Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Onaa

Members
 • Content count

  20854
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Onaa last won the day on September 30 2011

Onaa had the most liked content!

About Onaa

Converted

 • Biography
  Strona Kudłacze do adopcji ma na celu pomoc kudłatym bezdomnym psiakom z całej Polski. Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy w jakich warunkach żyją bezdomne psiaki, jak ciężki jest ich los i jak beznadziejnie rysuje się ich przyszłość. No bo kto potrafi dostrzec w zakołtunionym, często mokrym kudłatym psiaku jego wierne psie serce i wspaniały charakter ??? Oczywiście, kudłacze są różne, tak pod względem wyglądu i jak i charakterów. Podobnie jak i ludzie. Tak więc każdy to chciałby jakoś pomóc tym kudłatym biedom czy dać bezpieczny dom pełen ciepła i miłości jednemu z nich, znajdzie tutaj kudłacza dla siebie. Kochający kudłacze, psiaki czekają na Was !!! Szukamy dobrych domów dla kudłaczy. Każda pomoc bardzo mile widziana.
 • Location
  Małopolska
 • Interests
  zwierzęta, taniec, podróże
 1. mały bazarek robię :)

  29. Dzieje Tristana i Izoldy 30. zbiór nowel H. Sienkiewicza 31. nowele B. Brusa 32. I coś dla stóp :) a) pedicure + maseczka b) maska z zieloną glinką
 2. mały bazarek robię :)

  26. Ciuszki dla lalki mini baby born - ręcznie szyte jedyne takie :D a) b) c) 27. mały świecznik typu tealight dość ciężki kupiony kiedyś w Home & You 28. bajki dla dzieci
 3. A może by wyróżnić ogłoszenia nie tylko na olx ale także na gumtree , morusku, alegratce ? To chyba są nabardziej poczytne portale ogłoszeniowe. Miłeczka ma troszkę pieniażków - co o tym sądzicie ? Jo37 - czy dałabyś radę jak będą linki do ogłoszeń wyróżnić te kilka ogłoszeń ? Nie wiem czy można to zrobić z zewnątrz, wiem tylko jak to działa na olx.
 4. Może jego całe dotychczasowe życie to był ten pan, jego domostwo i psi towarzysz, może tyle tylko znał a teraz gdy znalazł się w lecznicy u weta , tam poczuł się dobrze, bezpiecznie. Przeważnie każda istota jak traci część swego życia, jak jej świat się zawali to szuka podświadomie chociażby malutkiego kawałka czegoś bezpiecznego, swojego żeby zacząć od nowa. Homerek stracił wszystko :(. Odnalazł się u weta w lecznicy w swojej klateczce. Ciężko mu na pewno będzie bidusiowi z kolejną zmianą.
 5. Malachit dziękuję . I zapraszamy serdecznie na piękny bazarek.
 6. D z i e ń d o b r y :D. Joasiu dziękujemy .
 7. Dzień dobry . Miłej udanej niedzieli Wam życzę :). Nie wiem jak u Was ale u mnie mroźno, duuużo śniegu a w ciągu dnia Słońce wczoraj świeciło :). Aska7 - tak miałam porozsyłać nr konta, ale troszkę się działo od czwartku , myślałam że uda się wyciągnąć Mufcię na już no a potem jak nie wyszło to mi umknęło, dzisiaj będę więc na spokojnie wysyłać pw z nr konta.
 8. Dzień dobry :). Jeszcze dwa dni malutka. Dzisiaj w nocy podobno ma być największy mróz..
 9. Ta mała czarna sunieczka co się załapała na końcu to ta z tego zdjęcia ? Na ręce wygląda wielkości pekinka.
 10. Poker bardzo Wam dziękujemy . Witaj :), ślicznie dziękuję . Bardzo dziękuję Aska7 . Cieszę się, że niedługo będzie można ładnie nazywać sunię, że nie będzie już Bezogonką :).
×