Jump to content
Dogomania

fufu

Members
 • Content count

  140
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About fufu

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/03/1987

Converted

 • Location
  Zgierz
 • Interests
  zwierzaki
 1. Myślę, że najlepiej będzie jeśli ten wątek zostanie zamknięty. Temido, dziękuję za prowadzenie wątku, za pomoc. Ostateczną decyzję zostawiam Tobie, ale ja prosiłabym o zamknięcie.
 2. Amando, posprawdzam dokładnie i dam znać. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Fajne te nasze maluchy, no nie?
 3. [quote name='Alicja']Temido życzę Ci aby ktoś Ci kiedyś tak dokopał jak TY SANDOMIERSKIM popowodziowym zwierzakom ..z całego serca ci tego życzę[/QUOTE] Bardzo proszę o powstrzymanie się przed takimi komentarzami i panowanie nad emocjami. Kto jak kto, ale Temida jest najmniej winna.
 4. Amando, podeślę Ci tekst i zdjęcia to wspólnego ogłoszenia dla maluchów. Jeżeli ktoś ma konkretne pomysły co zrobić, żeby "wilk był syty i owca" cała czyli żeby pomóc i Sandomierzowi, i Azylowi, to piszcie, zapraszam też na pw. Jesteśmy otwarci na sensowne propozycje. Natomiast proszę o powstrzymanie się przed zaśmiecanie wątku wpisami w stylu jak to u Was jest strasznie, a u nas cudownie itp.
 5. Temido, dziękuję Ci, że pojawiasz się tutaj i studzisz emocje. Wszystkim nam puszczają nerwy. Jest to zrozumiałe, bo każdy walczy o swoich podopiecznych. Może przestańmy walczyć ze sobą i kłócić się? Może zacznijmy zastanawiać się co zrobić, żeby pomoc dostał i Sandomierz, i Azyl. Ja rozumiem, że Sandomierz potrzebuje wsparcia. Proszę, zrozumcie, że my też bardzo potrzebujemy pomocy. Przecież my nie walczymy o wygraną w krakvecie po to, żeby Wam dokuczyć. Nie wyłamaliśmy się z zasad, dlatego że taki mamy kaprys, tylko dlatego, że szukamy ratunku.
 6. A my to niby jakimi psami się zajmujemy? Naprawdę uważacie, że w Łodzi jest tak wspaniale? Czy Wy myślicie, że walczyłybyśmy tak bardzo o wygraną, gdybyśmy jej nie potrzebowały tak rozpaczliwie jak potrzebujemy? Do pewnego momentu było tak, że nie tylko opiekowałyśmy się azylowymi zwierzakami, ale też pomagałyśmy wszystkim, którzy pomocy potrzebowali. Bo mamy w zwyczaju dzielić się z innymi tym, co mamy. Teraz jest tak, że to my bardzo potrzebujemy pomocy. I niestety na nikogo nie możemy liczyć.
 7. Chyba jeszcze o tym nie pisałam, a domek znalazł też Lotek i Rudzinka :)
 8. Amando kochana, mam kilka nowych zdjęć, głównie szczeniorków, ale na razie jeszcze bez opisów.
 9. [quote name='jostel5']Myślę,że dla dobra wszystkich...Dogomaniacy to silna grupa i choć czasem zaciekle się kłócimy-na zewnątrz powinniśmy prezentować JEDNOŚĆ,a w jedności siła. :)[/QUOTE] dla dobra wszystkich? to my się chyba do tych "wszystkich" nie zaliczamy, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby wycofanie się miało wyjść nam na dobre
 10. sprawa głosów zostanie na krakvecie wyjaśniona, ja również pisałam do moderatora prośbę o kontrolę
 11. [quote name='Soema']Jakby tak było to uszanowalibyście zasady panujące na forach od 3 lat. Biała Podlaska też się raz wyrwała, już wygrywała, ale przyznali się do błędu i wygrali z dwa miesiące. Poza tym za przyznanie się do niewiedzy i uszanowanie naszych zasad uzyskali szacunek i super się teraz wszystkim nam razem współpracuje. Z korzyścią dla psów. Jeśli takich zasad nie będzie, co miesiąc będzie mógł wygrywać kandydat, który ma największe poparcie, bo Krakvet nie mówi ile razy może ktoś wygrać..[/QUOTE] Widzę, że usilnie próbujesz nas przekonać do wycofania się z ankiety w krakvecie...
 12. Na forum krakvetu już zaczęło się robić niemiło. A my nie chcemy kłótni i wojny.
 13. Przepraszamy za wyłamanie się z zasad. Z ankiety krakvetu się nie wycofamy.
 14. [quote name='Soema']Mam takie pytanie. Od 3 lat fora dogomania i miau co miesiąc wspierają się w ankietach na Krakvecie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/105760-KrakVet-listopad-gt-Sandomierskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Zwierz%C4%85t-bardzo-prosimy-o[/URL] W tym miesiącu wewnętrzną ankietę dogo wygrał Sandomierz [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/URL] nie zgłaszaliście swojej kandydatury. Rozumiem, że wyłamujecie się z panujących na forach zasad?[/QUOTE] czy to, że nie zgłosiliśmy się do wewnętrznej ankiety dogo, a zgłosiliśmy się do ankiety w krakvecie oznacza złamanie zasad?
×