• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

WATACHA

Members
 • Content count

  7991
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WATACHA last won the day on September 25 2014

WATACHA had the most liked content!

3 Followers

About WATACHA

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa-Włochy

Converted

 • Location
  Warszawa-Bielany

Recent Profile Visitors

2471 profile views
 1. Dziś otrzymałam pizzę ;P, dziękuję bardzo.
 2. Jednak , żeby nie było , że Rutek to samo zło to napiszę, że ma jakieś tam zalety oprócz tego, że jest słodki :). Np bardzo się tuli, ostatnio bardziej do mnie :P, ma bardzo dobry apetyt , nawet proszki wcina :). Zawsze ma dobry humor i wszystko traktuje jak zabawę, nawet lubi jak Sura go przytrzyma i "zgwałci " :). Większość psów reaguje na otwieranie lodówki , a Rutek przybiega jak otwieram szafkę gdzie są śmieci , lub szafkę w której stał miodek :). Nie wiem jak on to słyszy :)
 3. No właśnie chyba będzie jakieś bum. Wczoraj jak wyszliśmy, bo przecież nie możemy bez niego , to pogryzł drewnianą parasolkę i chyba mu zasmakowało, bo dziś wskoczył na SKRZYNIĘ i chciał dokończyć. Poza tym Bartek przyłapał go wczoraj jak trzymał w gębie rączkę od fotela :(
 4. I nie ma , że się z Rutkiem nie pobawisz. Przychodzi z zabawką i rzuca ci ją w twarz, ewentualnie zaczyna cię gryźć :).
 5. ja poproszę 1, 27, 52,54,57 w kt
 6. Pewnie nic. Rutek broi czy my jesteśmy , czy nas nie ma :)
 7. On ma dni kiedy jest całkiem fajnie , no ale to jest parę dni :)
 8. I pieczeń :P. No co Ty ja zwalam wszystko na psy, im jest bardziej pobłażane :)
 9. Stoi :), ale wędki też stały długo i nie ruszał. A przyszedł pewien dzień i poprzewracał. Szczęście, że chyba nic się nie stało (mogło się zrobić jakieś mikrouszkodzenie i okaże się dopiero jak ryba weźmie) , bo by była skórka z Rutka i pieczeń.
 10. Wstawiona. Już drugi dzień stoi :).
 11. Durnota lubi nowości. Co tydzień dostaje nowego pluszaka , ale nie pomaga. Tylko z Leosiem kradną sobie nawzajem. Rutek po cichu, a Leoś Rutkowi bezczelnie wyrywa. Cudaki. Ostatnio mu odwala jak wychodzimy, szczeka przez jakiś czas, w gorszych przypadkach ściąga kurtki, smycze inne rzeczy. Surcia nasza już odczuwa Sylwestra od paru dni, najmniejszy huk sprawia, że nie robi siku :(. Dziś już siedzi przy moich nogach i się trzęsie ciągle.
 12. Kupiliśmy skrzynię do przedpokoju z taką ale skórką ;P i boimy się wstawić :)