• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Ellig

Members
 • Content count

  24118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ellig last won the day on May 6 2013

Ellig had the most liked content!

About Ellig

 • Rank
  Ellig

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Joli Bord
 • Interests
  kontakt mailowy: [email protected]

  "Psy wkraczają w nasze życie, aby uczyć nas o miłości.
  Odchodzą, aby uczyć nas o stracie.
  Nowy pies nigdy nie zastąpi starego, ale powiększa nasze serce.
  Jeśli kochałeś wiele psów, Twoje serce jest ogromne."
  ~ Erica Jong

Converted

 • Location
  Jolie Bord

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. Wyświetleń: 350 Tel: 10 Obserwuje: 6
 2. Nadal czekamy na zgłoszenia potrzebujących zwierzaków. Kwietniowa deklaracja Pipi została odesłana z powrotem...nie mamy odpowiedzi od omi. Trzy osoby, które płaciły deklaracje omi, Pipi, sleepingbyday , nie zgłosiły aktualnie potrzebujących psów lub kotów.
 3. Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia dla Was.
 4. Nie ma za co dziękować... na olx już jest duże zainteresowanie sunieczkami, trzymam kciuk za dobre domki. Wyświetleń: 189 Tel: 6 Obserwuje: 6
 5. Pierwsze ogłoszenia. https://www.olx.pl/oferta/dwie-niespelna-3-miesieczne-sunie-szukaja-domu-razem-lub-osobno-CID103-IDmnBlc.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/355157/Dwie-niespelna-3-miesieczne-sunie-szukaja-domu/#.WSKpW9ykLX4 https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/ursynow/dwie-niespelna-3+miesieczne-sunie-szukaja-domu-razem-lub-osobno/1001985738360910480538809
 6. Pomoc z Klubu WB dla kotów na leczenie w wysokości 200 zł, została przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie. Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku banerka. Życzymy dużo zdrowia ! :)
 7. Pomoc z Klubu WB dla Gucia w wysokości 200 zł, została przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie. Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku banerka. Życzymy dużo zdrowia Guciowi i dobrego domku! :)
 8. Pomoc dla psa Gucia w wysokości 200 zł i dla kotów również w wysokości 200 zł po akceptacji Mestudio została przyznana.
 9. Proponuję pomoc w wysokości 200 zł dla Gucia i 200 zł na leczenie kotów. Bez potrzeby zwrotu 25%, ponieważ sylwija przez kilka lat płaciła składki i rozlicza pomoc.
 10. Dzień dobry, Sylwia, napisz prosze na watku Klubu WB, jakiej dokładnie pomocy potrzebujesz , klub może Ci przyznać 200-25% na lecznie psów, chyba ,że poprosisz sbd i Ona zawnioskuje o pomoc dla Twoich podopiecznych w większej kwocie, ponieważ płaciła skladki i ma do tego prawo. Dużo zdrowia dla wszystkich!
 11. OK, przepraszam ,ale jestem bardzo zmęczona.
 12. Konkretna pomoc na konkretną rzecz w określonej kwocie nie ma znaczenia czy już , czy na zaś , przecież ktoś może nie miec pieniędzy na np. szczepienie. baner jest z poprzedniej pomocy. Przypominam też , że Sylwija płaciła skladki przez kilka lat i dlatego powinna dostać pomoc bez odliczania 25%. Inka dziękuję bardzo ,ale czytam watki, jeżeli ktoś wnioskuje o pomoc. To mój obowiązek jeszcze przez chwilę.
 13. książki

  Hop do góry!
 14. Serdecznie dziękujemy!
 15. Jestem za udzieleniem pomocy dla Gucia.