• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Tola

Members
 • Content count

  24891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Tola last won the day on May 24

Tola had the most liked content!

About Tola

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

5598 profile views
 1. Anulko - wszystkie te szczęśliwe zwierzaki mają swoje nowe życie dzięki Waszej pomocy :) Gdyby nie wspaniała współpraca tutaj na forum - nic by nie było. Pokazuję te zdjęcia, bo wiem, że dodają skrzydeł, wywołują uśmiech, łzy szczęścia. Tyle jest jeszcze psich i kocich nieszczęść, ogrom - nie wszystkim niestety da się pomóc; zdjęcia szczęśliwców pokazują, jak bardzo warto ratować te pojedyńcze zwierzaki
 2. Wczoraj w Bydgoszczy zabieg sterylizacji miała moja tymczasowiczka Żelka. Wszystko jest ok, wczorajszy cały dzień sunia przespała. Pani zrezygnowała z pokrycia przez ZEA kosztów zabiegu (umawialiśmy się, ze opłacimy zabieg) i prosiła, aby przeznaczyć je na kolejnego psa w potrzebie. Bardzo dziękuję!
 3. Zapraszamy, wciąż otwarte :)
 4. I nie powstrzymam się przed pokazaniem Eli, ;)
 5. Dex na salonach w Poznaniu :) Na jego watek już nikt nie zagląda, ale zdjęcia wrzucę i tam
 6. Działkowicz Borysek pozdrawia z domu w Lublinie - ale urósł, jeszcze niedawno mieścił mi się na dłoni Maja pozdrawia z Rembertowa :) Suczka Roxi , katowana kiedyś przez właściciela i kocurek Maciuś z zamojskiego osiedla tez mają się wyśmienicie :) Z ich Panią nadal mam kontakt, chociaż 3 lata temu wyjechała z naszych stron i zamieszkała pod Inowrocławiem. Pani Maryla była kiedyś naszym fundacyjnym DT
 7. Dobre wieści z nowych domów :) Jak ja lubię takie chwile :) Funia z zamojskiego schroniska adoptowana parę lat temu przez Jolanta08:) Zamojski Melon w domku w Warszawie :)
 8. U nas tylko Zula i teraz Florka, no i dochodzące i dojeżdzające koty syna i córki;) Wnuków na razie nie mamy, to "bawimy" Henryka i Elę, gdy dzieciaki wyjeżdzają ;) Psiak, który do nas trafia musi więc tolerować koty.
 9. Miła szczęśliwa, nadrabia stracony w schronie czas, tylko jeszcze żeby znalazł się ten jedyny domek...
 10. Szronik na pewno ma tez pakiecik ogłoszeń od Havanka. Trzymam kciuki, niech slodziak jedzie wreszcie do siebie!
 11. Potwierdzam Wszystko zgodnie z procedurą