Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
 • Content count

  22807
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Onaa last won the day on August 5

Onaa had the most liked content!

About Onaa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1977

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże
 1. Świetne miny Kokosaneczki :). Powodzenia Kokosanko w swoim nowym domku :)!
 2. No i nasze dziadeczki znowu są strasznie ubogie :( , zostało im na koncie 16,58zł a do zapłacenia jest transport Lapisia od kikou do Anetki - 290zł a za kilka dni Pysiek ma kastrację. Może ktoś mógłby poratować bazarkiem ?
 3. 100zł które pozostało na koncie tobisiowym będzie teraz na wsparcie Nortonka , który ma za tydzień opuścić Radysy :).
 4. Dziękuję Anetko.. Lapiś jamniorek :). Dziękuję Elu :). A na koncie naszych dziadziusiów są już pieniażki od: jaguski (25zł) Nesiowatej(20zł) gabim (30zł) elik (10zł) - bardzo dziękuję :).
 5. A jeśli ktoś nie jest na fb a chciałby wiedzieć jak potoczył się los Kruszynki to przeklejam z fb :). " CYNKA zwana CYCKIEM czyli KRUSZONKA z Radys - mała, szara myszka o pospolitym wyglądzie zwykłego kundelka, drobinka (5-6 kg), ale za to z ogromnym sercem. Ulubiona pozycja - wtulanie się w człowieka, najchętniej w dekolt ;). W domu niekłopotliwa, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy. Z psami się dogaduje, ale ma silny charakter i w kaszę nie da sobie dmuchać - to taki typ "mała ciałem - wielka duchem". W stadzie to ona będzie przywódcą. Dzieci lubi, bo też można się do nich przytulać, ale raczej ne będzie się z nimi bawiła. Będzie idealną towarzyszką jakiejś starszej pani, którą będzie miała na wyłączność. Więc jeśli macie jakąś babcię, która potrzebuje towarzystwa, to Cynka chętnie z nią spędzi resztę życia. Cynka ma ok. 6 lat. Na jednym oku ma jakąś skazę po urazie, ale nie zauważyłyśmy, aby z tego powodu gorzej widziała (jeszcze to zdiagnozujemy). "
 6. Na ten moment mam takie potwierdzone deklaracje dla Nortonka: miesięczne uxmal - 10zł seremarias - 10zł p. Krtystyna z fb - 20zł Roland_De - 10zł dorota1 - 10zł Onaa - 10zł MALWA - 25zł Razem: 95zł (brakuje 155zł) jednorazowe elficzkowa Tianku zachary Nesiowata kiyoshi mdk8 b-b Inne beataczl - fanty na bazarek - może ktoś pomoże z bazarkiem ? Bardzo Wam dziękuję :D. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam.
 7. I już wszystko wiadome, Nortonek ma za tydzień opuścić schronisko :)! Do tej pory jeszcze nie zrobiłam rozliczenia deklaracji i jeszcze nie wysyłałam nr konta bo nie byłam pewna jak to wszystko wyjdzie. Ale teraz Nortonek bardzo potrzebuje wszelkiej pomocy i dobrych myśli żeby szczęśliwie opuścił Radysy:).
×