Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

bela51

Members
 • Content count

  32752
 • Joined

 • Last visited

About bela51

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  bela511

Converted

 • Location
  Zagłębie/Śląsk
 1. Zapraszamy, bo wielki finał juz blisko !
 2. Owczarek niemiecki - ASLAN - ma dom !!!!

  Bardzo sie ciesze :) Na pewno juz bedzie dobrze, skoro koty i szczurzyca jeszcze zyją :) Aslanku, zachowuj sie przyzwoicie :)
 3. Beatko, wstaw zdjecie Misi do avatarka, to B zniknie :)
 4. Małgosiu, masz szczesliwa ręke . Twoje dwa psiaki szczesliwe w swoich domach, a tak naprawde, to zaden nie rokowal zbyt dobrze. Moze pora rozejrzec sie za kolejną bidą ?
 5. Ja poprosze nr 9 za cw. Moze odczarujemy bazarek.
 6. Beatko, to moze jesczcze jeden kryminał zaproponuje, tym razem skandynawski. NIewidzialny. Autorka Mari Jungstedt. Ksiazka czytana, stan bardzo dobry. CW. 10 zł. To pierwsza książka z cyklu gotlandzkiego z inspektorem Andersem Knutasem i dziennikarzem Johanem Bergiem w roli głównej. Na malowniczej Gotlandii, podczas sezonu turystycznego, zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Podejrzenie pada na jej męża, jako że poprzedniego wieczora doszło między nimi do burzliwej kłótni. Inspektor Knutas rozpoczyna dochodzenie. Parę dni później policja znajduje ciało innej kobiety zamordowanej w podobny sposób. Śledztwo zaczyna się komplikować, a inspektor musi zmierzyć się z szalejącym na wyspie psychopatycznym zabójcą.
 7. Dziękuje za zaproszenie. Tyle ładnych rzeczy, niestety nie dla mnie ( ze wzgledu na rozmiary ).
 8. Jesli pozwolicie, to zareklamuję u Julci bazarek dla bezdomnych ONkow.
 9. Ja zaproponuje fajny psychologiczny thriller. Idealna . Autorka Magda Stachula Cw 10 zł KT 15 zł Ksiazka czytana, stan bardzo dobry. Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich. I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie oraz dziecku, które bardzo chciałaby mieć. Pewnego dnia znajduje w szafie sukienkę, której nie kupiła. Później szminkę, która jej nie pasuje. Potem wydarza się coś jeszcze… Ktoś wie o niej wszystko....
 10. Paczka z ksiazkami, juz dawno u mnie . Bardzo serdecznie dziekuje za zyczenia, za gratisik i w ogole za wszystko. Jestes Kochana <3
×