Jump to content
Dogomania

IlonaS

Members
 • Content count

  932
 • Joined

 • Last visited

About IlonaS

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1909 profile views
 1. Te huśtawki pogodowe nawet psom dają się we znaki. Trudno przewidzieć jaki będzie następny dzień dla chorej suni.
 2. To życzę, aby ten nowy rok 2019 był lepszym dla tego cudownego domku i zwierzaków , które w nim zamieszkują.
 3. Smutny pysio, bardzo smutny. Na gwałt potrzebny ktoś, kto go pokocha.
 4. Zdjęcie ładne, ale informacje jakieś też mogłyby się ukazać, bo tu każdy zagląda do Czesi.
 5. Przelew poszedł na kwotę zaokrągloną 40 zł z datą 09.12.2018 , bo nie dało rady inaczej wysłać. Dane do wysyłki wysłane również. Czekamy na paczusię.
 6. Szkoda, że nie ma żadnych informacji co się aktualnie dzieje. Czy Czesia w drodze, czy już w nowym domu, jak zareagowała na osobę, której została oddana. Bardzo szkoda tego psa, przeszedł wiele, a teraz następny etap - nowy dom, niby dobrze, ale nie do końca - wiele jest zastrzeżeń. Ona zdana jest tylko na nas - dogomaniaków, na mądre decyzje, a teraz, to chyba na to, by nie zniknęła nam z oczów, byśmy mieli pełen wgląd w to , co się z nią dzieje w DT. Nie wiem, czy rozmowy telefoniczne oddadzą prawdziwy obraz jej nowego życia. Czy odbędzie się jakąś wizyta poadopcyjne?
 7. Wydaje mi się, że rzeczywistość może Panią przerosnąć. Cóż, że ma dobre chęci - ale trzeba mierzyć siły na zamiary, jak to się mówi. Mając dwa belgi trzeba zapewnić im aktywność, dać zajęcie, spacery, ale takie, na których się zmęczą, i tu trzeba się nagłówkować, jak pogodzić aktywność zdrowego samca i niepełnosprawnej suni, a tu trzeba jeszcze pilnować i izolować, i leczyć i rehabilitować, i ogarnąć to wszystko, a życie codzienne ma się toczyć na niewielkiej powierzchni. W tej sytuacji trzeba mieć kogoś do realnej pomocy, no chyba, że się jest elastycznym jak guma, ale guma czasami też pęka.
×