Jump to content
Dogomania

kado

Members
 • Content count

  5804
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About kado

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Opole

Converted

 • Location
  Opole
 1. kado

  KONIEC - rozliczamy

  Moja przesyłka dotarła błyskawicznie:) Bardzo dziękuję!!!
 2. kado

  KONIEC - rozliczamy

  Ale mi przede wszystkim zależy na bluzeczce:) Spokojnie,poczekam:) Zależy mi,żeby była do końca sierpnia:)
 3. kado

  KONIEC - rozliczamy

  A ja poproszę nr 45 KT i nr 53 za wyw.:)
 4. Zapisuję... Dzisiaj mam już nockę z głowy,jak zobaczyłam tego biedaczka że sznura:(
 5. Gdyby nie moje oszolomy dwa sama bym się biła:)
 6. Jak dobrze,że jest Pani Boksikowa, wszystkie strachy już nie takie straszne. Mia cara trafiłaś do raju,ciesz się życiem na jakie zasługujesz:) Tola, pewnie płaczesz znów ze szczęścia co?;)
 7. Jaka ona jest piękna...malutki cukiereczek również cudny. Oj,domki będą się bić o nią:)
 8. Właśnie zaglądam czy jest jakieś info z drogi,a tu taka niespodzianka:) Boksik jak spogląda na nową sister,cudne zdjęcie. A jak droga ? Obyło się bez niespodzianek?
 9. kado

  DO ZAMKNIĘCIA- MODNA PANI DO 13.07

  Przesyłka dotarła,rzeczy są piękne:) Dziękuję:)
 10. Na początek chciałam Wam napisać,że tak "spełniona" nie wróciłam jeszcze chyba z żadnej wizyty PA. Naprawdę. Na taki dom warto było czekać, pełen miłości,oddania i serca dla zwierząt. Takie moje wymarzone "złote klamki" ;) Uleńko,prawdziwa szczęściara z Ciebie,że trafisz w tak cudne miejsce. Ula będzie miała do dyspozycji piękny ogród,pełen zieleni,solidne ogrodzenie ( którego nawet ja-blondynka nie mogłam otworzyć;)),cudownych,wrażliwych swoich ludzi no i Panią Boksikową, sunię cudnej urody,wyluzowaną,szczęśliwą,inicjującą zabawę i lubiącą smyranie po pleckach. Wiem na pewno,że przy P.Boksikowej szybko się otworzy i zaufa. Ma idealny wzorzec do naśladowania. Futerka mają swobodny dostęp do domu,nawet przy zamkniętych drzwiach - okienko w skrzydle drzwi. W miseczkach woda,legowisko na werandzie, w pokoju,że o "tajemnej komnacie" dającej ukojenie w czasie burzy nie wspomnę:) Blisko łąki,las - idealne miejsce do spacerowania,cisza,spokój,sielsko-anielsko. Państwo są przygotowani na być może trudne początki,ale przerobili to z Boksikiem,więc nie taki diabeł straszny...Dadzą radę,o to jestem spokojna. Pani Agnieszko,bardzo Pani dziękuję za miłą rozmowę.Za to,że kolejne skrzywdzone przez człowieka zwierzątko dzięki Wam ma szansę na spokój i miłość, na swój własny DOM. Dziękuję Pani również za zalogowanie się na dog.,My tu wszyscy bardzo zawsze czekamy na informacje i zdjęcia szczęściarzy,do których uśmiechnął się los,bo schronisko to miejsce,do którego nigdy żadne zwierzę nie powinno trafić. Idąc zawsze na wizytę PA chcę,żeby to był dom taki,jaki mają nasz Kado i Tosia. Gdzie pieski są członkami rodziny,a nie tylko dodatkiem do niej. Gdzie będą kochane,szanowane,rozpieszczane i gdzie godnie dożyją chwili,zanim pobiegną za TM. W tym przypadku jestem pewna na 100% , a nawet na 200%,że taki właśnie DOM ma Boksik i do takiego domu trafi Uleńka.
 11. kado

  DO ZAMKNIĘCIA- MODNA PANI DO 13.07

  Przelew wyszedł przed chwilą,bo mi się zapomniało;) Jutro będzie na koncie:)
 12. Nr 4 za wyw poproszę:)
×