• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Istar19

Members
 • Content count

  10112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Istar19 last won the day on July 24 2015

Istar19 had the most liked content!

About Istar19

 • Rank
  Istar19
 • Birthday 08/15/90

Contact Methods

 • Website URL
  http://przygarnijpsa.pl/

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Katowice
 • Interests
  Fotografia, moje psy i inne zwierzaki, czytanie...podstawy rysunku i grafiki ;)

Converted

 • Biography
  Jestem Wielką marzycielką, a przy tym osobą, która uwielbia pisać i nade wszystko kocha zwierzęta. Od ponad dwóch lat (2.5 roku ...jak to leci) jestem wolontariuszką w Katowickim schronie ...i już żyć nie mogę bez moich katowickich psiaków!
 • Location
  katowice
 • Interests
  uwielbiam spacery z moimi psami po lesie, w wolnych chwilach rysuje i pisze opowiadania ;)
 • Occupation
  chwilowo pracownik sklepu ..ale kto wie co przyniesie przyszłość :)
 1. super :) to jak Ci pasuje jakoś w przyszłym tygodniu, to się zgadamy ;) jedynie środa i niedziela mi nie pasuje, ale w resztę dni jak masz chwilę to bym przyjechała :)
 2. kupię szampon dla psów...nie mam wymagań - ma mi psa wyczyścić, jak się w czymś wytarza :D moje piesy alergii nie mają, więc jakikolwiek będzie dobry, byle był ważny...w domu się okazało, że psi szampon rok po terminie (to tak, jak się psy kąpie raz na ruski rok...) ;)
 3. mi również było miło :) a do pozostałych cioteczek paczuszki pójdą na pocztę jutro około południa :)
 4. przesyłka odebrana ;) dzięki bardzo cioteczko ! Dresik jest super, koszulka też pierwsza klasa :)
 5. w sumie nie wiem...musiałabym zobaczyć :D Bo czasem jak coś zobaczę to stwierdzam- - w tym będą moje psy fanie wyglądać :P Czy do Ciebie jakoś ewentualnie można wpaść w któryś dzień ? ;)
 6. To wpisz mi proszę 1 kaganiec...Lalka zjadła mi 3 kagańce od moich psów ...i muszę teraz uzupełnić psią garderobę, a taki mały powinien być na Maszkę ;)
 7. Przepraszam Cię :D Skupiłam się na tekście, a nie zerknęłam dokładnie na tytuł...moja wina. Powodzenia w szukaniu psiaka ;) wiem jak trudno jest wybrać tylko jednego wśród tylu potrzebujących. Dla niektórych duży pies zaczyna się od 25/30 kg ;) dlatego wstawiłam te psiaki. Dlatego am wspaniałą piątkę :p, ale życia poza psami nie mam za to zbytnio...coś za coś :)
 8. Hej :) nie doczytałam w jakim wieku szukasz psiaka? mam kilka kandydatów z Przytuliska Lisów (woj. Świętokrzyskie, gmina Morawica), przytulisko pomaga w transporcie na terenie województwa i województw ościennych. Po więcej informacji najlepiej zadzwonić do Edyty (numer 792-201-250), jeśli nie masz daleko można też Przytulisko odwiedzić (codziennie 10-16) Pierwszy psiak to Karmel, więcej zdjęć: http://przygarnijpsa.pl/karmel Karmel jest wielkości owczarka niemieckiego, ma około 1.5 roku. Jak tylko kogoś pozna, to jest fajnym, towarzyskim i kontaktowym psem. Nie jest agresywny, czasem tylko woli do kogoś nie podejść. Lubi suczki, ale za psami nie przepada - nie rzuca się jednak na psy nagminnie, ale zaczepiony nie będzie stał biernie.. Drugi kandydat to Kazan : http://przygarnijpsa.pl/kazan Kazan to piękny pies w typie owczarka niemieckiego. Ma około 2.5 roku. Dogaduje się z innymi psami. Nie jest agresywny, ale tak samo jak Karmel potrzebuje chwili by zaufać obcemu - w sumie to takie owczarkowate zachowanie :) Dla "swoich" to pies cudo - pieszczoch jakich mało! Uszka mu stoją...to są zdjęcia robione na krótko po tym jak trafił do przytuliska