Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
 • Content count

  1069
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Filipki

 • Rank
  Advanced Member
 1. Super, czyli Misio Misza ze Szczebrzeszyna będzie prawie sąsiadem Misia Bruga z okolic Zamościa , który od listopada mieszka we Wrocławiu. Czyli psiaki ze wschodniej ściany wędrują w dolnośląskie . Mamy nadzieję, że Misio będzie szczęsliwy jak Brugo , w razie potrzeby dołożymy się do transportu
 2. Wiolhelm serdeczne gratulacje od Brugusia i oczywiście od nas też. U Brugusia wszystko w porządku. Postaramy się dodać nowe zdjęcia. Na święta i dłuższe weekendy przyjeżdża do Dębicy, na szczęście lubi jeździć i dobrze sie czuje w samochodzie.Tylko ulubioną budkę - posłanko wozi z sobą.
 3. Naszemu Brugusiowi szybko przeszła chęć do włóczęgostwa, a podobnie jak Misio spędzał życie na wolności, owszem lubi spacerować, poszaleć w ogrodzie ale bardzo chętnie wraca do domu. Myślę , że Misio też szybko załapie , że najważniejsze jest ciepłe posłanie.
 4. Brugo przesyła pozdrowienia z zimowych wakacji.Lubi poszaleć na śniegu , ale bardzo chętnie wraca do domu.
 5. Bruguś wypoczywa bo szybko uporał się z sesją i ma wolne do 18 lutego.Pięknie bawi się z domowymi psami, ale na spacerach jeszcze nakręca się do innych. Misiowi oczywiście będziemy pomagać w miarę możliwości. Zrobiliśmy już przelew na konto hoteliku. Mamy słabość do takich małych biednych kudłaczy, a ponadto Bruguś chce w ten sposób podziękować za pomoc jaką sam otrzymał. Wkrótce zdjęcia Brugusia
 6. Brugo (dawniej Misio) pozdrawia obecnego Misia. Przy okazji dziękuje wszystkim, którzy mu pomagali przez długie miesiące bezdomności.Teraz Brugo chce pomóc swemu koledze.Zrobił już przelew na jego konto , pilnie będzie śledził wątek i pomagał w miarę możliwości.
 7. Bruguś najbardziej boi się odkurzacza. na razie jest u nas, do Wrocławia pojedzie po feriach. Szaleje na ogrodzie, bo tam jest zawsze na smyczy , wprawdzie tej długiej flexi, ale absolutnie nie jest spuszczany, Po prostu bezpieczeństwo przede wszystkim. Z seniorem Łatkiem już nieco lepiej, mierzymy 2 razy dziennie cukier, całkiem to się nie ustabilizował ,ale takich strasznych skoków już nie ma. A Brugo jest bardzo mądry, szybko załapał , że Łatek to staruszek, w ogóle go nie zaczepia, a nawet pięknie schodzi mu z drogi, bo Łatuś już nie widzi. Tych młodszych owszem poszarpuje.Wydaje mi się ,że nie ma tendencji do ucieczek, może dlatego , że pozostałe psy tego nie robią. Jedyna jego wada, to na spacerze strasznie szczeka na inne psy i próbuje się do nich wyrwać. Pracujemy nad odwracaniem uwagi, ale z różnym skutkiem.
 8. Bruguś Sylwestra przeżył bardzo spokojnie . Trochę o północy poszczekał na fajerwerki ,ale wcale nie był przerażony czy zestresowany. Potem wskoczył do łóżka i grzecznie zasnął.
 9. U Brugusia wszystko w porządku. Swięta i ferie spędza z cała rodziną.Błyskawicznie zaprzyjaźnił się z resztą psów. Niestety nasz najstarszy .17letni piesio choruje na cukrzycę i w ostatnim tygodniu miał takie skoki cukru, że na nic nie mieliśmy czasu. (kroplówki, badania, insulina, glukoza i tak w kółko. ).Dlatego nie pisaliśmy wcześniej, ale po infomracjach ile psów ucieka , ginie itp, chcemy donieść , że u Bruga wszystko ok. Zdjęcia zamieścimy później, na spokojnie.
 10. U Brugo wszystko w porządku. Lubi leniuchować, spacerować, bawić się i nawet ogląda mecze. ;) Jest kochanym pieskiem, wielka przylepa i przymilas.
 11. Niestety Brugo złapał jakiegoś wirusa, zdaniem weterynarza jeszcze wcześniej, ale to nieistotne. Dostał lekarstwa i teraz czuje się już lepiej, chociaż trochę pokasływał i kichał oraz odpluwał flegmę. Poza tym jest bardzo słodki. :)
 12. Spał bardzo grzecznie, w łóżku. :) Jest bardzo wesoły, kilka spacerków w najbliżej okolicy już było. Ma już swojego pana doktora, był na wizycie kontrolnej, bo trochę się drapie. Został zaopatrzony przeciwko pchełkom, a obcinanie pazurków za dwa tygodnie, żeby się na razie nie stresował.
 13. Witamy. :) Zmieniłem imię na Brugo, bo mieszkam w bloku "Wrzos", a to wrzos po włosku. Miśka już miałem i nie chcę dublować. :) Pierwsze wejście: video-1510950065.mp4
 14. Witam , po dłuuuugiej przerwie udało mi się zalogowac na dogomanii. Jestem mamą Filipa, później on będzie informował o Misiu( imię raczej zmienimy). A na razie chcę poinformować , że spłacimy ewentualne braki Misia i koszt czipowania równiez pokryjemy. To przecież już nasz pies.
×