• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Istar19

Members
 • Content count

  9600
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Istar19 last won the day on July 24 2015

Istar19 had the most liked content!

About Istar19

 • Rank
  Istar19
 • Birthday 08/15/90

Contact Methods

 • Website URL
  http://przygarnijpsa.pl/

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Katowice
 • Interests
  Fotografia, moje psy i inne zwierzaki, czytanie...podstawy rysunku i grafiki ;)

Converted

 • Biography
  Jestem Wielką marzycielką, a przy tym osobą, która uwielbia pisać i nade wszystko kocha zwierzęta. Od ponad dwóch lat (2.5 roku ...jak to leci) jestem wolontariuszką w Katowickim schronie ...i już żyć nie mogę bez moich katowickich psiaków!
 • Location
  katowice
 • Interests
  uwielbiam spacery z moimi psami po lesie, w wolnych chwilach rysuje i pisze opowiadania ;)
 • Occupation
  chwilowo pracownik sklepu ..ale kto wie co przyniesie przyszłość :)
 1. no, w końcu dodałam nowe zdjęcia i nową sunię na stronę :) niestety rano miałam problem, ostatnio Patryk musiał mi na nowo system na komputerze wgrywać i coś mi nie działało...musiałam poczekać aż mi naprawi :) ale już jest ok więc i strona aktualna :)
 2. wiem, że ciężko...ale to choć zrób proszę Trevorowi i Mentorowi, reszta nie ma najgorszych zdjęć to sobie jakoś poradzę, może kilka zmienię graficznie (jakaś ramka czy coś) co by mi olx przyjął :)
 3. onka pięknaaa...no cóż...kiedyś będę mieć wymarzonego owczarka :P jutro dodam zdjecia na stronę. Edi, ja wiem, że czasem masz krucho, ale jakby jakimś cudem udało Ci się zrobić choć po 5 zdjęć niektórym psiakom, to byłoby super...bo już nie wiem jak dawać psy na olx żeby mi ogłoszeń nie odrzucało...jest inny tekst, inny tytuł, ale zdjęcia te same i co parę dni odrzuca mi ogłoszenia :( (robię na dwa miasta z różnych kont i niektóre przechodzą bez problemu, a inne wciąż odrzuca) psiaki, którym przydałyby się zdjęcia: - Fen, Play, Trevor i Mentor Suniom też by się przydały, ale nie aż tak koniecznie. - Fela, Vega i Fryga : Fela ma zdjęcia z zimy, mało ją na nich widać ;), Fryga się cosik na zdjęciach wierciła i też przydałyby się jej zdjęcia na których byłoby widać jaka z niej piękna suczka, Vega ma fajne zdjęcia, ale też zimowe i troszkę mało jest na nich wyraźna :) A jak się ma Hebanek?
 4. Ogłoszenia zrobione według zaleceń z maila :) Jedynie jutro około południa zrobię ogłoszenia na Katowice Treworowi, Playowi i Fenowi - bo choć teraz zrobiłam z innym tytułem, tekstem itp, to i tak mi odrzuciło...ale jutro zrobię je jeszcze raz :) Stronę również jutro zaktualizuję, bo dziś mają jakieś pracę serwisowe na serwisie manifo i ciężko chodzi, jutro ma już być dobrze :)
 5. jasne :) ogłoszenia mogę zrobić albo jutro 15-17 albo w piątek rano :)
 6. szkoda Jagódki :( widocznie to nie był ten dom...albo potrzebowała więcej czasu... to jeszcze mi napisz kto i na jakie miasto ogłoszeń potrzebuje - to bym zrobiła nowe, a nie tylko odświeżała jak leci ;)
 7. jak zwykle dobre i gorsze wieści...Biedna Mistra :( Trzymam kciuki za zdrowie Abby ! A Gatta jest młoda..w końcu się otworzy do ludzi ;) jutro zaktualizuję stronę - na stronie już wiosna zawitała ;) w przeciwieństwie do tego co jest za oknem....deszcz, deszcz i deszcz :(
 8. poproszę o wysyłkę książeczek listem nierejestrowanym :)
 9. książki

  dziękiiiii za zaproszenie...wiesz jak sprawić bym zbankrutowała :D a mam tyle nowych książek, co w kolejce stoja do przeczytania...no ale nie można nie spr czegoś dla siebie wygrać... poproszę więc za wywoławczą :) 57 59 i Nr 63 Pilipiuk "Norweski dziennik" cz. 1 - 3
 10. poszły dziś paczuszki do wszystkich cioteczek co podały mi adresy :) czyli potrzebuje jeszcze adresu cioteczek Anetek100 oraz Olka1912 oraz informacje od Anecik, kiedy może odebrać fanty w Galerii Katowickiej :)
 11. ok, to spokojnie poczekam aż sunia się rozrusza i wtedy uaktualnię opis :)
 12. i jak się psina czuje? Jak jej łapki? czeka ją jeszcze jakaś operacja? Nie wiem co napisać na stronie :)
 13. kurka Jett akurat zmieniałam już dwa razy....coś się czasem nie zapisuje :(