• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Sarunia-Niunia

Members
 • Content count

  19550
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Sarunia-Niunia last won the day on March 12 2015

Sarunia-Niunia had the most liked content!

About Sarunia-Niunia

 • Rank
  Kora, Nero, Max, Tina, Gaja, Tara i Killerek
 • Birthday July 24

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Tarnów/Małopolska

Converted

 • Location
  Tarnów/Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, muzyka
 • Occupation
  psycholog biznesu

Recent Profile Visitors

1800 profile views
 1. Jasiulku[*] nasza Kochana... jesteś w naszych sercach Aniołku... moja Korunia też jakby coraz słabsza... 13 lipca minie 7 lat, jak do nas przyjechała... boimy się o Nią... kochamy całym sercem i drżymy z niepokoju...
 2. I ja śpieszę donieść, że moja książka już u mnie... ponieważ brakowało mi do całości tylko tej (a to pierwsza z trzech części) "Nadzieja" już "w czytaniu"... Dziękuję :)
 3. Poproszę nr 1 i 3 (obróżki) w opcji KT - dziękuję
 4. Dzisiaj mija 7 lat od odejścia naszej Ukochanej Saruni[*]... W 2010 roku to był poniedziałek, pamiętam tamten dzień jakby z fotograficzną dokładnością... pewnie zostanie tak już na zawsze.... Saruniu[*] - nigdy Cię nie zapomnimy, spędziliśmy wspólnie 12 pięknych i radosnych lat.... Szkoda tylko, że odeszłaś tak nagle, nawet nie zdążyłyśmy się pożegnać .... Kochamy Cię nasza Jamnicza Damo .... Niech tulą Cię Tęczowe Anioły, spoglądaj na nas zza chmurki i.... czekaj... przyjdziemy, jeszcze się spotkamy....
 5. Ewuniu.... wiem jak boli i cały czas wraca.... latami.... Dzisiaj mija 7 lat od odejścia mojej Najukochańszej Saruni[*].... W 2010 roku to był poniedziałek, pamiętam tamten dzień jakby z fotograficzną dokładnością... to była nasza Córeczka, Artur i Rafal mówili na Nią Siostra... spędzili z Nią 12 lat życia, Ich dzieciństwo, to właśnie Sarunia... boli, wciąż tak strasznie boli....
 6. Semińku[*] nasz Ukochany... jakoś ostatnio często moje myśli biegły do Ciebie Skarbie... to już 9 miesięcy, jak odszedłeś... jesteś w naszych sercach dzielny Panie Psie... mam nadzieję, że wylegujesz się błogo na zielonych łąkach i spoglądasz na nas zza chmurek... Ewuniu, buziaki i przytulanki.... dla całej Waszej Wspaniałej Rodzinki!!!
 7. Aniu, baaardzo dziękuję za super rzeczy - wszystko idealnie pasuje!!!! Dziękuję Kochana za super szybką dostawę i cenię sobie bardzo, że poświęciłaś swój czas, aby ciuszki mogły "wpaść" w moje ręce :) Czekam na dane do wpłaty - buziaki i domków dla Maluszków "bazarkowych:
 8. Eluniu, ale ja nadal nie znalazłam wymiarów żakieciku... i zaglądam :)
 9. Aniu, to ja poproszę ten pierścionek w opcji KT - dziękuję :)
 10. dzięki wielkie :)
 11. Aniu, mogłabym Cię jeszcze prosić o podanie rozmiaru pierścionka 65C i jego rezerwację do tego czasu?
 12. oczywiście, że czekanie to żaden problem... miłego pobytu na działce :)
 13. Witam się i prosiłabym o rezerwację żakieciku nr 28 do czasu podania wymiarów (głównie prosiłabym o wymiary pod pachami i długość) - dziękuję :)
 14. Anusiu, rezygnuję z tej torby nr 35 - nie chodziło mi o plamki, a o to, czy ma przegródki... a okazuje się, że nie ma... natomiast tunikę nr 33 biorę, ona była zaznaczona do zakupu w KT, ale teraz jak spojrzałam na mój wpis, to rzeczywiście można było pomyśleć, że chodziło mi o rezerwację ;)
 15. sweterek nr 15 biorę :) , a na zdjęcia torby poczekam :)