Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
 • Content count

  16817
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Havanka last won the day on January 25

Havanka had the most liked content!

About Havanka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 • Interests
  czworonogi
 1. A to teraz juz wszystko jasne !!! Bardzo,bardzo Ci dziekuje ! W takim razie do mety jest juz tylko 30 km ! Buziaczki na dobranoc ! Piszę juz z komórki,bo jestem w łóżeczku.
 2. Witaj Renatko ! "Przeleciałam" jeszcze raz wszystkie posty na tym bazarku, ale nie znalazłam Twojego postu z deklaracją. Czy wpłaciłaś na moje konto pieniążki?
 3. Kochani, już tylko 45 km brakuje, żeby Szyszka dojechała szczęśliwie do Hoteliku ! Zapraszam fanów sunieczki do ufundowania przejazdu na kolejnych odcinkach drogi. Może uda się jeszcze dziś dojechać do celu ?
 4. Danusia jest !!! Tak się cieszę, ze przyszłaś i przyniosłaś 2 DYSZKI dla Szyszki !!! Coś czuję, ze zaraz będziemy w hoteliku ! Danusiu kochana, pięknie dziękuję !!!
 5. Spójrzcie tylko, czy to ta sama sunia???
 6. Martusia jest MISZCZEM !!!
 7. Ojej !!! Nawet mi się nie śniło, że nadejdzie tak ogromna pomoc ! Miryca, nie wiem, jak dziękować... Nigdy nie odmawiasz pomocy, kiedy o nią proszę. Dzięki Tobie jesteśmy już prawie na miejscu ! Dziękuję !!!
 8. No i spóźniłam się trochę na bezpośrednią relacje z trasy. Nasza Szyszeczka podróżuje pięknym, czerwonym autem o napędzie hybrydowym i z daleka widocznym transparentem ! Porusza się lotem błyskawicy, bo koła nie nadążają za nadwoziem ! Martusiu, piękna i emocjonująca relacja z trasy ! Bardzo dziękuję !
 9. Dzięki Aniu za info. Skrzętnie zanotuję i może się poznamy. Saruś jeszcze trochę brakuje, ale moze dozbieramy chociaż do połowy. Chyba większość wypoczywa podczas weekendu.
 10. Jolu, ale sprawiłaś mi niespodziankę z samego rana ! Dziękuję, ze skorzystałaś z zaproszenia i na dodatek jeszcze pomogłaś pokonać taki kawał drogi. Dzięki serdeczne !!!
 11. Witaj Sarro. Tak, zostało jeszcze 2/3. Oby się udało...
 12. Ja też zaglądam i bardzo się cieszę, ze sunia robi postępy. Joasiu, kiedy już podejmiesz decyzję o jej ogłaszaniu, daj znać, pomogę.
 13. Dzień dobry ! Miłego dnia życzę Ci Agnieszko ! Mila-ada przyszła ! Witam pięknie na bazarku i bardzo dziękuję za pomoc ! Dzięki niej Szyszeczka jest znów bliżej hoteliku ! Dobrego i miłego dnia !
 14. Ale mają królewskie łoże ! Kolorowych snów, bo jutro znów czeka praca w ogrodzie !
 15. Tak, skaczemy wysoko i wciąż zapraszamy,nawet w nocy !
×