Jump to content
Dogomania

mari23

Members
 • Content count

  14150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mari23 last won the day on October 12 2012

mari23 had the most liked content!

About mari23

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  pomiędzy Wrocławiem a Legnicą

Recent Profile Visitors

3678 profile views
 1. Coraz słabszy jest Puszek, ma problemy z chodzeniem, są dni, że muszę go nosić.Biedny taki...Duży Misiek też ma dni, kiedy nie może wstać :( obaj biorą te same leki i dzięki nim jest lepiej, jednak wieku cofnąć się nie da, zwyrodnień na kręgosłupie zlikwidować też nie sposób ... starość... :(
 2. Przepraszam za nieobecność, psiaki chorują, do tego problemy i zdrowotne, i rodzinne - ledwie daję radę :( zapisałam Misię na sterylkę na 14 maja, pomimo ogłoszeń telefon milczy. Coraz słabszy jest Puszek, ma problemy z chodzeniem, są dni, że muszę go nosić.Biedny taki...Duży Misiek też ma dni, kiedy nie może wstać :( obaj biorą te same leki i dzięki nim jest lepiej, jednak wieku cofnąć się nie da, zwyrodnień na kręgosłupie zlikwidować też nie sposób ... starość... :(
 3. myślę, że Agusia ma rację - Argusiowe zdrowie ważne i musimy jakoś zdiagnozować przyczynę tego kaszlu. Deklaruję 50 zł na te badania, myślę, że i inne "Argo-lubne" cioteczki coś dorzucą, trzeba to pilnie zrobić. Jutro pójdę do banku i wezmę wyciągi, podam aktualne wpłaty i zrobię rozliczenie.
 4. Chyba i ja zakupię dla swojego stadka staruszków, niech i one odmłodnieją :) Pelikanek cudny na tych fotkach, a już te oczka.....wszystko wyproszą i skruszą najtwardsze serce :)
 5. cudne..... no przecudne !!! :) :) i przesłodkie trojaczki! <3
 6. pozazdrościć :) moje wstają ze słoneczkiem, aktualnie o 6 rano, ale w czerwcu będzie to przed piątą chyba nawet :) Figuniu - życzę zdrowia Tobie ( i wszystkim!), a Pysiuni - domku cudownego ! Pozdrawiam wiosennie!
 7. spanie długie i posiadanie psów to dwa wykluczające się pojęcia :) słoneczko wstaje - pieski też :) a skoro pieski - pańcia oczywiście. U mnie, jak słyszę dreptanie, to szybko wyskakuję z łóżka ( spod kołdry i kilku futer ;)) wypuszczam na podwórko zanim większość nasika (staruszki nie trzymają długo:)), a dopiero potem spoglądam na zegarek sprawdzając, o której dzisiaj wschód słońca :) Pozdrawiam śpiochów :)
 8. moja deklaracja wciąż się płaci ( zlecenie stałe)
 9. ciąg dalszy finansów Argo - wpłaty: 25,- Aimez_moi (28.03.) 25,- mtf zalesie (03.04.) 100,- ranias (03.04.) 20,- Zachary (03/04.) 20,- Marek M. (04.04.) 10,- Dorota1 (06.04.) 20,- mari23 (06.04.) 60,- Agusia P. (10.04.) 280,- razem wpłaty Wydatki: 723,40 przelew dn.04.03.2018r. - 24,40 ujemny stan konta Argo na dzień 10.04.2018r. ( 419,-plus 280,- minus 723,40 = -24,40 )
 10. albo do domku z miłym psolubnym kotem :) ten jej wzrok z fotki na kanapie.... rozmiękcza serce
 11. oj, nie jest łatwo znaleźć domek, ale za to, jak już się znajdują czasem te domki - to u cudownych ludzi. I tego Neluni życzmy!
 12. niech ta wzruszająca historia trwa, oby "żyli długo i szczęśliwie", jak w pięknej bajce
 13. i ja też, choć ze swoją skromną deklaracją nie czuję się "darczyńcą", po prostu pomagam :) wydaje mi się, że jeśli są pieniążki, to trzeba kupić - opiekun wie, co dla psa jest niezbędne i najlepsze, ja tylko skromnie wspieram psiaka. Pozdrawiam serdecznie!!!
 14. zacytuję i podpiszę się pod tym :) spróbuję zastosować psychiczno-neurologicznej Morelki ;) najmniejszy efekt będzie sukcesem. Pozdrawiam serdecznie!
 15. ten przelew zapłaciłam, pożyczyłam od Areska, który ma "zasoby", ale jak przyjdzie faktura za hotelik-będę musiała oddać ano mamy, zapłacone do 1 lutego i to z pożyczonych , a to już kwiecień :( jutro wezmę wyciągi z banku i zaktualizuję wpłaty oraz stan finansów
×