• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Anula

Members
 • Content count

  14649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Anula last won the day on September 6

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

4172 profile views
 1. Stokrotne dzięki.Może te podarowane pieniążki naszym bidulkom rozmnożą się.
 2. Jestem na wątku u pięknisia.Chłopczyk nie ma nic autentycznie.Deklaruję 20,00zł stałą deklarację.Niech ona zaowocuje.
 3. Jak się go doprowadzi do porządku obetnie,będzie śliczny.
 4. Zapraszam na wątek naszych sierotek. http://www.dogomania.com/forum/topic/340484-suczka-i-piesek-zamojskie-czekają-na-naszą-pomoc/
 5. Szukamy pilnie transportu. Wstępnie Bogusik ustaliła z jubu transport pod koniec tygodnia Zamość-Kalisz.Z Kalisza by odebrał psiaki TZ szafirki.Jeszcze nie znany jest koszt ani dzień.
 6. I jeszcze takie zdjęcia zrobione w schronie przez Tolę i Alaskan malamutte.
 7. Zakładam wątek następnym psiakom o dłuższej sierści.Psiaki przebywają jeszcze w Schronisku w Zamościu.Mają około czterech lat. Tyle tylko mamy o nich wiadomości.Zapewne jest konieczna kąpiel,wyczesanie psiaków i wycięcie dredów.Patrząc na zdjęcia serce pęka na miliony kawałków,w oczach widać tylko smutek i zrezygnowanie. Czy tym razem uda się też psiakom pomóc? Popatrzcie Kochani na zdjęcia,które zrobiła Tola i Alaskan malamutte będąc w schronisku: Sunia. Piesek. Czy zobaczymy roześmiane pycholki u psiaków To tylko zależy od nas. Mamy zarezerwowane miejsce w Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli. Koszt to: 250,00zł + karma + wet jednego psiaka.Jeżeli za sponsoruje nam Fundacja ZEA - karmę. Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe, Pomoc w postaci bazarków, Ogłoszenia, Transport i inna wszelka pomoc. Bardzo proszę pomóżmy psiakom,one nie ma nic swojego,jedynie wątek,który im założyłam.Niech opuszczą Schronisko tak jak inne psiaki dzięki naszej pomocy,a my znajdziemy im domki najlepsze na świecie.
 8. P.Grzesiu jest zaopatrzony w transportery,jest profesjonalistą.Od lat wozi psiaki.Jest z Koluszek k/Łodzi.Raz nam już przewoził psiaki do Nowej Soli z Zamościa.Biegnę zakładać wątek naszym bidom bo jeżeli Havanka będzie chciała zrobić bazarek transportowy to musi mieć wątek.
 9. Hania odpisała,że zajrzy na wątek aby zobaczyć zdjęcia ale zaprasza psiaka do siebie,ma nadzieję,że zgodzi się z czarnym maluszkiem.Koszt dla dogomaniaka to 250,00zł+karma+wet albo 300,00zł z karmą+ wet.