• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Anula

Members
 • Content count

  13739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Anula last won the day on March 31

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

3370 profile views
 1. Zapraszam na Ronisiowy wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/339656-roni-opuszcza-schroniskobędzie-oczekiwał-na-domek-u-szafirki/
 2. Tak opisuje Ronisia Alaskan malamutte: Byłam w schronisku. Roni zarezerwowany, odprowadzony do osobnego boksu, czeka na jutrzejszy wyjazd. Psiak jest przyjazny, pozwala się prowadzić na smyczy, domaga się o głaski!! Z książeczki wynika że ma ok 2 lat, max 2,5. A oto przystojniak: MAMY ZAREZERWOWANE MIEJSCE W HOTELIKU "SZAFIRKA" W NOWEJ SOLI /WOJ. LUBUSKIE I JEST JUŻ ZAPLANOWANY TRANSPORT NA 25.07.17. OPŁATA HOTELU 250ZŁ.+KARMA+WET.BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAGLĄDANIA NA RONISIOWY WĄTEK ORAZ WSZELKIEJ MOŻLIWEJ POMOCY!
 3. Nadeszła stała deklaracja od jaguska dla Likuni.Ślicznie dziękujemy. Przeniosłam OLX na Kraków.
 4. Byłam z Bogusik na wizycie po/a u Doni i Joki.Bogusik ma sporo fotek w telefonie,jak znajdzie chwilkę czasu to wstawi. Psiaki są bardzo ze sobą zżyte.Wszędzie razem,nawet na legowisku się kokoszą razem.Są przesympatyczne bardzo kochane,przytulanki.Donia nie może nabrać ciała,być może ma w genach charta .Donia i Joki ładnie jedzą.Mam wrażenie,że są bardzo szczęśliwe,mają ogrom przestrzeni do wybiegania się.Widać,że po całym dniu są zmęczone bo Joki na siedząco zasypiał.Donia uwielbia być na rączkach noszona.Mają sporo rąk do głaskania i duży kontakt z ludźmi,którzy przyjeżdżają sobie pojeździć na koniach.Konie cudowne,piękne,zadbane,kucyki jeszcze piękniejsze.Ogólnie psiaki mają bardzo dobre warunki.Jedynie rzuciła nam się przestrzeń pod bramą (koleiny).Państwo mają ją zlikwidować i zabezpieczyć. Dom pełen radości,uśmiechu na twarzy i wielkiej miłości do zwierząt a w nim nasza Donia i Joki.
 5. Dziękuję za cudowne wiadomości o Lili.Z przyjemnością czytam jak się sunia miewa i jak rozkwita.Za Lilą to już smutna przeszłość.Teraz dziewczynka jest szczęśliwa,wolna, niech cieszy się normalnym wspaniałym życiem u boku wspaniałych troskliwych ludzi.Marzy mi się aby Schroniska opustoszały i psiaki miały takie domki.Raczej marzenia się spełniają ale to jedno nie jest do pokonania nawet jak się bardzo pragnie.
 6. I ja melduję się u Iryska.Jest pięknym psem.Po wykąpaniu i wyczesaniu będzie cudo.Znajdzie domek migiem tylko trzeba go pokazać.Będę zaglądać do ślicznoty.
 7. Potwierdzam,pieniążki nadeszły dla Majeczki w kwocie 41,60zł.Ślicznie ja i Majeczka dziękujemy za pomoc.
 8. Takie rozwiązanie też jest dobre.Przeraził mnie koszt 1200,00zł opłaty.Aneta chyba mniej policzy za hotelikowanie.
 9. Nie ma zostać w schronie.Wcześniej napisałam,że trzeba pomóc psu zabierając go ze schronu. Konkretnie: zabrać dwie sunie do anecik,jeżeli anecik nie da sobie rady to Suzi przenieść do nowego Hoteliku z behawiorystą a Hana zostanie u anecik.
 10. Nie doczytałam wcześniej postu o zabraniu suń do anecik.To by było cudowne wyjście.Gdyby Suzi sprawiała problemy w co wątpię to ewentualnie by można było przenieść Suzi do Murki gdy zwolni się miejsce albo do nowego Hoteliku a Hanę zostawić u anecik.
 11. Być może Suzi odnajdzie się na wolności.Wiele psów przebywających latami w schronie mając słabą psychikę tak reaguje.Monotonia,brak bycia z człowiekiem,brak spacerów je wykańcza.Właśnie wykańcza te psy,które są słabe psychicznie.Tym bardziej trzeba pomóc psu.Tylko w tej chwili chodzi o kasę,jak udźwignąć finansowo dwa psy w nowym Hoteliku.Nie wiem jak wygląda sytuacja finansowa,czy da się radę?
 12. Figuniu,przy okazji dopytaj się weta czy można podawać przy Kreonie jeszcze enzymy trawienne AmylaDol.AmylaDol powoduje to,że kupa nabiera normalnego koloru.