• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

jola_li

Members
 • Content count

  8285
 • Joined

 • Last visited

About jola_li

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. Widocznie sama jest bardzo słodka :). Pomyślałam teraz, że jednak nie mogłoby to być słodkie jajo, bo czekolada mleczna jest bardziej miękka i mogłoby się rozpuknąć w drodze na wielkanocną ucztę. A co do wpływu okoliczności na smak, to zdecydowanie masz rację :)! (Mattilu, może Zosię zainteresuje podglądanie jak dorastają maleńkie rybołowy :): http://www.lasy.gov.pl/informacje/kampanie_i_akcje/rybolow )
 2. Fanty odebrane - bardzo dziękuję w imieniu mojej pieski, która nosi w pysiu coraz to inną zabawkę i piszczy :).
 3. Mattilu, to nie rozległa wiedza, tylko czysty przypadek :)! Dowiedziałam się o tym całkiem niedawno z wykładu (na youtube) Guya Consolmagno, przesympatycznego jezuity, astronoma i dyrektora Obserwatorium Watykańskiego (no, tak na 99% to był właśnie jego wykład ;)). Zapomniałam zapytać - tak z ciekawości - czy to, że jajo było z gorzkiej czekolady to Zosi nie przeszkadzało? Bo dzieci (nawet takie dorastające dzieci jak Zosia :)) zwykle wolą mleczne czekolady (i niektórym to zostaje na zawsze), więc byłoby to bardzo nietypowe, gdyby goryczka Jej smakowała.
 4. Cudnie :)!!! Niech jej się szczęści w nowym domu!
 5. W Bolonii??? A widzieliście meridianę Cassiniego w bazylice San Petronio? Bo ja nie :)! Ale bardzo lubię takie astronomiczne mądrości sprzed wieków.
 6. Dziewczyny z "Ostatniej Szansy" bardzo proszą o głosy na krakvecie, w zeszłym miesiącu się nie udało; może w tym będzie lepiej :). Pomożecie :)?
 7. No tak - coś mi się pokałapućkało ;).... Wyraźnie niepewność mi nie służy ;).
 8. Zdjęcia - jak zwykle - PRZE-U-RO-CZE! I takaż modelka! A śpi rzeczywiście "na wesoło" :).
 9. Jeśli odbiór możliwy w Warszawie, to bardzo poproszę :). Mam kilkanaście podkładów i spray niwelujący zapachy do szkolenia maluchów, przydałyby się?
 10. Ale jajo! Mam nadzieję, że Zosia się złapała :)? Dobre było :)? A propos zwyczajów kościelnych to wczoraj będąc na koncercie (w kościele ewangelickim) pierwszy raz zobaczyłam kącik zabaw dla dzieci.
 11. I ja życzę Wam wszystkim radosnych Świąt (a przynajmniej tego, co z nich zostało ;)) i również dni poświątecznych - a co tam, niech nie czują się gorsze :)!