Jump to content
Dogomania

walko1

Members
 • Content count

  215
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About walko1

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Taka sobie psiara
 • Location
  Kraków
 • Interests
  Książki zimą, działka latem, pies zawsze.
 • Occupation
  urzędnik

Recent Profile Visitors

121 profile views
 1. Podaję link na FB https://www.facebook.com/groups/ZaginioneKrakow/permalink/2015984891779809/ Bardzo proszę o udostępnianie. Może go ktoś pozna.
 2. Już koleżanka dała na facebooka i ktoś zaczął udostępniać. Znowu mam nadzieję.
 3. Szukam nadal. Koleżanka da na facebooka.
 4. Nie mam niestety konta na FB i prosiłam koleżankę żeby mi to zrobiła ale muszę poczekać niestety. Na Gumtree i OLX dałam ogłoszenia i jeszcze na takiej stronie od zaginionych psów. Nagrodę dopiszę na wszystkie ogłoszenia rozwieszone i te które dzisiaj będę rozwieszać. Co do koloru to w dzień on naprawdę jest żółtawy z białym. Z mojego terenu schronisko jest w Bolesławiu - posłałam zdjęcia i Pani sprawdziła że nie ma takiego i powiedziała że mnie zawiadomi jakby się coś podobnego pojawiło.
 5. Adresatkę miał ale mogła się urwać jak latał po krzakach.
 6. Witam Dziękuję za wiadomości i pomysły co robić. Piszę późno bo w pracy mogę tylko na chwilkę korzystać z komputera. Z wyjątkiem kontaktu z osobą odławiającą psy i listonosza wszystko już zrobiłam. Zaryszyn jest koło Książa Małego - to jeszcze województwo małopolskie ale do świętokrzyskiego mam jakieś 4 kilometry. Większe miasto to w odległości 22 kilometry Miechów. Jeszcze poprosiłam osobę z handlu obwoźnego aby się rozglądał.
 7. Wróciłam na Dogomanię z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację o zaginięciu mojego pieska - przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam ale jednocześnie jest delikatny i wrażliwy. Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć. Może też powinnam pisać na innym wątku to proszę o przeniesienie. Ogłoszenia dałam na portale i do schronisk w Bolesławiu i Krakowie. Porozwieszałam na przystankach autobusowych ale nadal nic. Nie ma go już tydzień. Bardzo proszę o pomoc. Ogłoszenie było takie : W dniu 8 kwietnia 2018 r. w miejscowości Zaryszyn koło Książa Małego zaginął mały żółto-biały piesek. Długowłosy, podobny do szpica. Ma klapnięte prawe uszko, oczy brązowe. Wiek około 5 lat. Ma czerwoną obrożę z cyrkoniami. Jeśli ktoś go zobaczy bardzo proszę o wiadomość na nr telefonu 886 - 499-398
 8. walko1

  Baza zwierząt zaginionych

  Wróciłam na Dogomanię z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację o zaginięciu mojego pieska - przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam ale jednocześnie jest delikatny i wrażliwy. Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć. Może też powinnam pisać na innym wątku to proszę o przeniesienie. Ogłoszenia dałam na portale i do schronisk w Bolesławiu i Krakowie. Porozwieszałam na przystankach autobusowych ale nadal nic. Nie ma go już tydzień. Bardzo proszę o pomoc. Ogłoszenie było takie : W dniu 8 kwietnia 2018 r. w miejscowości Zaryszyn koło Książa Małego zaginął mały żółto-biały piesek. Długowłosy, podobny do szpica. Ma klapnięte prawe uszko, oczy brązowe. Wiek około 5 lat. Ma czerwoną obrożę z cyrkoniami. Jeśli ktoś go zobaczy bardzo proszę o wiadomość na nr telefonu 886 - 499-398
 9. Wróciłam na Dogomanię z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację o zaginięciu mojego pieska - przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam ale jednocześnie jest delikatny i wrażliwy. Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć. Może też powinnam pisać na innym wątku to proszę o przeniesienie. Ogłoszenia dałam na portale i do schronisk w Bolesławiu i Krakowie. Porozwieszałam na przystankach autobusowych ale nadal nic. Nie ma go już tydzień. Bardzo proszę o pomoc. Ogłoszenie było takie : W dniu 8 kwietnia 2018 r. w miejscowości Zaryszyn koło Książa Małego zaginął mały żółto-biały piesek. Długowłosy, podobny do szpica. Ma klapnięte prawe uszko, oczy brązowe. Wiek około 5 lat. Ma czerwoną obrożę z cyrkoniami. Jeśli ktoś go zobaczy bardzo proszę o wiadomość na nr telefonu 886 - 499-398
 10. Z wielkim żalem informuję, że 15 lutego 2017 r. odeszła ode mnie kochana Isia (w domu Iza). Odeszła w nocy, cichutko. Bardzo mi jej brakuje. Nie mogłam się zebrać żeby zawiadomić i dlatego tak późno piszę.
 11. Ooooo ! Dziękuję Isadora za wstawienie - mnie nie wstawia zdjęć i komunikuje że coś jest niezdefiniowane. A Isia taka .... stomatologiczna :)
 12. lub nieco z przekąsem [URL]http://img245.imageshack.us/img245/187/kopiujzimg1375.jpg[/URL]
 13. Uśmiechamy się do Was słodko [URL]http://img9.imageshack.us/img9/6028/img1382uj.jpg[/URL]
×