i był jeszcze troszkę speszony. Trzeci kandydat to Luzik: http://przygarnijpsa.pl/luzik Luzik jest młody, ma około 1.5 roku, wielkość też taka owczarkowa. Luzik jest pełen energii, ufny do każdego...on po prostu kocha cały świat. Trochę ciągnie na smyczy, ale tylko na początku spaceru - po prostu rozpiera go energia. Nie ma w nim grama agresji. Lubi inne psy i suczki (choć wiadomo mogą zdarzać się wyjątki) Czwarty kandydat Fresco : http://przygarnijpsa.pl/fresco Fresco to młody pies w typie labradora. Jeszcze ma tydzień kwarantanny, ale po tym czasie jak nie znajdzie się właściciel to będzie do adopcji. Jest bardzo aktywny, kocha człowieka. Nie wiem jak reaguje na inne psy, ale suczki lubi.
 9. i jeszcze poproszę 56.Dla dzieci
 10. cześć Kasiu :) zapisz mi proszę 48.Obroża na dużego psa KT 5 A te kagańce plastikowe nr 51 to jaki rozmiar? albo jak możesz to zmierz obwód w najszerszym miejscu :) Wszystkie masz takie same?
 11. Świetna, jak świetna...ona jest cudowna - choć to typ haszczaka :D Kiedyś chciałam takiego rasowca, ale teraz to wole jednak owczarki :P ale Lalka jest tak rozbrajająca, że nie w sposób jej nie kochać. Choć jak nagle wskakuje mi za bażantem w krzaki to nie jest wesoło :P Plus dla niej taki, że nawet jak pobiegnie za zwierzyną, to szybko wraca i patrzy gdzie jest Licho ;). Oczywiście staram się pierwsza zauważyć dzikie zwierzęta, co by Lalkę zawołać zanim za nimi pobiegnie...w 8 przypadkach na 10 się udaje. No i to tylko na łąkach, bo w lesie to biega luzem póki się interesuje zabawą z Licho bądź Maszą, a potem wraca na smycz :) Nie chcemy biednych zwierzątek straszyć. Powiem Ci, ze mieliśmy chwile zwątpienia...że sobie nie poradzimy, że popełniliśmy wielki błąd itp...ale człowiek uparty i dążył dalej - bo oddać psa z jakiegokolwiek powodu, to ja sobie nie wyobrażam. Więc dzień w dzień parliśmy wspólnie do przodu - i teraz tego nie żałujemy :) A jaka satysfakcja i radość człowieka bierze, gdy widzi, jak się temu psu w łebku poukładało i jaki jest teraz radosny...zmiana o 170 stopni jak nic ! Miód na serce taka pozytywna zmiana u psa, którego człowiek stara się wyprowadzić na ...psy :) Z dojazdem do Wrocławia może być problem...Lalka jak na razie była na jednej wycieczce pociągiem i autobusem i o ile spacer po Jurze bardzo jej się podobał, o tyle komunikacja miejska i międzymiejska to był dla niej koszmar....No ale myśmy mieli wybór, albo zrezygnować pomimo ładnej pogody z wyjazdu na jeden dzień na Jurę, albo zabrać ze sobą Lalkę :D No cóż...raz nasza zachcianka wygrała :P I pojechaliśmy... Pestkę i Maszę na 8-10 h mogę zostawić w domu pod opieką taty, ale Lalka to by mu zwiała w pierwszej minucie naszej nieobecności ^^ Więc biedne zostały w domu, a my z resztą stada poszliśmy na wędrówkę. Fajnie się spacerowało...powtórzyłby to człowiek...a tu trza czekać do wiosny na ładną pogodę. A tutaj nasze poranne głaski :) Trochę ją chyba telefon speszył, stąd to oblizywanie. Za to Licho nie jest rannym ptaszkiem :D przed 10 najchętniej z łóżka by nie wstawała :P
 12. biedna sunia :( ale teraz już będzie dobrze ! Zobaczycie, ze za parę miesięcy to będzie całkiem inny pies ;) Myśmy też mieli taką wycofaną suczkę...co pierwsze 2 tygodnie to był dramat...teraz po 3 miesiącach, to całkiem inny, radosny pies :) tuta porównanie...na górze Lalka w pierwsze dni po adopcji, na dole zdjęcia sprzed tygodnia ;) Więc będzie dobrze i z Naszą bezimienną jeszcze sunią!
 13. Hop Hop do góry ! Sunia potrzebuje kasy na dobry start i super imienia ! :)