• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Beat2010

Members
 • Content count

  8698
 • Joined

 • Last visited

About Beat2010

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1448 profile views
 1. Podrzucam w nocy :-)
 2. Z Dieselkiem mozna by pójść na spacer, tylko on boi sie wyjść z ogródka i dlatego nie chcemy go stresować. To samo było w poprzednim hoteliku. Każdy wyjazd do lekarza to byl dla niego straszny stres, tzn do momentu wejścia do samochodu, potem bylo ok. To tak tylko chciałam uzupełnić wpis dorci :-) :-), bo my wiemy dlaczego on nie ma spacerów a czytelnicy :-) mogą nie wiedzieć.
 3. Dorcia i wiosenka odebraly ciastka :-)
 4. Dzięki za wpłaty - nuncek , Agnieszka Patrycja, Kasia Kasia.
 5. Ostatnie porcje zostaly sprzedane na telefoniczne zamowienie czwartkowe, wydane w piątek. Przepraszam, ze tu nie wpisalam od razu, ale bazarek byl zamknięty... Hm, sms szedł 10 dni :-), zmień operatora :-)
 6. Ralfik dostal od Basi K 20zł :), 50zł ma z odsprzedaży :) w dt 15 kg worka karmy Britt, który dostałam w prezencie dla psiaków. Pieniądze na razie u mnie, musimy się rozliczyć z dorcią :). Miał zrobione badania krwi, wszystko ok, tylko trzeba odrobaczyć całe towarzystwo
 7. asiuniab- wielkioe dzięki za stałą :) W Diesla wyszlo w badaniach krwi : wskaźniki wątroby zawyżone , dostaje hep forte, robale ( cały hotelik jest odrobaczany), dostał zastrzyki z nivalinu na lepsze chodzenie. Dałam zaliczkowo 100zł, czekam na rozliczenia :). Mam zdj badania krwi , podeślę do dorci, jak będzie miała czas to wstawi :)
 8. dziekuje za wplaty :) bukowa, lilka105, Migdalena ,renatka_s, Beata L
 9. Wysłałam pw, zagladajcie do poczty :-)
 10. KONIEC!!! Dzis/jutro wysyłam na pw dane do wysylki Wszystkim dziękuję za udział , za zamówienia i za podrzucanie :-) :-) :-) :-)
 11. Zapraszam, jutro koniec. Zostały tylko dwie porcje ciastek
 12. Zostały tylko dwie porcje ciastek:-) :-) :-)