• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Istar19

Members
 • Content count

  9361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Istar19 last won the day on July 24 2015

Istar19 had the most liked content!

About Istar19

 • Rank
  Istar19
 • Birthday 08/15/90

Contact Methods

 • Website URL
  http://przygarnijpsa.pl/

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Katowice
 • Interests
  Fotografia, moje psy i inne zwierzaki, czytanie...podstawy rysunku i grafiki ;)

Converted

 • Biography
  Jestem Wielką marzycielką, a przy tym osobą, która uwielbia pisać i nade wszystko kocha zwierzęta. Od ponad dwóch lat (2.5 roku ...jak to leci) jestem wolontariuszką w Katowickim schronie ...i już żyć nie mogę bez moich katowickich psiaków!
 • Location
  katowice
 • Interests
  uwielbiam spacery z moimi psami po lesie, w wolnych chwilach rysuje i pisze opowiadania ;)
 • Occupation
  chwilowo pracownik sklepu ..ale kto wie co przyniesie przyszłość :)
 1. to jeszcze też w opcji Kt 356, 379, 411, 420 i tyle myślę :) podziwiam Cię za wystawienie tak wielkiego bazarku ! Mi przy 300 fantach się pod koniec już nieeee chce ;)
 2. w opcji KT poproszę jeśli jeszcze wolne : 50, 74, 82, 155, 166, 191, 234 i rozglądam się dalej :)
 3. super :) to dorzuć jeszcze 117 a :)
 4. kochana - czy możliwa jest zapłata 10 lutego? bo interesuje mnie myszka Mini ale no..przed wypłata to ciężko w tym miesiącu :) jak możliwa zapłata 10 lutego to poproszę Mini - nr 30 :)
 5. aaa miałam potwierdzić, że bluza dotarła i jest taaaaka śliczna...że aż szkoda, że nie robią takich dla dużych, wiecznych dziewczynek :P
 6. tyyyleee zdjęć...kochana ja jutro wieczorkiem stronę ogarnę :) dziś się paskudnie czuje, a jeszcze o 4 pobudka do pracy :( jutro muszę w końcu powysyłać paczuszki i bazarek do końca rozliczyć...jak to wszystko zrobię to wyślę Ci maila z rozliczeniem konta. czekają mnie teraz ciężkie 2 tygodnie w pracy, więc z góry przepraszam jak będę mieć zaległości. PS. zdjęcia mogą wychodzić ciemne przez kontrast - śnieg - choinki...na śniegu fajnie wychodzą zdjęcia jaki tło jest jaśniejsze - np więcej śniegu, albo otwarta przestrzeń, można też z lampą popróbować zdjęcia robić :) Ale nie są złe te zdjęcia...piękne psiaki na nich dobrze widać !
 7. To dobrze.. bo jakoś mi pisała parę dni temu z pytaniem, co z umową, pewnie wtedy jeszcze do niej nie dotarła :) nowy bazarek się zaczął i skończył :) na maila Ci wysyłałam linka...jak prosiłam o wycenę fantów :) wyślę wyślę maila z rozliczeniem, jak się doliczę pieniążków z ostatniego bazarku :)
 8. Istar ma problemy :( Starsza Nuka na dniach wraca do domu...ale... W tej chwili świadomie, nie możemy zabrać do siebie kolejnego psa, jakby już u nas był, to byśmy musieli sobie dać jakoś radę - wyjścia by nie było, ale w sytuacji jakiej jesteśmy teraz to branie Jędrusia do siebie to byłaby niestety bardzo nieodpowiedzialna decyzja, bo możliwe jest, że będziemy musieli się przeprowadzić, a raczej nigdzie nie znajdziemy domu z podwórkiem...i przeprowadzka będzie do mieszkania. Jest mi głupio, bo o tym psiaku myślę cały czas i na wątek zaglądam choć się nie odzywam. I siedzi mi gdzieś tam w głowie. Pociesza mnie fakt, że u Mortes Jędruś ma się dobrze ! Może nie mieszka na salonach, ale mu to chyba nie przeszkadza...ma ciepło, kumpli to zabawy i poświęcony mu czas od człowieka. Przepraszam, że dałam Wam nadzieję, ale życie czasem komplikuje nam sprawy :( Jak Jędruś będzie potrzebował już ogłoszeń to dajcie znać, porobię mu. A co do obszczekiwania obcych - to w sumie normalne u psów...moje choć mają duży kontakt z obcymi i tak za każdym razem w domu, czy na podwórku robią raban jak ktoś chce wejść...Jędruś pilnuje swojego :) na bazarku w grudniu uzbierało się dla Jędrusia 175 zł, podeślij mi Mortes nr konta
 9. Cudowne psiaki wylądują na stronie popołudniu :) Edi proszę potwierdź otrzymanie pieniążków z tego zapomnianego bazarku :) uzbierało się dla Słodkopsiaków 425 zł Nowy bazarek zakończył się 10 stycznia - jestem w trakcie rozliczania go, to jak się rozliczę do końca to też poproszę wtedy o potwierdzenie...ale to jeszcze parę dni :) po rozliczeniu drugiego bazarku jak zwykle wyślę Ci maila ;) PS. przypominam o Zoro - Pani Lucyna czeka na umowę i chipa :)
 10. dostałam ostatnią wpłatę :) Tak więc w końcu zamykam bazarek ! Nadpłaty podzieliłam po równo dla słodkopsiaków i Jędrzeja : nadpłat było 19.80 zł co daje po 9,90 dla jednej i drugiej strony :) Dla Słodkopsiaków uzbierało się z fantów 415 zł + nadpłaty = 424.90 czyli na konto Słodkopsiaków idzie 425 zł ! Dla Jędrzeja uzbierało się z fantów 165 zł + nadpłaty 9.90 zł = 174, 90 zł czyli na konto Jędrzeja idzie 175 zł ! :) Bardzo wszystkim dziękuje za udział w bazarku ! Nie wysłane paczuszki pójdą niebawem - bo nowy bazarek, z którego jest wspólna wysyłka już też się skończył i we wtorek idę na pocztę :)
 11. dziękuje za zaproszenie. w tym miesiącu nie jestem w stanie pomóc :( kiepski to dla mnie miesiąc..a gdzie kolejna wypłata... deklaracji stałej też nie mogę obiecać, chyba, że jakiś psiak, którego wspomagam finansowo znajdzie dom, ale jakiś grosik mogę przelać na biedaka ...tylko to dopiero po 10 lutego :(
 12. Poszły pw...pomyślałam, że lepiej od razu, ale nie wiem czy dobrze bo pomieszałam troszkę cioteczce Dorot131 - bardzo przepraszam ! Idę spać :) dobranoc!
 13. iiii...KONIEC ! bardzo dziękuje wszystkim kupującym i hopającym ;) pw powysyłam jutro, albo w czwartek, proszę o cierpliwość :)