• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kajtek

Members
 • Content count

  420
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kajtek

 • Rank
  Advanced Member
 1. Straszne to wszystko Ewuniu, taka kumulacja nieszczęść w krótkim czasie :-(. Ja też dotąd nikomu nie pisnęłam słowa, ale w dniu, w którym odchodził Wasz Semik, byłam z Tobą myślami tak bardzo, że już po, szłam do sklepu i niewiele brakowało, a wlazłabym pod manewrujący pociąg. Takie nieznających się ale czujących jednakowo osób, braterstwo zwierzolubów. Mocno Was wirtualnie tulę i wiele sił fizycznych i duchowych życzę <3
 2. Agat sunia sama nie wie co się dzieje z jej ciałem, coś może boli, jakieś skurcze, kapie wydzielina, srom powiększony, rozpulchniony, często siada i wylizuje się. Psina się denerwuje, możliwe, że to pierwsza cieczka i dla niej nowość? Może mieć zmniejszony apetyt, a zwiększone pragnienie, to nie choroba! Będzie znacznie częściej siusiać, zostawia swój ślad "jestem chętna - szukajcie mnie". Kiedy będzie gotowa do zapłodnienia, może przyjmować odpowiednią pozycję: podnosić ogon i wystawiać pupę. W tym czasie raczej nie będzie zainteresowana długimi spacerami, zabawą do upadłego i jeśli spotka płodnego samca, nie będzie go odpędzać, straszyć, warczeć. Może to drastyczne, ale ja chodziłam z bambusowym kijkiem, suczka przy nodze i nie spuszczałam z niej wzroku, zamach kijkiem do przodu i do tyłu /takie półkole/, jeśli słyszałam auu, to zalotnik zbliżył się zanadto :-(. Nie myślcie, że się znęcałam nad "podrywaczami", machałam broniąc cnoty suczki. Po sterylizacji też miała zalotników ale to już niczym nie groziło. A teraz coś ku przestrodze: na Tobie Agatko też zostanie zapach, to dla postronnych powód do śmiechu, ale... sąsiad otworzył bagażnik, nachylił się, a piękny chart afgański na niego wskoczył ... :-(, tego samego charta zaprowadziłam do jego domu i całą drogę groziłam mu kijkiem, śmiałam się do mijanych znajomych, lecz wcale mi do śmiechu nie było! W każdym razie i ja i mój honor ocalały :-)
 3. Dziękuję rozi :-). Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że Nowy Rok powitamy wystrzałami korków szampana, nie "popisami" pirotechników!
 4. rozi dla Actimela wyprodukowano 5000 buff, nie mają oznaczeń, a więc przyjmijmy wariant podstawowy, taki jak tu https://sklepbuff.pl/product-pol-2159-Chusta-Original-Buff-R-MOUNTAIN-BITS.html czyli polecany zakres temperatur od 0 do 20 stopni C. Nie są ocieplane, nie ma info o UV protection. Można stosować pod kask rowerowy, narciarski ale gdy chcesz szusować na mrozie z goła głową, czy brać udział w wyścigach psich zaprzęgów ;-),to nawieje w uszy i zmarzniesz. Podczas biegania pot nie spływa do oczu, chroni przed pyłem na polnej czy leszowej drodze, kiedy wiatr lub deszcz zacinają i duszą, lżej się oddycha,itp. Swoją noszę i jestem zadowolona, mam długie włosy i fajnie je chroni; bezproblemowe pranie, natychmiastowe suszenie, no i żadnych potówek na karku... Pozdrawiam :-) :-)
 5. To nie był dom dla niej - adoptujący - tak, ale jego babcia w wieku przypuszczam - 70 plus, bez wcześniejszych doświadczeń z jakimkolwiek własnym psem?
 6. Wysłane. Dziękuję :-) A może jeszcze ktoś chętny na taki sam kalendarz ? Może buffy, bo przyszły następne wygrane?
 7. Przesyłki dla Majowej i Istar wysłane dopiero dziś - przepraszam, przez 2 dni miałam internet tylko w telefonie. Wiadomości do obu Pań wysłane, a w nich numery przesyłek do śledzenia na stronie Poczty Polskiej. Dziękuję wszystkim :-)
 8. Aldrumko, dobrze, że zajrzałam, Ty mieszkasz w W-wie, ja pod ;-). Może się jakoś porozumiemy w sprawie łącznej wysyłki dla Istar? Buffy są w kopercie, gotowe do wysyłki, czekają na sygnał do drogi ;-) Kalendarz zrolowany, spięty tytrytką ;-), składaną torbę dla Istar można spokojnie włożyć do rulonu i dopiero opakować
 9. Tyś/ka/ napisz do elik wprawdzie to tydzień przedświąteczny... ale może wygospodaruje trochę czasu. Istar wychowa sunię, ja Ją podziwiam, taka drobinka przewodzi coraz większemu stadu <3
 10. Aldrumko wysłałam Ci na maila i serdecznie dziękuję :-). Tu krótki filmik z kilkoma zaledwie możliwościami noszenia buffek :-)