• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

jola_li

Members
 • Content count

  8309
 • Joined

 • Last visited

About jola_li

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

784 profile views
 1. Wpłacę jednorazowo 100 zł, ale nic stałego nie mogę obiecać :(.
 2. Ręce opadają :(...
 3. Fajny portret podwójny psinek i Hopci z poplątanymi łapkami :). Gdyby tak wszystkie dzieci miały rodziców, którzy uczą je szacunku dla zwierząt, ech... Mocno trzymam kciuki za nowe studia Jędrka! Serdecznie Mu życzę, by tym razem wszystko było po Jego myśli.
 4. Uśmiech przeuroczy, mimo, że do ortodonty nie zaprowadzili (a może właśnie dlatego) :).
 5. To lubię! Dobre wieści o dobrych psach u dobrych ludzi. Ile to już minęło od Helciowej przeprowadzki? Już chyba całkiem zapomniała o dawnym życiu.
 6. Niestety, program graficzny mi się zbiesił :(. Ale może na razie chociaż coś takiego się nada:
 7. Przelew wysłany, a kciuki zaciśnięte z całej siły!
 8. Dzień dobry, bardzo się cieszę z dobrych wieści o bukowskich pisiakach i poproszę numer konta, chciałabym choć trochę pomóc.
 9. Przeczytałam już wcześniej o Koko i tak mnie to dobiło, że nie miałam siły nic napisać :(. Biedna Koko, że na takiie potwory trafiła :(... Jak masz, Kejciu, jakieś zdjęcia do ogłoszeń, to podeślij mi może, spróbuję je "obrobić", żeby były bardziej zauważalne. Ależ z Olusia ładny chłopczyk! I bodyguard też niczego sobie, szkoda tylko, że trochę nieokrzesany.
 10. I co???
 11. Trzymam kciuki - jeden za Gucia, drugi za Brysia - najmocniej jak potrafię!!!
 12. Zakładki dotarły - bardzo dziękuje!
 13. Niedawno w "moim" parku widziałam pieskę podobną do Pigwy - już się ucieszyłam, ze wreszcie ją poznam, ale okazało sie, że to nie Pigwa, tylko Lola... A Pigwa w podróży najwyraźniej bardzo szcęśliwa:)!
 14. Dobrze, że maluszki zaopiekowane! Niedawno na Bemowie była Judytowa zbiórka koców, poszew i innych rzeczy, które mogłyby sie przydać szczeniaczkom, a we wrześniu będzie kolejna (mam już dla nich trochę zabawek). Jak ktoś jest z Warszawy, to Judyta będzie wdzięczna za pomoc :).