Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
 • Content count

  23065
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Gabi79 last won the day on May 30

Gabi79 had the most liked content!

About Gabi79

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

10022 profile views
 1. Ja cały czas zaglądam, bo Kapselek zagościł w moim sercu. Tak bym chciała "odczarować" Kapselka, Tigrunię, Azunię i kilka innych psiaków, które się zasiedziały w hotelikach, aby wreszcie znalazły SUPER domki.
 2. Dzięki Anetko za fotki!!! Moja kochana Tigrunia!!! Marzy mi się super domek dla ślicznotki. Na koncie Tigruni następujące lipcowe deklaracje, za które z całego serca dziękuję!!! 06.07. milagros19853201 10,- 11.07. p. Iwona spoza Dogo 10,- 12.07. Livka 20,- 19.07. nina65 10,- W piątek przelałam na konto Fundacji 150,- za pobyt w hoteliku w lipcu
 3. Bardzo proszę o zwykłą, nierejestrowaną przesyłkę na moją odpowiedzialność. Z góry dziękuję, pozdrawiam!!!
 4. Gabi79

  Malutki Koko nadal szuka domu....

  Asiu, trzymaj się kochana i nie przejmuj. Ludzie są, jacy są, w dużej mierze beznadziejni. Niestety przy takich psiakach, jak Koko jest o wiele trudniej wybrać TEN dom, bo część ze dzwoniących traktuje pieska, jak zachciankę, czy żywą zabawkę. KOKO znajdzie już niedługo SUPER DOM!!!
 5. Wczoraj wpłynęło 10,- od b-b Bogduniu, bardzo serdecznie dziękuję!!!
 6. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z zakupu, dziękuję za potwierdzenie I pozdrowienia I również serdecznie pozdrawiam!!!
 7. Elu, chociaż w tak skromny sposób mogę wspomóc psiaczki. ZAPRASZAMY!!!
 8. Gryzienie rozpoczęło się już po ciąży urojonej. pysia jest wysterylizowana. Mam nadzieję, że p. Maciek sam nam opisze szczegóły.
 9. Zanim p. Maciek opisze, co i jak pozwolę sobie w skrócie napisać, że Pysia kilka razy ugryzła swoją Panią i gryzie swoje łapki. Miała ciążę urojoną. Wszelkie wskazówki i rady mile widziane!!!
 10. Potwierdzam, dwupsowa sfora zawsze napada gości ( w pozytywnym sensie). Zwłaszcza, jak Ty Eluś przychodzisz, albo Agusia zawsze chcą sprawdzić, czy macie w torebce smaczka, albo jakieś inne jedzonko. Misio trzyma się świetnie, jest kochany i rozczulający. Ostatnio kupiłam Hepatiale Forte koszt 39,- , a dzisiaj Cardalis i 2 listki Cardisure (aby wyrównać ilość wszystkich tabletek i następnym razem kupić wszystkie 3 rodzaje, a nie każde osobno). Koszt 119,- Dzisiaj Misio otrzymał 10,- od Jolanty08. Jolu, z całego serca dziękuję!!!
 11. Gabi79

  Malutki Koko nadal szuka domu....

  Trochę mnie nie było na Dogo, patrzę, a tu Happy End!!! Wspaniale!!! Skoro Koko zamieszkał w Centrum stolicy, może spotka na spacerze Rycha
 12. Pysiula ostatnio daje Państwu "popalić". Rozmawiałam z Panem Maćkiem. Zarejestruje się I sam opisze, jak wygląda sytuacja. Wygląda na to, że bez pomocy behawiorysty się nie obejdzie.
×