Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Monika z Katowic

Members
 • Content count

  10378
 • Joined

 • Last visited

About Monika z Katowic

 • Rank
  Monika z Katowic
 • Birthday 12/09/1966

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Uwielbiam kundelki. W sercu noszę moją TAPINKĘ i mojego FREDZIA.
  Te dwa psiaki ukochane podarowały mi długie lata szczęścia, bezwarunkowej miłości, przyjaźni i radości...

Converted

 • Biography
  szczęśliwa właścicielka dwóch kundelków - Fredzia i Tapi
 • Location
  Katowice
 • Interests
  Jestem zwykłym i skromnym zwierzolubem.
 • Occupation
  -

Recent Profile Visitors

2090 profile views
 1. Ale ja jestem Monika z Katowic - hi, hi, hi. Pozdrawiam serdecznie :)
 2. A ja poproszę oba noże numer 14 po 7 złotych za sztukę :)
 3. Poproszę numery : - numer 11 (obie zapalarki) - numer 13 (a ile jest tych plików??) - numer14 (oba nożyki z zieloną rączką).
 4. Poproszę za cw; - numer 14 (oba noże), - numer 17, - numer 25.
 5. Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom!

  Oczywiście - jestem za! Koniecznie trzeba pomóc Beti - najlepiej w kwocie 200 złotych.
 6. Zakończony.Książki i inne do 16.02.2018

  Dziękuję najserdeczniej!!! Wysłałam na konto bazarkowe kwotę 26 złotych (za podkładki oraz przesyłkę w postaci listu ekonomicznego).
 7. Zakończony.Książki i inne do 16.02.2018

  A są jeszcze te silikonowe podkładki pod szklanki???
 8. Dziękujemy serdecznie za głaski - już przekazane do adresatek :) Plamka i Kropeczka dogadują się dużo lepiej niż na początku. Trwa faza, którą określiłabym jako "ostrożne koleżenstwo" :)) Część rzeczy zaczynają robić razem (szczekanie, bieganie po mieszkaniu, żebranie o smaczki lub pieszczoty). Część - nadal osobno (siedzenie na kolanach, zaskarbianie uwagi naszych gości, wypoczywanie po obiadku lub spanie). Na fotce poniżej - zrobionej przed chwilą - nasze małe śpiochy. Widać tu pewną różnicę upodobań - Kropeczka od zawsze uwielbia wszelkie poduszki i podusie. Mości się na nich z wyraźną przyjemnością. Natomiast Plamka ciągle robi porządek na swoim legowisku - systematycznie wywala z niego wszelkie miękkości. Toleruje tylko puszysty kocyk i ozdobną pieluszkę.
 9. Pozdrowienia serdeczne od Pelikanka dla wszystkich wspaniałych darczyńców, zapewniajacych mu dobry, spokojny byt! Oczywiście mam nowe zdjęcia z krakowskiego domku, za które serdecznie dziękuję! Dzisiaj krótka ballada o ukochanym pelikankowym posłanku... To dla Niego najpiękniejsze, namilsze miejsce na ziemi! I Filipkowi też się tak wydaje - a przecież ma swoje własne łożeczko! Ale posłanko Pelikana wydaje sie być ... mrocznym przedmiotem pożądania :) I z tego powodu czasem Filipek zostaje z Pelikankiem na noc. Cóż robić - Filipek jest mniejszy, więc psiaki jakoś się mieszczą. Niestety więcej "zwierzęcych obecności" czyni zakusy na to wyjątkowe posłanko - hi, hi, hi. A co za dużo to niezdrowo, więc zdesperowany Pelikan idzie "poskarżyć się" Pani Ewie!
 10. Zakończony.Książki i inne do 16.02.2018

  Paczka dotarła. Książki w doskonałym stanie. Dziękuję pięknie! Wysłałam jeszcze 12 złotych, czyli małą "dopłatę z nadpłatą" - hi, hi, hi.
 11. Fajna kwota - można zrobić parafrazę słów: "a imię jego czterdzieści i cztery".... na "czterysta czterdzieści cztery" - hi, hi, hi. Mizianko dla Kamysia kochanego.
 12. Buziaki wieczorne od naszych kochanych sunieczek - Kropeczki i Plamki. :) Psie dziewczynki wspólnie czekają na smaczki. Jak widzicie stoją już "prawie" łapka w łapkę. Kolejny raz leczymy antybiotykiem zatkany kanalik w "białym" oczku Plamki. Pani weterynarz twierdzi, że zatykanie kanalików to nawracająca przypadłość. Na szczęście - jak widać na fotce - to nie psuje Plamci humoru, bo wesoły ogonek zawsze w ruchu. Wczoraj przypadkowy błysk flesza odkrył tajemnicę Plameczki - jest prawdziwie kosmicznym pieskiem! To znaczy żywiołowym, energicznym, skocznym i ... ogólnie rozkosznym. Oczywiście ten malutki, słodki piesek ma swoje nawyki - na przykład lubi prowadzić drobne akcje sabotażowe - hi, hi, hi. Na poniższej fotce Plamcia zastanawia się, czy zakończyć całodzienną - prowadzoną z ogromną zawziętością - okupację legowiska Kropeczki... Dopiero wieczorem, po zakończonej akcji, zaczyna - spokojnie i metodycznie - mościć się u siebie :) Życzymy kolorowych snów wszystkim drogim Dogomaniakom, dzięki którym Plamka została uratowana ze schroniska. Jeszcze raz pięknie dziękujemy za Wasza pomoc - bo nasze skromne życie, dzięki małej Plamce, stało się ciekawsze i radośniejsze.
 13. Wczoraj, czyli 8.02.2018 Pelikanek był u pani weterynarz. Koszt wizyty: 40 złotych. Odbyło się zaplanowane szczepienie przeciwko wściekliźnie oraz obcięcie pazurków. Oto link do zdjęcia książeczki zdrowia: https://www.fotosik.pl/u/kolalo-ryba/album/2490398 Pani Ewa pisała mi, że przy obcinaniu pazurków odbyła się tradycyjna walka - piski, jęki, wyrywanie łapek... Pelikanek drodze do przychodni weterynaryjnej: Pelinkan nie lubi weterynarzy, jest bardzo wrażliwy na dotyk, więc w czasie spaceru do weta zapragnął wtopić się w otoczenie - hi, hi, hi. A tu zagadka dla spostrzegawczych - gdzie jest nasz biały ulubieniec?
 14. Zakończony.Książki i inne do 16.02.2018

  I jeszcze poproszę książkę nr 8 - "Gawędziarz" Już wysłałałam 70 złotych za ten miły bazarek. Poproszę paczkę ekonomiczną.
×