• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

jola_li

Members
 • Content count

  8298
 • Joined

 • Last visited

About jola_li

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

690 profile views
 1. Zakładki dotarły - bardzo dziękuje!
 2. Niedawno w "moim" parku widziałam pieskę podobną do Pigwy - już się ucieszyłam, ze wreszcie ją poznam, ale okazało sie, że to nie Pigwa, tylko Lola... A Pigwa w podróży najwyraźniej bardzo szcęśliwa:)!
 3. Dobrze, że maluszki zaopiekowane! Niedawno na Bemowie była Judytowa zbiórka koców, poszew i innych rzeczy, które mogłyby sie przydać szczeniaczkom, a we wrześniu będzie kolejna (mam już dla nich trochę zabawek). Jak ktoś jest z Warszawy, to Judyta będzie wdzięczna za pomoc :).
 4. Dzień dobry. poproszę 4 zakładki za wywoławczą.
 5. Ma chore serduszko, wątrobę, kręgosłup i podejrzenie Cushinga :(...
 6. Super! Postaram się tam czasem wpaść w tym czasie, choć moja Kofi ostatnio choruje i jest mniej mobilna...
 7. Znalazłam takie informacje o ubezpieczeniu psa: http://www.ubezpieczenia-zwierzat.pl/ubezpieczenie-psa-w-pzu.html Nie brzmi to zbyt zachęcająco: "Cztery łapy" - tak nazywa się ubezpieczenie psa w PZU, które jako jedyne w Polsce obejmuje swym zakresem wyłącznie zwierzęta domowe. Większość Ubezpieczycieli bowiem proponuje ubezpieczenia psów jedynie w ramach poszerzonego zakresu ubezpieczenia domu, mieszkania lub odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. w przypadku odpowiedzialności cywilnej (oc psa), czyli sytuacji w których pies wyrządzi szkodę na rzecz osób trzecich, wówczas PZU pokrywa koszty do wysokości kwoty nie przekraczającej 0,5% sumy ubezpieczenia.
 8. Pigwa w "moim" Parku :)! Pigwa w "moim" Parku :)! Tralala!!! Zaraz tam idę :)!
 9. Ajajajaj :(... To rzeczywiście trudny przypadek :(... To pewnie agresja lękowa, prawda? Czy sposób na radzenie sobie w świecie, który uznał za nieprzyjazny? A jak odnosi się do domowników?
 10. A wygląda na takie niewiniątko :)...
 11. To może kiedyś spotkam Pigwę - jeśli mieszka koło "mojego" Parku :). Bo ja wprawdzie na mało eleganckim osiedlu, ale też na Bemowie :)! Bądź szczęśliwa, psinko!
 12. Widocznie sama jest bardzo słodka :). Pomyślałam teraz, że jednak nie mogłoby to być słodkie jajo, bo czekolada mleczna jest bardziej miękka i mogłoby się rozpuknąć w drodze na wielkanocną ucztę. A co do wpływu okoliczności na smak, to zdecydowanie masz rację :)! (Mattilu, może Zosię zainteresuje podglądanie jak dorastają maleńkie rybołowy :): http://www.lasy.gov.pl/informacje/kampanie_i_akcje/rybolow )