Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content count

  18139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Ewa Marta last won the day on March 14 2017

Ewa Marta had the most liked content!

About Ewa Marta

 • Rank
  Ewa Marta

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Warszawa - Ursynów
 1. To jest staruszek, więc najlepiej byłoby zostawic ranę do zziarninowania i zagojenia. Pamiętajmy, że on niedawno mial narkozę, kiedy go jakis konowal zszywał. To bylaby druga w krótkim czasie. Moim zdaniem psiaki mogłyby jechać do kikou, ale juz po wygojeniu rany Lapisia i po kastracji Pysia. Jakies pieni ądze są już uzbierane poza deklaracjami, więc powinno wystarczyć na pobyt u Anecik i zabiegi.
 2. Ewa Marta

  Filigranowa Kami z dredami do ziemi

  Kami jest przeurocza! Ten jej szczęśliwy pyszczek musi złamać niejedno serce:) Postaram się do poniedzialku napisać jakąś treść ogłoszenia, po czym uśmiechnę się do Alaskan Malamute, żeby ją po swojemu pokolorowała i ruszamy z ogłoszeniami:)
 3. Piękna jest:) Anecik, bardzo dziękuję za zdjęcia:) W taki gorąc chciało Wam się ganiac z aparatem? Szacunek:) Bardzo Ci kochana dziękuję!
 4. W sumie nie takie duże, ale wchodza tam maluszki, więc spokojnie trójka się zmieści:)
 5. Jak to dobrze, że zabrałaś ją do siebie na ten czas przed rehabilitację. Wygląda na cudowną sunię taka grzeczną i kochaną.
 6. Ewa Marta

  Filigranowa Kami z dredami do ziemi

  Anetko, legowisko też od Eluni! Ja tylko spakowałam, dorzucilam poszwy, octenisept i kocyk i wysłałam:)
 7. Cieszę się, że mogłam pomóc:) Pięknie się goi ta rana! Naprawdę widać, że leczenie przebiega prawidłowo i widać też Wasza pracę Anetko. bez przemywania w domu nie byłoby tak ładnie!
 8. Basia cierpi, a i tak najbardziej rozpacza, że Pani nie wzięła psiaka:(
 9. Rozmawiałam z Basią, prosiła, żeby podziękować Wam za pamięć i pozdrowić. Boli ją wszystko, palec u nogi ma cały czarny. Dzisiaj będzie prześwietlana kolejny raz. Główne uderzenie było na klatkę piersiową i kręgosłup. Nic nie jest złamane, ale ona ma wrażenie, jakby wszystkie kości gruchotały. Mówi, że nie może oddychac z bólu. No i przeżywa potwornie i chyba najbadziej to, że Pani zrezygnowała z adopcji psiaka:( Powiedziała, że ejst w stresie, że boli ją głowa i nie może do adoptować.
 10. Ewa Marta

  Filigranowa Kami z dredami do ziemi

  Kami dostała 20 zł od mojej dobrej koleżanki Kasi W. Bardzo dziękujemy!!!
 11. Betinka wzbogaciła się dzisiaj o 400 zł podarowane od jej stałych anonimowych opiekunów:) Bardzo dziękujemy!!! To dzięki nim zdecydowalam się wyciągnąć ją ze schronu, bo wiedziałam, że mnie nie zostawią z jej utrzymaniem:) Ponieważ nikt o nia nie pyta, a ja co miesiąc drżę, czy nie złapie jakiegoś kleszcza przy podawaniu samych spotów na skórę, dzisiaj zmaowiłyśmy jej obroże Foresto. Sunia niby mała, ale waży ponad 10 kg, w związku z tym musi byc duży rozmiar. Koszt 89 zł. Opłaciłam też hotelik za cały lipiec, bo nie zanosi się na jakiś domek w najbliższych dniach. Nie chcąc tworzyć kolejnego minusa (jak u Kami) dorzucam od siebie dla niej 50 zł. Tym samym w rozliczeniu na pierwszej stronie maleńka ma całą złotówke na plusie:)
 12. Ewa Marta

  Filigranowa Kami z dredami do ziemi

  Kami od dzisiaj paraduje w obroży Foresto. Poprosiłam Anecik o jej zakup, bo nie do końca ufam spotom podawanym na skórę. Żeby było szybciej, Anetka odstąpiła jedną z zakupionych dla własnych psiaków, a potem zamówi jedną dodatkową. Bardzo dziękujemy!
 13. Ewa Marta

  Filigranowa Kami z dredami do ziemi

  Szukałaś dla niej pomocy, to jest najważniejsze. Nie możesz odpowiadać za ludzi, którzy nie doczytają, tylko coś sobie sami dopowiedzą, jak ta Pani, która chciała Kami, bo jest pudelkiem:) Nie martw się tym, bo ja i tak rozmawiam z każdym potencjalnym domem i jasno mówię, że to uroczy kundelek:)
×