Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content count

  17242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Havanka last won the day on September 16

Havanka had the most liked content!

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi
 1. A gdzie jest moja Prawa Ręka??? Danusiu, czy wszystko u Ciebie dobrze ? Smutno mi bez Ciebie...
 2. Witam nocne i wczesno ranne Pszczółki ! Oby ten dzień obfitowal w gości, bo Eliczek i Tinka czekają !
 3. Zagladam do Lemi i Holi po dluzszej przerwie, bo ostatnio z czasem bylo krucho i bardzo się cieszę, ze szykuje sie domek dla Holi! Lemi tez go znajdzie. Mam wrażenie,że Lemisia ma za sobą jakieś potwornie złe przeżycia,ktore blokują ja jeszcze. Mysle, że czas i miłość pokonają ta blokadę i sunia odzyska radość z życia.
 4. Kto jeszcze wybiera się w odwiedziny do Elik i Tinusi?
 5. Czy w związku z tym, rodzina nie zechce jej reklamować? A tak poważnie, to bardzo się cieszę, ze Neska, mimo, że gryzoń, jest kochana i życie bez niej byłoby nudne !
 6. Marticzko, dziękuję, że skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś ! Sprawiłaś mi ogromną niespodziankę a Tinusi i Eli bardzo pomogłaś. To się Eliczek ucieszy z czekoladek a Tinusia nie ma szans się zgubić ! Kochane moje Słoneczko, ściskam Cię i przesyłam moc pozdrowień !
 7. Szafirko, pięknie dziękuję za potwierdzenie. Ja też mam już ostatnią wpłatę i teraz mogę zamknąć bazarek. Widok szczęśliwej, psiej gromadki, która zmieniła się nie do poznania, jest nagrodą za wszelkie trudy.
 8. Anulka, ja też poproszę o numerek. Dziękuję, ze dzięki Tobie mają szansę...
 9. Aldrumko moja kochana, dzięki, że przyszłaś z pomocą !!! Elusia jak nic, ucieszy sie z tak pysznych czekoladek ! Ściskam mocno !!!
 10. Kochani, Elik czeka na odwiedziny z pyszną sałatką i dobrym winkiem !
 11. Ja też zapraszam w odwiedziny !
 12. Właśnie miałam pytać o odzew z ogłoszeń. Widzę jednak, ze szału nie ma. Ogłoszenie Miki na olx własnie odświeżyło sie automatycznie, ale dobrze byłoby, gdyby wyróżnienie trwało dłużej. TEN domek musi gdzieś być !!!
 13. Wtatara, witamy zimnym rankiem !
 14. Witajcie ranne ptaszki !!! Podziwiam za tak wczesną porę wstania z ciepłego łóżka. Razem z Wami zapraszam w odwiedziny do Elik i jej podopiecznej Tinki.
×