• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Anula

Members
 • Content count

  13379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Anula last won the day on March 31

Anula had the most liked content!

About Anula

 • Rank
  Polkowice

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Polkowice

Recent Profile Visitors

2930 profile views
 1. Tola,jakie wiadomości o Florci? Co powiedział wet?
 2. Fajne ogólnie wiadomości a z psem zawsze trzeba pracować chcąc wyegzekwować to co się oczekuje. Orinek na spacerze żyje w innym świecie, w jego świecie na tle przyrody bo przecież pochodzi stamtąd.I nie dziwię się,że interesuje go ten jego świat a nie człowiek,który wciąż coś chce.
 3. Promyczku kochany bądź szczęśliwy w nowym domku. A Wszystkim,którym los Promyczka nie był obojętny bardzo,bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
 4. To teraz trzymamy kciuki za sterylkę i domek aby nie rozmyślił się.
 5. Ja nie napiszę tekstu,ledwo skleciłam ten co jest.Nie jestem w tym temacie dobra. Bardzo dziękuję w imieniu Likuni za ogromną pomoc.
 6. W moim przekonaniu tak jak wet zalecił trzeba zrobić profil tarczycowy.Przynajmniej jedno badanie do przodu.Przy tarczycy jest duża huśtawka nastrojów i to,że Alfik jest chudy.Czy Alfik dużo je? Ma apetyt? Z wyników wynika,że cukrzycy nie ma,a więc jedna choroba wykluczona. I jeszcze z tą łapką to może RTG zrobić? USG narządów też warto zrobić,sprawdzić co się dzieje w środku.
 7. Ja bym obcięła Alfika u dobrego fryzjera i kupiła mu ubranko.Po obcięciu i tak będzie marzł rano i wieczorem na spacerze.Alfik jest wychudzony a więc nie ma go co grzać.Profesjonalny fryzjer może pozostawić sierść nie wygoloną do skóry. Trzeba odkarmić Alficzka często dawać jedzonko dobre i po dwóch tygodniach będzie różnica na wadze. Sadzę,że po zakończeniu leczenia na spokojnie można Alfika ogłaszać.To nie jest stary pies ma 7 lat tak pisze na recepcie.Ludzie adoptują o wiele starsze psiaki.Teraz do domku jedzie niewidomy Promyczek ma ponad 10 lat.
 8. Ja też tak miałam jak nie było telefonów to byłam spokojna,natomiast jak dochodziło do konkretów to miałam duszę na ramieniu.Fatalne uczucie,niepokój a w myślach jedno-lepiej żeby nie było zapytania. No nic to czekamy na wiadomości o Tinusiowym domku,musi sunia mieć super domek po tym co przeszła, innej opcji nie przewiduję.
 9. Najważniejsze,że wszyscy domownicy Pusię kochają i Pusia ma tyle rąk do głaskania. I tak trzymać.
 10. Co u Tinusi słychać? Czy ma domek?
 11. A ja dopiszę tylko tyle,że bardzo szanuję Anetę za to co robi dla psiaków.Psiaki mają komfortowe warunki i to się liczy.A pieniądze to są nikłe w stosunku do warunków dla psiaków u Anety.Jak tylko pojawia się bazarek z psimi akcesoriami nasza Anecia już jest i robi zakupy,nie,nie dla swoich dwóch psiaczków bo one mają, tylko dla reszty bandy.
 12. No teraz Tobi wygląda jak rasowy terier.Fajnie został obcięty,profesjonalnie została nadana fryzurka.Dość często się zdarza,że fryzjer objedzie maszynką całego psa i uważa się za psiego fryzjera i jeszcze zgarnia kasę tylko nie wiem za co.W takim układzie samemu można obciąć psa bez potrzeby profesjonalizmu i wydawania pieniędzy.