Jump to content
Dogomania

bela51

Members
 • Content count

  32823
 • Joined

 • Last visited

About bela51

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  bela511

Converted

 • Location
  Zagłębie/Śląsk
 1. Przesyłka dotarła, bardzo dziekuje ! Torebka jest super, znacznie ładniejsza niz na zdjęciu :)
 2. Wątek Heli umarł smiercia naturalną, ale Helenka zyje i ma sie dobrze. Przebywa na PDT u p. Haliny, ktora pokochała i całkowicie sie na nia otworzyła. Chodzi na spacery na smyczy, jeździ samochodem, sama do niego wskakuje. Niestety takim zaufaniem odbarzyła tylko swoja opiekunke, w stosunku do innych ludzi nadal jest nieufna. Ma tez zapedy niszczycielskie, gdyz pozostawiona sama w domu kilkakrotnie dokonała sporych zniszczen, Koszty utrzymania Heli w PDT ponosi samodzielnie Cantadorra, za co nalezy sie jej wielkie podziekowanie i szacunek. Nie znaczy to jednak, ze był to jej dobrowolny wybor, jak sądze poczuwała sie do odpowiedzialnosci za los tej suni, ktora przypadkiem wtargneła w jej dogomaniacka działalnosc. Moze ktos pamieta Hele i zechciałby jej pomoc finansowo, bazarkowo lub jeszcze jakos inaczej ? Byłoby miło.
 3. Ja tez czekam na podanie rozmarów, bo wiele rzeczy mi sie podoba :)
 4. Przesyłka przyleciała dzisiaj, bardzo dziekuje :) Zakładka do ksiązki śliczna, ale o mało co jej nie przegapiłam i nie wyrzuciłam razem z opakowaniem. Jeszcze raz dziękuje :)
 5. Kochani, jesli to mozliwe chciałabym prosic o wsparcie dla takiej biednej onkowatej sunieczki, ktora przebywa u Murki, ale jest do zapłacenia spory dług z lecznicy.
 6. Czy sunia jest ONkowata, bo na zdjeciach trudno ocenic wielkosc ? Jesli tak , to poprosze Skarpete Owczarkową o wsparcie.
 7. Prosze jeszcze nr 47 za cw.
 8. Dzień dobry, prosze nr 68 za cw.
 9. Dziękuje za opis torebki nr 153. Jednak nie zdecyduje sie, przepraszam.
 10. Witam, czy torebka nr 153 jest z naturalnej skóry? Chciałabym tez prosic o wymiary i pełniejszy opis.
 11. Prosze jeszcze nr 34. Przeczytałam chyba 10 recenzji tej ksiazki, skrajnie roznych, wiec pora na własna ocenę :)
×