content
Dogomania

Madie

Members
 • Content count

  2032
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Madie

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa Rembertów
 • Occupation
  Strażnik kodu
 1. Dora, doszła może smilla (puszki) ode mnie (czyli od kolegi Łukasza?) Jesli nie to powinna być na dniach
 2. Madie

  DO ZAMKNIĘCIA.

  Ja na początek opłacę mu pierwszy miesiąc hotelu. Widzę, że dziewczyny też podeklarowały coś więc powinno nam się udać jak jeszcze trochę czasu mu "kupimy". Pies śliczny, widać, że mądry. Tak jak Irysek nie powinien długo czekać na dom. Moim zdaniem nie ma na co czekać tylko go transportować. Może jestem beznadziejną optymistką ale w ciągu miesiąca to się wszystko może zmienić.
 3. Dzięki za cierpliwość co do wieści. Byłam do dziś za granicą z bardzo słabym zasięgiem internetowym. Edek jajek nie ma, za to ma świerzb i to paskudnie mu się sączy. Przy okazji kastracji go sobie obejrzeli i właśnie znaleźli kopalnie w uszach. Dostał Orydermyl, w ten piątek kontrola. Jesli się nie poprawi to inne leki dostanie. A sam futrzak bez zarzutu, miłość kwitnie :)
 4. To dobrze, bo Rafał za jakiś cZas chciałby jeszcze mieć psa. Oczywiście będę mu Szczebrzeszyniaki polecała :)
 5. tak na szybko tylko jeszcze raz wrzucę Edka. Trzyma swojego Pana pod pantoflem ;) Wieści będą częste bo pracuję z Rafałem na co dzień. Nawet się nie muszę dopytywać i mam. A jutro trzymamy kciuki bo kotulec ma kastrację.
 6. Dzieki ;) Dora, Twoje koty jedzą mokrą Smillę? Suchej też Ci potrzeba?
 7. Ktoś podpowie jak wstawić filmik na wątek ??
 8. Bonifacy zwany Edkiem: Mam jeszcze dwa naprawde superfilmiki. Ma ktoś pojęcie jak wstawić? Chłopaczek zaliczył dwie wpadki kuwetowe (1 i 2), ale Rafał sprzątnął to do kuwety i od tej pory Edek załatwia się tylko tam. W piąte potencjalnie kastracja.
 9. Dziewczyny, niestety nie wolno karmy kociej dawać psom. Wszystko z powodu liczby białek (większej w kociej karmie). Psy karmione jak koty szybko dostają cukrzycy albo padają im nerki. Szybko to dla mnie kilka lat jak coś...
 10. Bonifacy dojechał bezpiecznie. Zjadł, zwiedził mieszkanie, wymruczał się na kolanach :) obaj (kot i właściciel) są zadowoleni
 11. Dacie rade na niedziele go wyszykować ?? Pruszków albo Warszawa. Edit: Bonifacy
 12. Domowi nie przeszkadza + ale kot musi być w pełni oswojony
 13. Kochani, mam dobre wieści. Zwolnilo mi się miejsce dla 1 kota w cudownym DSie. Miał przyjąć kilkunastoletnia, chora kotkę na dożycie, ale dziś się okazało ze kotka zostaje tam gdzie jest ( wcześniej była groźba utraty domu i powrót do bezdomności ). Kuwety, zwirki, jedzenie, ograniczniki na okno, kontener, wszystko kupione. Drapak w zamówieniu. dom u mojego przyjaciela. A teraz trochę tła: W domu może być tylko 1 kot, wiec raczej odpadają maluchy. Rafał w ciągu tygodnia jest w domu ale na weekendy wyjeżdża często wiec malutki kociak byłby dwie doby sam. Szukany kota spokojnego, ale koniecznie oswojonego i lubiącego się głaskać . Wiek czy płeć raczej nie gra roli ale chcę mu pokazać kilku kandydatów/kandydatek. Niech sam wybierze. dobry wet obok, koty były już już w domu, zaufany człowiek. Znajdziemy dla Rafała jakiegoś przyjaciela ??
 14. Alez to wspaniałe wieści są !!
×