• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

radiesteta

Members
 • Content count

  174
 • Joined

 • Last visited

About radiesteta

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Chorzów
 1. Szukam dobrej kolczatki dla dużego psa. Poprzednia zaczęła schodzić i musi być wymieniona. Tym razem chcę coś bardziej trwałego. Niestety w kilku sklepach mieli tylko te same modele które ja mam wiec tego ni9e chcę.. Kolczatka musi być 100% metalowa by była odporna na wodę i powstrzymała ponad 50 kg psa wiec i solidna.
 2. No własnie.,Sporo opiera sie tak jak opiekunki do dzieci na poczcie pantoflowej
 3. Własnie wiele osób zajmuje się tym na zasadzie dorabiania sobie i nie ma żadnej firmy zarejestrowanej
 4. Ciekawy pomysł.
 5. Proszę o informację ktoś ma poleca konkretny hotel dla psów ? Generalnie dział Spis hoteli jest mało przejrzysty. Lepiej byłoby go podzielić na województwa..
 6. A czy wyda mi go mój wet czy powiatowy?
 7. Chce wyjechać na 2 dni do Czech z psem. To młody pies ma 10 miesięcy. Chip posiada, Sczepienie p/wściekliźnie też była kilka miesięcy temu szczepiona bo chodzimy na wystawy. Czy ono jest ważne ? Coś jeszcze potrzebuję ?
 8. Chciałbym zapytać o wasze opinie co jest lepsze hotel dla psów czy petsitter? We wrześniu planuje wyjazd na kilka dni i niestety nie wchodzi w grę ani zabrać psa ani zostawić znajomym pod opieką. Ceny przynajmniej z tego co widzę są na zbliżonym poziomie i to i to około 40 zł dziennie + swoje jedzenie
 9. Jakiś czas temu też o takim czymś myślałem jednak zrezygnowałem z 1 powodu. Te lokalizatory nie są odporne na wodę. Wysyłałem zapytanie do wszystkich których znalazłem i owszem na zachlapanie tak ale jak pies wejdzie np do jeziora lub rzeki to po urządzeniu co wydaje mi się głupie bo na takiej ucieczce różnie może być.
 10. Ta zabawka jest super. Ponad 10 dni i nadal w 100% cała. A sunia się nią bawi. jedyna wada to jej waga i wieczorami muszę zabierać bo uwielbia podrzucać i spuszczać na ziemie co przy wysokości pyska pond 0,6 m daje odgłosy i mogłoby być niezbyt dobrze przyjęte przez sąsiadów z dołu. Poza tym jest genialna i nie zużywa sie tak jak to drewno z postów powyżej. Polecam każdemu.
 11. Chyba nie masz pojęcia o wystawach psów. Tam się nie spędza całych dni tylko godziny. W dodatku namiot lub przedsionek to tylko 1 z wielu rzeczy jakie się bierze. Nikt nie będzie niczego składać z rurek czy innych elementów. bo nie ma na to ani czasu ani ochoty.Są ważniejsze rzeczy niż zabawa ze stawianiem konstrukcji. Potrzebne konstrukcje samorozkładające się by jak najszybciej postawić go i umieścić w nim psa oraz resztę rzeczy. Wysokość takiego czegoś najlepiej nie mniej niż 150 cm by swobodnie w tym dało się wejść i siedzieć na krzesełku we 2 lub wiecej osób + pies oczywiście oraz przemieszczać nie na kuckach.
 12. Jakich namiotów na wystawy używacie ? Widziałem na wystawie coś takiego https://www.decathlon.pl/przedsionek-base-seconds-xl-id_8208602.html ale trochę drogo te 700 zł. Chodzi o coś samorozkładajacego się.
 13. Dokładnie też to tak odbieram. Każdy popełnia czasem błędy.
 14. Proszę modów o zamknięcie tematu. Dziękuje wszystkim za wypowiedzi w temacie.
 15. Co do panowania nad psem to się zgadza. Co do tego czy ma być kaganiec i smycz to temat który akurat niedawno badalem. Sprawa nie jest regulowana centralnie. To kwestia indywidualnych lokalnych przepisów miast /właściciela danego terenu itd. Pies też ma prawo a nawet powinien móc się wybiegać. To nie kot. I właśnie muszą być miejsca by im to umożliwić. Dzieci też robię szkody i też trzeba je nadzorować.