Jump to content
Dogomania

ona03

Members
 • Content count

  14850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ona03 last won the day on October 2 2016

ona03 had the most liked content!

About ona03

 • Rank
  ona03

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3168 profile views
 1. A cóż przeszkadza spać, wieje za bardzo ? Witamy, witamy :) Ok. Wiosenko, we wtorek poleci :) Dzień dobry , jak u Was po wczorajszych burzach? U mnie śmieciowisko wszędzie, ale szkód nie ma. białe zimowity, pierwszy raz zakwitły ogrodniczki :) robiłam śliwki w occie i wyprodukowało się sporo octu śliwkowego cudowny ocet o głębokiej barwie zlewam do szklanych butelek, owijam w papier, aby nie tracił koloru i używam przez cały rok dodając do rozmaitych sosów, pieczeni czy sałatek. mogę się podzielić za drobną opłatą, gdyby ktoś miał ochotę :) No i może parę słoiczków śliwki w czekoladzie też by się znalazło po starej znajomości :)
 2. A co to, nocna zmiana przyszła :) Na dobranoc "rozczochraniec "
 3. Pikne kfffiatuszki to i bazarek pikny :) A roboty mam, oj mam, ale nie ma kołaczy.....
 4. Najważniejsze, ze wszystko ok. :) dopisuję maluchy :) Nie martw się Bogduniu, coś tam zawsze będzie :) Witam serdecznie i dziękuję za zakup :)
 5. Witam Cię Anetko, dobrze, że trafiłaś na grzędy, jakoś czasu brakuje na zaproszenia. Dziękuję za zakupy, szkoda roślinek, a dziady są wszędzie. U mnie, przed moim ogrodzeniem jest trawnik, posadziłam dookoła krzaczki i mam ustalone z kosiarzami, że tam w ogóle nie koszą, sami kosimy. Jak nic skosiliby wszystko. 55 mała lilia 5 szt.- któreś konkretne, czy mix wybrać ?
 6. Ok. alexiu zaznaczam, 56 - jutro ma być chłodniej to go wyciągnę i też będzie :) Sama nie wiem.......One są jeszcze w doniczkach, późno kwitły i nie ruszam ich do wiosny, niech cebulka rośnie. Nigdy nie wiadomo czy roślinka będzie taka jak na zdjęciu, czasami jest całkiem inna jak nasz gladiolus ZIZANE,no ale trudno i tak był ładny. Podsumuję i we wtorek poleci, na razie w przyszłym tygodniu tylko we wtorek mam samochód. Moja fota to i lilia chyba moja, tak mi się wydaje :) Szczęka, szczęką, a jak kręgosłup wysiądzie od tego schylania....... Ja bardzo przepraszam, ale nie wiem czy za dwa tygodnie w środę będę miała do dyspozycji auto..... no tak mi się narobiło........ Ale Twoje roślinki bez problemu poczekają na posadzenie. Może odbiór w punkcie otwartym dłużej ?
 7. mgogusiu, w czwartki nie wysyłam......, zostaje wtorek lub środa, na chwilę obecną nie wiem w który dzień będę miała samochodzik do dyspozycji. Staram się zapakować tak, aby 2-3 dni mogły spokojnie czekać na posadzenie.
 8. Ooooo, Wiosenko, pięknie dziękuje, canny rzeczywiście ogromne, ostróżkę mam kilka kolorów, ale po jednym egzemplarzu, myślałam, że uda mi się coś z niej przygotować ale tropiki nie pozwoliły...., może na wiosnę, jak zima za szybko nie przyjdzie. Moja kofffffana skarpeta, jak można kochać piesa, którego nigdy nie widziało się w realu to ja Go bardzo mocno kofffffffam . Mizianka Rudasku :) Dołożyłam bzy i krzewuszkę - 57,58,59 - str.4 Poproszę o decyzje, kogo zacząć przygotowywać do wysyłki w przyszłym tygodniu.
 9. Dzień dobry :) Też już lecę do pracy, miłego dnia z lilią Lilia Azjatycka Netty'S Pride
 10. Oj, i mnie się zamarzyła...., ten żółty z czerwonym cudny.. a ten, jak się podoba
 11. Śliczne niebieskie dzwoneczki :) Trafffffka żubrówka się odnalazła, dołożę do trawek :) Poprawione :) Dobry wieczór :) Podlana, zobaczę jutro , jak dam radę wykopać bez uszkodzenia korzeni to będzie, jak nie to na wiosnę :)
 12. Kocia miętka zapisana i) właściwa ostrogowiec pod Nr 56 na razie bez ceny i ilości, jutro sprawdzę czy da się wykopać. Mam w ogrodzie suszę, mimo podlewania jest sucho, to co wystawiłam do sprzedaży jest w doniczkach i te podlewam. Ogród, tak jakbym pustynię podlewała, po podlaniu natychmiast sucho...... Fajną roślinką jest Nr 38 - rozwar, jakoś nikogo nie chce zauroczyć...
 13. Wiem, że czekasz na kfffffiatuszki, bardzo proszę Lilia martagon Maroon King w okresie kwitnienia posiada ciemnoczerwone kwiatostany. Na wysokiej smukłej łodydze pojawiają się drobne, pachnące kwiatostany w bardzo dużych ilościach. W odpowiednich warunkach po kilkunastu latach cebule same się rozsiewają tworząc duże wyspy lilii martagon. Cebule są bardzo żywotne i cenione wśród ogrodników. Łodyga lilii osiąga wysokość do 100cm. oj nie mogłam się doczekać i w końcu :) kupiłam 3 kolory, wszystkie zakwitły tak samo........ Witamy :) Dziś cały dzień pracuję, będę wieczorkiem, miłego buszowania po grzędach, tylko proszę nie zdeptać ślimorka :)
 14. Aaaaa, dzień dobry dziś przywita Wszystkich kumpel z grzędy podczas śniadanka..... Oooooooo, witam serdecznie, od trzech dni mam wysłać zaproszenia i jakoś czasu brakuje, dobrze, że ogrodniczki same trafiają na grzędę. Pięknie dziękuję za zakupy :) 1 e - 2 szt - brak - są małe 1.f. 5 a - 1 szt- czy chodziło o clematis fl ? 55 c - 12 szt (młe)- jest 10 szt
×