• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Tola

Members
 • Content count

  26655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Tola last won the day on November 5 2017

Tola had the most liked content!

About Tola

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Zamość

Recent Profile Visitors

8264 profile views
 1. Może ona była z zamojskiego schroniska... Przy aborcyjnych sterylkach robią takie długie cięcia, moja Florka zabrana ze schronu tez ma taką bliznę.
 2. To nie pierwszy pies, zabrany z zamojskiego schroniska , który tak kończy niestety, przykładem była m.in. nasza dogomaniacka Auris:( Niektórzy za nic mają takie psy ze schronisk - jak nie ten, to będzie następny. Nie ma żadnej kontroli, każdy może przyjść i wyjechać z dowolnie wskazanym psem. A potem go porzucić i przyjechać po następnego. Parę dni temu zadzwoniła do mnie kobieta w sprawie adopcji kota. Na moje pytanie, czy miała już kiedyś kota odpowiedziała, ze tak, ale to był tylko bezdomniak, wpadł pod samochód i ona teraz chce normalnego kota.
 3. Jak najbardziej :) Bardzo dziękuję!
 4. Jak nie macie kochani jeszcze wybranej organizacji to bardzo proszę o przekazanie 1 % fundacji ZEA, to dzięki takim wpłatom możemy pomagać bezdomniakom.
 5. Rzadko tutaj zaglądam, więc dopiero dzisiaj dziękuję i życzę samych wspaniałości w tym Nowym Roku!
 6. Dla Alfreda zbrakło mi reputacji, poprawię się jutro;)
 7. Piękne zdjęcia szczęśliwych zwierzaków, a na Bajutka, mojej schronowej miłości nie mogę się napatrzeć:) Sylwester wiedział, pod czyje drzwi sobie przycupnąć:) Niech Wam się wiedzie chłopaki! I króliczce razem w Wami też!
 8. Jak nie macie kochane jeszcze wybranej organizacji to bardzo proszę o przekazanie 1 % fundacji ZEA, to dzięki takim wpłatom możemy pomagać bezdomniakom.
 9. Zea dopłaci po 30 zł do każdego psiaka za szczepienie i odrobaczenie, czyli poproszę fakturę na 150 zł.
 10. Ok, to czekam. Zea dopłaci po 30 zł do każdego psiaka za szczepienie i odrobaczenie, czyli poproszę fakturę na 150 zł.
 11. Zaglądam tutaj codziennie, czekam jak wszyscy na dobre wiadomości, a teraz zaciskam kciuki jeszcze mocniej za jutrzejszy dzień, oby wszystkie dobre siły sprzyjały jamorowi i udało się złapać Likunię! Likusiu - obyś kolejną noc spędziła w swoim domu!