• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Tyś(ka)

Members
 • Content count

  5257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Tyś(ka) last won the day on February 15

Tyś(ka) had the most liked content!

About Tyś(ka)

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  PL

Converted

 • Biography
  Zwariowaną dziewczyną, która kocha zwierzęta :).
 • Location
  TL
 • Interests
  poezja, podróże, uprawianie sportów i oczywiście zwierzaki.
 • Occupation
  Jeszcze chodzę do szkoły :D.

Recent Profile Visitors

2182 profile views
 1. Jaka piękna! :D A mnie bardziej podoba się na Dorze.
 2. Hihi, toż to mały piesek, więc i legowisko w sam raz :D hihi
 3. I ja kciukuję :) Sylwija, podaj mi swój mail, miałam ale się zawieruszył - podesłałabym te książki, które obiecałam :)
 4. Wspaniała decyzja! :) Wszystkiego dobrego razem!
 5. Ekhem, komuś się chyba ciut urosło :) Dla przypomnienia. Mokka parę dni przed adopcją: Mokka dziś :) - z pozdrowieniami dla Wszystkich, którzy nam kibicowali :
 6. Jakie wspaniałe zdjęcia z DS podopiecznych :) A Dexio cudad nad cudaki:)
 7. Codziennie zaglądam do Majeczki, ale zazwyczaj cichaczem.To dzisiaj zostawię ślad. elik, zdrowia życzę!
 8. Hmm... trochę się boję pisać... ale napiszę... może nikt nie urwie mi głowy za długi język i może nie zapeszę ;). Dzisiaj do Murki zadzwoniły dwa dobrze brzmiące domki w sprawie Liki. Domek z Lublina (blok, brak psa) jutro będzie miał wizytę (o godz 16 wszystkie kciuki na pokład!), idą dwie doświadczone w adopcjach i wizytach osoby, obie miały kontakt z dzikimi psami, więc wiedzą też na co zwrócić szczególnie uwagę. Podkreślałam milion razy, by poruszyły kwestię zabezpieczenia na spacerach oraz fakt, że sunia nie jest sunią-miziaczką, podrzuciłam wątek suniek, mają się z nim zapoznać. Drugi domek, spod Zamościa, telefon dosłownie sprzed chwili i też baaaardzo fajnie brzmi (dom z ogrodem i z psiakiem shih tzu), i pewnie też dobrze by było go sprawdzić. Wie już, że jutro wizyta jest w Lublinie i czeka cierpliwie na kontakt. Niełatwy czas i niełatwe decyzje przed Bogusik, Anula i Murka. Nie wiadomo, czy coś z tego będzie... stres ogromny... Jednak jedno jest pewne: kciuki, modły i inne formy wsparcia potrzebne!
 9. I olx na Lublin na szybko :) : https://www.olx.pl/oferta/herman-ideal-dla-milosnikow-duzych-kotow-przytulakow-CID103-IDmr9vi.html
 10. Już dodałam do głównego postu rozliczeniowego. Bardzo dziękuję, że jesteście z nami. Do szczęścia brakuje suniom mądrych Ludzi, którzy pokochają je takie, jakie są. Marzą mi się dla Tinusi i Likusi tacy Ludzie, jak DS Gigi czy Zulki.
 11. Pojechał do hoteliku, ale jest przerażony człowiekiem - jednak ma prawo, bo jak napisały Osoby na wydarzeniu: " Kochani piesek według weta ma około 5 lat, jest słaby jeszcze ale ma apetyt i mam nadzieję, że najgorsze mamy za sobą.... Piesek nie miał łatwego życia... :'( ma wybite górne i dolne jedynki i dwójki... Widać, że ktoś bardzo znęcal się nad nim... Bardzo boi się ludzi, za dużo krzywdy zaznal :-( nie był głaskany, tulony, nikt do niego nie mówił ciepło... On nie wie co to znaczy, kiedy próbujemy go głaskać jego oczy jakby zadawały pytanie " o co chodzi Wam... " aż łzy same płyną do oczu... Jak można tak katowac psa, żeby mu zęby wybić... Ma powiększona śledzione :-( Pewnie nawet nigdy nie jadł normalnej karmy... Musi jeść karmę hepatic. Na następnej wizycie będzie mieć powtórzone badania krwi i usg. Badania będzie miał znów za tydzień... Jakim trzeba być potworem, żeby tak znęcac się nad psem... " Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1404276642943222/
 12. Przypomnę swoje maleństwo :) Jeszcze trochę, jeszcze troszkę... powoli odliczam dni...